Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Inšpektor zajček na delu..

Inšpektor zajček na delu..

Glede na čudno javljanje o nedelu na del.mestu, je zajček svojetačkovno odšel pogledat kaj in kje dela severnica.
Ogled je bil opravljen zdajle, severnica spi za mizo in je v obupno zaspanem stanju.
Zajček pač nima besed, niti se ne bo pritoževal nad videnim, ampak grem kar lepo dam spat še jaz !

Ps: kako zaspano je vse tuki ):

Zgornji post mi je kar ušel , brez mojega podpisa.

zajček

in me pustil samo drnjohat sred mafije.

ergo: ker je pred mafijo treba bejžat

sm pograbla kompas pa lučko pa ušla

lep večer&nočko

In mafijc je wastu bjondast….

najč nja bit bjondast :))) Je očitno zajček pobaral severnico pol pa tkole.. evo zbunita cel svet :)))))))))))

hE HE…

Jani boh….mafijc gre uničt kakšno pašto!

Čau!

Odlično, Jani. Uha, zajček je vesel , ker vedno vse lepo štekaš.
Ja, normalno Antonius, da je zajček vdrl v pisarno od severnice ,
pa sem se ji hotela še neki kao opravičit, ker glih nisem bila budna, in razpoložena, pa je bila ona še bolj zaspana kot jaz. Ko je njen pogled, prerentgeniziral megleno skozi mene, sem besede kar obdržala in ji nisem solila pameti. Bila je tako zaspana :))
yah, nič , pol je šel pa zajček v trgovino in domov, spat !

Jani cmoka !

hahahaha inšpektor zajček..na potepu..kull:!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čaki …a tko je blo hudo? heheheheheh Ojej..HIHI:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vidim, vidim, skoz se nas zajcek potepa in prav je tako.. Ježek zelo privosci zajcku vecjo svobodo…

Muca, tvoj pozdrav mi disi po drzavljanski nepokorscini!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hehehe ježek..mogoče se mi pa samo nekej plete po glavi….
A ni fino včasih bit kontra vsemu..pa mal grešit kaj?!!1

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tezko recem, kaj je prav in kaj ne, ko pa je to zivljenje tako nepridvidljivo…
Ampak oblasti sem zlo rad kontra..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

he evo kaj sva že dva na tem planeti!!?
A ni fino mal kontra zakonu delat no..vsaj dolgčas ni..pa tko je fino mal poreden bit..pa kakšno zagodet…Živlenje je res Žal prekratko..in preveč kot praviš nepredvidljivo…zakaj pa ne?
še posebej slatko,dokler to nihče ne ve,pa ko nobenga nč ne boli…a ne a ne…!! heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ma, muca, se mi dozdeva, da te en cisto mal poznam.. In vem. da te je zivljenje pripeljalo do taksnega razmislanja.. Jaz sem sem prisel do tega mnogo kasneje in na drugacen nacin.. Samo moram ti rect, da imas prav…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Prej..boljše je…ampak če ti nuca a ni to fino…mislim tko simple pridet do takega spoznanja..
heheheh psst sej blefiram veš…Tko kull pa spet nisem..lažje je govort priznam…:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Res je bilo zelo hudo. Ko sem videla pogled severnice, se mi je milo storilo ! Bolj je bila zaspana kot jaz !
Kriza !

Kar pravis, je PREKLETO res! Ce kaj ne stima je res mnogo boljse cimprej stopit v realnost.. Bolj tece cas, bolj se problemi kopicijo, vedno vecji so, kot bi tonil v zivem blatu.. Bolj ko mineva cas, bolj te vlece v globino..

Meni je to lahko govorit, tisti, ki pa je ze do vratu v blatu pa je vse bolj in bolj nemocen.. Ko to pisem, mislim na nekoga, ki bi mu hudo rad pomagal, pa nimam te moci in znanja…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ma nobenmu ni lahko govort dragi ježek..Bistvo je pa to in odkrinkanje jazza prav v tem..ko pravimo ohh bi radi nekomu pomagali…
Pravijo Pomagaj si sam..pa ti bo potem Tudi Bog pomagal….Tko da::::::sej veš a ne?******(tko moja zlata mama vedno govori…)
In dokler tega ne bomo naredili potem……..ne bo…..nič…..ekola simple ko pasulj..:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Amen..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ko bi nam le enkrat vse to skup globoko sedlo ke u betico….:))
Ma je nuja da nau prepozno,čeprav pravjo prehitet nečesar se ne da..Z glavo v zid tud ni dobra rešitev..ampak počas grebst,grebst..pa oja to se pa splača…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tocno to, muca, glavo je treba imet za miselt, ne pa za v zid zaletavat… iskat je treba najboljso resitev, pa magari potraja…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Lupčka*****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ampak..znaš pa….:))))))po dobrem starem receptu okrenut stvar po jusu..heheh KULLL:))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ježek lepo je bilo spet malo pokramljati s teboj!!
Viš fališ mi …….
:)****** LUpčka na noseka..pa lepo nočko,pa še lepše sanje…:)***

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close