Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Instagram in golota

Instagram in golota

Zakaj toliko žensk na instagramu objavlja slike skoraj golih riti, na sebi imajo samo kopalke tangice? Pa ne gre samo za kakšne influencerke,  ampak navadne smrtnice s par 100 sledilci. Tudi ženske s partnerjem ali možen to počnejo.

Recimo, manekenka Romee Strijd,  ki bi imela res kaj za pokazat,  ima par slikc v kopalkah,  brez razkazovanja riti. Zakaj pa ta dekleta,  ki jih ne pozna praktično nihče, limajo gor nage riti,  spodaj pa dodajajo globoke misli?

Ker so ne samozavestne in rabijo pozornost.

samopromocija

Vse kar je povezano s FB in IG je pogubno za vse. Te fufle se razkazujejo ker so potrebne f…ka, tastari pa iščejo svoje “sošolce” po svetu.

Odgovor na objavo uporabnika
Ojka, 10.10.2021 ob 09:54

Ker so ne samozavestne in rabijo pozornost.

 

Najbrz res.

Pri 20ih bi verjetno tudi jaz kaj takega pocela, mogoce zameglila rit ali joske, ampak ni dvakrat za reci, da ne bi objavila kaksno tako golorito fotko.

Ko dozoris, pa ves, da je tvoje dostojanstvo tvoja cena in to zelo visoka, zato se tega ne gres.

 

Imam dve necakinji, ful sem vesela, da imata v teh najstniskih letih toliko samozavesti, da jima za take stvari dol visi.

Ja TO so kamikaze. To so bombaši. Pač v mini kiklicah.

 

Veste..  Ene stvari morajo ostati kot so. Ne glede na cas in kraj.

Odgovor na objavo uporabnika
Janez928, 10.10.2021 ob 10:11

Ja TO so kamikaze. To so bombaši. Pač v mini kiklicah.

 

Veste..  Ene stvari morajo ostati kot so. Ne glede na cas in kraj.

[/quote

 

Janez ti si pravi modrijan, ni kej res!

ker moški padajo na rite in ne globoke misli.

😁

na ta način bodo tipa ujele v ekonomski odnos, tip misli, da bo ful sexal (ker take so baje ful ljubiteljice sexa).. potem ga pa trofne gola realnost-ženski ni do sexa (je bil zgolj sredstvo za dosego cilja-ekonomski odnos radi varnosti)

 

Tipi pa s tem pokažejo, da so naravno neumni.

kaj te ćeš, raje bi prisluhnili globokim mislim hahaha…

Nesamozavestne, a toliko pametne, da vedo, da je naguzena perda vse, kar imajo za pokazat. No, če izvzamem umetne podaljške, v račji kljun našobljene – običajno tudi umetne – ustnice, umetno kremplovje.

Ste fouš? Če jim paše, naj kar. Jaz rad gledam, kaj pa vas pri tem moti, pa ne razumem. No, mislim si, da je mogoče zavist.

Eni se radi lepo oblečejo. Drugi se pa pod obleko radi lepo uštimajo s telovadbo (ali operacijami) in pač seveda lepoto tudi pokažejo.

Odgovor na objavo uporabnika
Zakaj427, 10.10.2021 ob 07:16

Zakaj toliko žensk na instagramu objavlja slike skoraj golih riti, na sebi imajo samo kopalke tangice? Pa ne gre samo za kakšne influencerke,  ampak navadne smrtnice s par 100 sledilci. Tudi ženske s partnerjem ali možen to počnejo.

Recimo, manekenka Romee Strijd,  ki bi imela res kaj za pokazat,  ima par slikc v kopalkah,  brez razkazovanja riti. Zakaj pa ta dekleta,  ki jih ne pozna praktično nihče, limajo gor nage riti,  spodaj pa dodajajo globoke misli?

Zakaj pa ne⁉️ Morda zaradi vsevednih puritank, ki so proti vsem, kar ne ustreza njihovi licemarski morali⁉️

Povsem mogoče je, da gre za dekleta z željo, da bi postale tako imenovane “vplivnice”, gola, pomožnosti le s tankim štrikcem prekrita zadnja plat, ravno toliko, da prekrije najnujnejše in zadosti potrebam platforme, pa je le orodje za pridobivanje sledilcev.

Ja… Sledilci… Samo to ni noben atribut. Kot pise nekdo gor. Ocitno lahko ponudi le “pomožnosti le s tankim štrikcem prekrito zadnjo plat”. 

Naga rit talent… Mhm… Sej jo ma vsaka.

Ti moras lih kontra. V vsem. Kar drzava rece/dela… Trend.. Druzba… Civilizacija…

Oni tamo⬅… Ti vamo➡.

Bolje sam pa na pravom putu nego u krdu pa na stranputici ili putu u propast.

Ne, kje pa. Sledilci so pa res nepomembni, sploh pri influencerkah.

Morda pa so objave na tovrstnih družbenih omrežjih le reklama za kaj bolj pikantnega… nekaj s sorazmerno velikimi donosi. Na to pa vsevedneži ne boste pomislili, kaj⁉️

Stop making stupid people famous.

Eeeee moj ti…

How u want to make it? With your ass or with your brain?

No vidis… Ti si zbrala “prifukala si bom pot do vrha”…

 

Pocasi sej bo… Z 15€ se zacne… Damo ves to niti oz. ag-ja ne kupis.

Ko prides na 30… Then its time for big moves.

Aha… Pozabil sem dopisat.

Ti si propala. Zato to radis.

Tudi “prifukana pot do vrha”, kot jo imenuješ, je vseeno pot do vrha! 😅😅😅😅

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 10.10.2021 ob 17:05

Zakaj pa ne⁉️ Morda zaradi vsevednih puritank, ki so proti vsem, kar ne ustreza njihovi licemarski morali⁉️

Povsem mogoče je, da gre za dekleta z željo, da bi postale tako imenovane “vplivnice”, gola, pomožnosti le s tankim štrikcem prekrita zadnja plat, ravno toliko, da prekrije najnujnejše in zadosti potrebam platforme, pa je le orodje za pridobivanje sledilcev.

Tako imenovane, hm… Včasih so “tako imenovanim” drugače rekli.

 

 

 

Cist si me zakljucla…

Da samo znas kako…

 

Nism uporabnica instagrama..

Se ne rabimo dodatno razkazovat in prosjačit za poglede. V moji družbi smo naravno lepe vedno bolj zgledno urejeno, kot nesamozavestne srote, ki tako hrepenijo po pozornosti, da morajo izzivati z golo kožo. Če spremljate exatlon slovenije lahko vidite, kako naravna lepotica Nives nosi normalne kopalke, pa ima hudo ritko, marsikera pa manjko pri obliki dopolnjuje s tanga kopalkami. So pa tu tudi naravne fukabilne lepotice kot je Marjanca. Žal pa je večino žensk tako obupanih, da se ponižujejo, ker se ne sprejmejo. Če sklepam po svoji družbi, stara sem 26 podobna sem Hayley Bieber, smo te na omrežjih bolj naravne, skoraj ne objavljamo medtem ko misspiggy dnevno servirajo skoraj gole fotke. Spoštujte se.

Odgovor na objavo uporabnika
Lepotice, 10.10.2021 ob 17:58

Se ne rabimo dodatno razkazovat in prosjačit za poglede. V moji družbi smo naravno lepe vedno bolj zgledno urejeno, kot nesamozavestne srote, ki tako hrepenijo po pozornosti, da morajo izzivati z golo kožo. Če spremljate exatlon slovenije lahko vidite, kako naravna lepotica Nives nosi normalne kopalke, pa ima hudo ritko, marsikera pa manjko pri obliki dopolnjuje s tanga kopalkami. So pa tu tudi naravne fukabilne lepotice kot je Marjanca. Žal pa je večino žensk tako obupanih, da se ponižujejo, ker se ne sprejmejo. Če sklepam po svoji družbi, stara sem 26 podobna sem Hayley Bieber, smo te na omrežjih bolj naravne, skoraj ne objavljamo medtem ko misspiggy dnevno servirajo skoraj gole fotke. Spoštujte se.

Potem si pa res lepotica… 😂

New Report

Close