Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek intervju z urško bačovnik

intervju z urško bačovnik

Elaine, pozabljaš, kako je bil pri množicah šele priljubljen Kučan, pa je daleč od lepotca, alfa samca ali vročega jebača…

Tu se pa celo strinjam. Osebno poznam ljudi, ki volijo na podlagi lepega videza in jih to niti ni sram priznati. 🙂

Kaj pa pomeni imeti okus za ženske? 🙂

Meni osebno deluje Urška Bačovnik konvencionalna dolgočasna pridna punčka in bi ob njej samo zehala. Je fizično čisto luštna, ampak na tak viktorijanski, ne seksi način. Je pa kot nekarizmatična osebnost seveda sijajna spremljevalka za uspešnega moškega, ker ni nevarnosti, da bi mu lahko konkurirala s svojo osebnostjo ali šarmom, ker tega pač nima. Če to pomeni generalno “dober okus”, potem je Urška terna. Če je Janši všeč, super, meni pač ni in je zato fajn, da je z njim, ne z mano :)[/quote]

A si ljubosumna na JJ? Ali na Urško?
Izgleda, da na oba:-((

nova
Uredništvo priporoča

A si ti ljubosumna na tiste, ki si upamo povedat to, kar res mislimo?

Če je baba nezanimiva, je nezanimiva, pa amen.

A si ti ljubosumna na tiste, ki si upamo povedat to, kar res mislimo?

Če je baba nezanimiva, je nezanimiva, pa amen.[/quote]

Janis, ti si ekspert na vseh področjih.
In kje piše, da če je tebi nezanimiva, je nezanimiva tudi ostalim?
Ne vem zakaj misliš, da je tvoja ocena ženske merodajna?!

Ula, a tisti “meni osebno” in “če je Janši všeč” v mojem prvem postu pa ne znaš prebrat?

Patetično je, da čim nekdo pove svoje mnenje, se takoj pojavi ena pametnjakovička, ki začne trobit, da čim nimaš o nekom super truper dobrega mnenja, si tistemu nujno fovš. Sveta preproščina. In če nekdo napada moje mnenje tako, da poskuša diskreditirat mene osebno na raven neke nezrele pubertetniške fovšljivke, naj se pač pripravi na odgovor, ki bo njeni ravni dojemanja sveta primeren. Velja tudi zate. Najprej se naučite brat, potem komentirajte.

Zelo si zanimiva s svojim nivojem … (beri: ni vredno)
Te večkrat zasledim med odgovori, samo pozitivnega je pa malo.

Tudi meni ni zanimiva, no in? Boš tudi mene napadla, Ula?
Janez Janša je njen problem, ona pa ni moj.
Fovš? Hehe,a Janeza Janše. Bohonej!

Napadla????

No, se opravičujem, Ula, naslovljeno je bilo predvsem na “no povej:((, kdorkoli že to je

OK 😉
Lp

Mal ma narazen oči,kar se lepote tiče.
Eni pravijo, da zna bit ful tečna in zvišena. Moj ati jo je imel priložnost srečat.

A če meni Janša ni všeč, tudi pomeni, da sem ljubosumna? 🙂

Ma za razširanje “pozitivne energije” imate Drnovška 😉

Mene pa zato, da vas brcem v rit, kadar se egoistično obnašate do soljudi 🙂

“Mene pa zato, da vas brcem v rit, kadar se egoistično obnašate do soljudi :)[/quote]“

In kdo si ti, da nas lahko “brcaš v rit” in ocenjuješ , kdaj se egoistično obnašamo?

Malo se umiri in raje pazi na svoje prepotentne izjave.

Janis.

Izpostavljate se in prosite za mnenja pa sami.

Če ti kaj ni všeč, preskoči ali pa ne sprašuj za mnenja na forumu. Od mene egoisti že ne boste dobili tolažbe in ujčkanja, ampak brco, ker jo rabite, da postanete vsaj malo bolj spoštovanja vredna človeška bitja.

Janis.

Izpostavljate se in prosite za mnenja pa sami.

Če ti kaj ni všeč, preskoči ali pa ne sprašuj za mnenja na forumu. Od mene egoisti že ne boste dobili tolažbe in ujčkanja, ampak brco, ker jo rabite, da postanete vsaj malo bolj spoštovanja vredna človeška bitja.[/quote]

Izredno grobo bitje si.

Ja, po nekem času, ko ugotoviš, da je 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} foruma nepismenega, je že prav zabavno gledat, kako boste skočili prav na vse, kar napišem 🙂

Ljuba duša, mar res ne znaš prepoznati ironije?

Mar resno verjameš, da ima lahko kdorkoli na tem forumu vpliv, če ga forumaši sami ne postavite na piedestal? Mar res misliš, da mene briga vaša moralnost? 🙂

Imam samo eno željo za Božička. Naj prosim Slovenci postanejo funkcionalno pismeni.

Nak! Ne bo šlo…še eno željo imaš.

New Report

Close