Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Intervju z Mišo – Mia Skrbinac

Intervju z Mišo – Mia Skrbinac

Kakšen intervju je to bil z Mišo in Mio!

Mišini intervjuji so mi bili po navadi zmeraj zanimivi.

Danes se mi je pa zdelo, da Miša preveč agresivno sprašuje in ni naklonjena intervjuvanki.

Kako ste ostali to videli?

Ne vem… Sva raje gledala neke nemske roparje…

Očitno je Miša frendica s Tribušonom.

nova
Uredništvo priporoča

miško je težko prebrat kk je tolk plastična da ne veš kj ji gre po glav

Ja Bog ve kaj je ona mogla pretrpet in “pogoltnit” zato da je tu…

In si je mislila…

KAJ PA JAZ!!??

😬😂

Mama je rekla da ji je antipaticna kao vsa umetna in je samo saltala…

Ma brezveze vse skupi… Takrat ko se je to dogajalo… Je bila tiho…

Nisem gledal intervjuja… Samo tako na televizijo it…

Eni pravijo da psihiater ni dober za travme itd… Ker ti moras se enkrat to podozivljat… Travme bolecino kakrkoli te ze mori…

Tako na tv it…

Nevem no…

Ne vem kaj je v ozadju…

Zelo čuden pogovor (milo rečeno), predvsem pa razkritje, da je Mia istospolno usmerjena. Strašna zadrega. Boga Mia. Saj je posneto, lahko bi ustavili, če ni želela.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa722, 28.11.2021 ob 22:37

Zelo čuden pogovor (milo rečeno), predvsem pa razkritje, da je Mia istospolno usmerjena. Strašna zadrega. Boga Mia. Saj je posneto, lahko bi ustavili, če ni želela.

 

Sem gledala. Ne čisto v celoti. Kar malo moreče je bilo. Nisem zasledila podatka, da je istospolno usmerjena. Kaj je Miša hotela reči, da je zaradi tega kaj drugače?

 

Odgovor na objavo uporabnika
sem gledala, 28.11.2021 ob 22:50

 

Sem gledala. Ne čisto v celoti. Kar malo moreče je bilo. Nisem zasledila podatka, da je istospolno usmerjena. Kaj je Miša hotela reči, da je zaradi tega kaj drugače?

 

To bi bila pa res slaba reklama za Tribušona, če v njej ni uspel prebuditi ženske.

Zelo lepa je Mia. In pristna in resnična.

Miše pa ne bom komentirala, ne maram biti žaljiva.

Proti koncu jo v kontekstu ene predstave Miša vpraša, kako se počuti v svojem spolu. In ker Mia ne odgovori takoj, Miša reče: “No, saj to, da ste lezbijka, je znano! Saj ste se javno outirali!”

Tišina. Zadrega. In potem Mia, da ni javno priznala tega, Miša pa “A nehava o tem?”, Mia pa “Ja zdaj pa ne bova nehali.”

 

Proti koncu jo v kontekstu ene predstave Miša vpraša, kako se počuti v svojem spolu. In ker Mia ne odgovori takoj, Miša reče: “No, saj to, da ste lezbijka, je znano! Saj ste se javno outirali!”

Tišina. Zadrega. In potem Mia, da ni javno priznala tega, Miša pa “A nehava o tem?”, Mia pa “Ja zdaj pa ne bova nehali.”

To je bilo res čudno. Ne vem, zakaj je Miša izpostavila njeno istospolno usmerjenost. Če bi Mia to želela, bi sama povedala. Zdaj je pa vse skupaj zelo čudno izpadlo.

Ja Bog ve kaj je ona mogla pretrpet in “pogoltnit” zato da je tu…

zgleda d to kr drži. mrbit ji pa res nevede drži ogledalo. e miša stara koka

Zaradi te teme sem pogledala ta intervju.

O, Miša, nikoli mi nisi bila všeč, ampak ta tvoj današnji nizkoten in grd napad na Mio, ti pa nasmejana… Sram te je lahko, če je še kaj duše pod tvojo plastično fasado. S tem nisi pokazala, kdo je Mia(mimogrede, izredno je lepa), ampak kdo si ti. Žalostno, da si je Tv Slo to dovolila predvajati. Delovalo mi je kot naročeno, Miša je bila kot odvetnik Miinega zalezovalca. Dvakrat je s takim užitkom izrekla besede “lezbe”, da se mi je zagabila(pa nisem lezba po njenem). Posegla je globoko v njeno intimo in jo zelo ranila, Mia je cel pogovor dala vedeti, da se ne počuti dobro, stisnjena je bila ob zid, napadena.

Mia, imaš moč! Obrni jo sebi v prid in pokaži, kaj v novinarstvu ni etično in prav! Veliko nas je na tvoji strani!

Jaz tak intervju prekinem, da sem na Miinem mestu…

Sem sla pogledat. Misini intervjuji so v vecini dobri, nepocukrani, direktni. Tokrat nic drugace. Zdi se, da je prestopila mejo, a ozadja ne poznamo.

Bolj kot Misa me je motila Mia. Ki ji ni bilo, dovolj zgovorno, do intervjuja. Zakaj ga ni odklonila? In tako ze od vsega zacetka. Mia sedi v polozaju,skljucena, se preseda, mikrofon napacno postavljen   stalno sklopotaje motec. Mia kot igralka tukaj govorno ni iztopala, precej porazno v bistvu. Bog pomagi,kaj je bilo to. Kup zatikanja, govorenje vase…se en znak, da se ni dobro pocutila. Ampak RES se ni dobro pocutila. Na nasprotni strani Misa, sedi pokoncno, jasno se izraza, zavzema siroko drzo, kot to pocne vedno. In zato vse skupaj izpade kot je. In vprasanje, ce se Misa sploh zna potegnit nazaj. Misa zlobna vesca,Mia zrtveno jagnje. Mia bi se morala temu odpovedati oz zapustiti intervju. Ne vem kaj se zdaj z njo dogaja, ampak ce je zbrala moc za razkritje, ni vrag, da je ne bi se za odpoved Misi. Zdaj je preteklo ze nekaj casa od takrat, valda so se pritiski na njo sprostili.  Se mi pa dozdeva da punca tava, da nima pametne opore, ki bi ji pomagala zdrzazi pritisk. To danes,je bilo za njo eno samo mucenje in ene pozitivne stvari v temu nisem videla. Ne vem zakaj tega niso umaknili iz predvajanja in ga bi posneli na novo kdaj drugic. Rtv samokriticnost, pa tudi ce Misa vodi intervjuje, prosim. Mia, brcni se v rit. Zivljenje je borba. Zagrizi in predelaj.

 

Kaj mi lahko poveste, kdo je Ga Mia, da približno vem, kaj se doma dogaja?

Odgovor na objavo uporabnika
nisem od tu, kdo je Mia, Miša vem , kaj je, 29.11.2021 ob 05:41

Kaj mi lahko poveste, kdo je Ga Mia, da približno vem, kaj se doma dogaja?

Igralka. Zlorabljena s strani profesorja na faksu, kar je tudi javno razkrila. Mišo Molk pa zagotovo poznaš.

Odgovor na objavo uporabnika
igri, 29.11.2021 ob 05:53

Igralka. Zlorabljena s strani profesorja na faksu, kar je tudi javno razkrila. Mišo Molk pa zagotovo poznaš.

se mi zdi da je Mia bolj malo rabljena in ne zlo rabljena kot se je izpostavljalo…

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 29.11.2021 ob 06:18

se mi zdi da je Mia bolj malo rabljena in ne zlo rabljena kot se je izpostavljalo…

ti si itak bolnik in karkoli se ti zdi, nima veze z realnostjo

Miša ima sicer dobre intervjuje, to je treba priznati. Tokrat se je spustila pod svoj nivo, kar precej. Take stari se ne pozabijo. Mia bi lahko zahtevala, da se to ne predvaja. Hotela je pokazati, da je veliko boljša od Miše. Bravo.

ko so se take “zvezdice” namerno in plansko na sceni dvigovale vzporedno tako, kot so lahko dvignile ku.,rcev. Vse po načrtu, nobeni ni bilo treba biti zlorabljena.

In zato Miška, znana tudi kot Radodarna Miši ne more razumeti, da tega kakšna ženska ne mara, ker želi napredovati zaradi lastne kvalitete, ne pa kvantitete,kot Mišika in podobne funfike:):)

Odgovor na objavo uporabnika
zdelo se mi je nizko, 29.11.2021 ob 06:49

Miša ima sicer dobre intervjuje, to je treba priznati. Tokrat se je spustila pod svoj nivo, kar precej. Take stari se ne pozabijo. Mia bi lahko zahtevala, da se to ne predvaja. Hotela je pokazati, da je veliko boljša od Miše. Bravo.

 

Se ne bi mogla bolj strinjati.

 

Odgovor na objavo uporabnika
prava kava, 28.11.2021 ob 23:29

Zelo lepa je Mia. In pristna in resnična.

Miše pa ne bom komentirala, ne maram biti žaljiva.

 

Mia je dobra , odlična igralka.  Res je lepa. Miška pa- tudi jaz nočem biti žaljiva.

 

Tudi komentarji tu gor so čudni. Govorite o tem katera je lepa in katera ne, kot da je to najvažnejše v tej zgodbi. In kaj če bi bil izgled obraten, bi to spremenilo vsebino?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5289, 29.11.2021 ob 07:59

Tudi komentarji tu gor so čudni. Govorite o tem katera je lepa in katera ne, kot da je to najvažnejše v tej zgodbi. In kaj če bi bil izgled obraten, bi to spremenilo vsebino?

 

Kolikor vidim, komentarji o lepoti so postranskega pomena. Intervju je bil dober, Mia je bila odlična, Miša pa daleč od tega. Namerno, ali nenamerno?

 

New Report

Close