Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Insomnia…aaaaaaaa…

Insomnia…aaaaaaaa…

Ja Trilči, enako kot to, da je važno da “veruješ”, da verjameš, v koga pa zopet ni pomembno, to veš samo ti…. Samo da verjameš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Saj bi se verjetno tam kaki dečko najdel za uresničit to…mislim,da mi bo do postala ena erotična fantazija…mogoče pa se mi bo kdaj uresničila,kdo ve???

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Verjamem v ljudi,v naravo,…v kakšno nadnaravno silo pa bolj ne…sem taki tip,da moram stvari občutiti ali/in videti…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Ja tudi jaz verjamem samo v tisto kar vidim in cutim…evo sva že dve

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No lepo,masikdo mi očita moje mišljenje…sploh tisti verni…ne bi o tem…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Le čevlje sodi naj kopitar! In to je to.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Genau…samo folk ni takšen…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

je, je samo najdet ga moras, evo nas tule…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close