Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Instagramarke/influencerke

Instagramarke/influencerke

Sledim kar nekaj influencerk, priznam da od njih dobim ogromno idej, nasvetov, večinoma so mi vse ok, tiste ki mi niso, jih ne spremljam. Rada poslušam nasvete o vzgoji, opremljanju doma, razporejanju časa itd… Skratka, vse so mi kul. Mi pa vske toliko med sponzorje vrže ven Ano kuha. Nevem niti kako se piše. Jaz nje organsko ne morem prebavljat. Njenega osladnega glasu, majhnih pritlikavih nogic, vsaka majica ji je prevelika in nagubana v rokavih, ker je tolk mala, da bi morala kupovati na otroškem oddelku. Noben plašč ji ne paše, ker ji je vse preveliko. Njenih črnih obrvi, ki ji sploh ne pasejo, njenih rumenih piščančjih las… Da ne omenjam njenih pomanjsevalnic, ko kuha. Bruham, res. Skratka, ne vem od kje to, da mi gre ravno ona tako na bruhanje. Pa spremljam marsikatero Slovenko, ki gre ostalim na živce, meni pa je fajna. Res se sprašujem, zakaj ravno ona, ker ni nič posebnega.

Ok, je tebi vizuelno nagravzna in slisno zoprna.

Kako pa kaj kuha? Ce orav razumem, se ukvarja s kuhanjem, ne z oblikovanjem obrvi in sivanjem plascev?

 

Se nikdar nisem nikogar spremljala na druzbenih omrezjih, kvecjemu kaksne skupine, kjer objavlja lahko vsak.

Verjetno sem ze prestara za to, me se med sabo pomenimo in skupaj resujemo tezave.

Meni jih je pa več antipatičnih, npr. 2many4granny, ampak Ana kuha je pa sigurno med najhujšimi. Kako se to z možem in otrokoma pogovarja, pa njen stil oblačenja, no, v glavnem vse kar si naštela.

New Report

Close