Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek in vendar se premika / majice /

in vendar se premika / majice /

je pač tako, dal sem idejo, in glej ga zlomka, je napram nekaterim mojim kritikokom realizirana.upravi travel.over.net bo nosila cekine, in tako je obstoj tega foruma garantiran.strežnik še ne teče na liste temveč za denar.navkljub mišljenju nekaterih da je internet zastonj.

seveda potovati bomo morali sami, z redko izjemo za najbolj hot destinacije bomo tudi koga dobili, ampak svet se vrti prehitro, turizem in popotništvo da ne govorimo.

popotniki seveda niso / jaz se med nje niti ne prištevam se pa med pohodnike / turisti, a pri turistih je double trouble ali gospod ali gospa ne bi mogli še malo hitreje stopiti.to se dogaja povsod, tudi v moji turistični službi.ne glede na mirnost kraja imam vsaj ob vikendih občutek da delam v mcturizmu.

HITI POČASI, PREDLAGA ŠIFRER, IN NIKAR NE BODITE KO POTUJETE TURISTI / OZIROMA ČE ŽE STE, NE OBNAŠAJTE SE KOT TURISTI /

parole v turizmu so železni repertuar, ste že videli turista ki bi pol ure svojega turistovanja namenil volunterskemu delu?za njimi ostajajo hrup, smeti, razrite makadamske poti.easy come, eysy go.še dobro da zvečer grejo / pa še to samo tam kjer ni lokalov /

g. blaškovič je v istri ustanovil ligo proti turizmu, razumite kakor hočete.

turizem laufa instant, turisti sami ne preživijo /citiram vitota / turisti so ovce / vsaj večina / sprašujejo eno in isto, kupili bi gradove, a nimajo v večini primerov niti za najcenejšo letalsko karto.z spremembo političnega sistema imamo slovenci preveč časa in premalo denarja, vsi turistujemo in turizem je najmočnejša industrija.in jaz rad delam v turizmu.

in sem vesel majic travel.over.net

KAJ PA POHODNIŠTVO, TKO ENIH 30 KILOMETRČKOV NA DAN, POVPREČNEGA TURISTA NA KRASU ZVIJE ŽE PRI 50 KILOMETRIH BURJE NA URO NAM KI TUKAJ ŽIVIMO CELO 150 KILOMETROV NA URO NE ŠKODI. / EDINO KAR NAS MOTI JE GLAZBENA SPREMLJAVA /

pred davnimi leti sem postavil svoj osebni rekord pri verjeli ali ne pri sunkih burje do 150 kilometrov na uro, a ne manj kot ni bilo razdrto nanos

z telesno težo 50 kil.z podpovprečno kondicijo.sedaj imam 70 kil in nadpovprečno kondicijo.

rekord – 1 ura in 20 minut!

uradno je 2 uri in pol !

lep pozdrav
lordwales
http://www.lordwales.com

New Report

Close