Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Intimni odnosi v zrelih letih

Intimni odnosi v zrelih letih

seveda je naveličanost, če bi šla raziskovat vajin odnos, bi ugotovila, da se je nakopičilo zamer, razočaranj in obupa. za moža ti ornk dol visi, skupaj sta pa zaradi materialnih dobrin.

Nikakor ne moreš primerjati 51 in 60.
Ja po 60-tem gre navzdol…
V tem pogledu ne boš zadovoljna.
Ob tebi se želi počutiti mladostno.

Če imaš ti tak problem, je to seveda tvoj problem v glavi in še kje spodaj. Nimam umetih zob, prostat a je OK, srčno popuščanje, ha, ha, ha. Prijavi se za “testno vožnjo”, pa boš videla majhen “rodeo”. Aja tvoj dragi je v tem stanju, aja, aja. V redu tako je, stvari pa bolje, da ne posplošuješ in širiš na vso SLO populacijo teh let.
Pa še to povej vsem na MON-u, da ti je sex itak odveč, da te stalno zverčer boli glava itd. itd.
Ja sem v 60 letu in zadeva kar “laufa”, seveda z manjšo frekvenco. Itak pa sex v teh letih ni vse, je pa nekaj še vedno lepega in temu primerno prakticiram.

Imam 15 let starejšega partnerja. Star je 62 let in po vseh letih kar sva skupaj ga ne gledam več z zaljubljenimi očmi. Vidim na njem napake in slabosti in tudi to, da pri svojih letih izgleda več kot super. Pa se ne ukvarja s športom in ni obseden s svojim videzom v želji, da bi ostal in izgledal mlad. Seks pa po vseh letih ni nič manj slab, kot deset let nazaj. Tako, da je to tudi stvar posameznika. Ko včasih vidim kakšne 50+-letnike mi je kar slabo, kako izgledajo in so zanemarjeni. Vem pa tudi za ljudi, ki so “na stara leta” prišli skupaj in so stari 70+ pa jim je še veliko do spolnosti.


Ahahaha, smisel za humor ali freudovski lapsus?

Moje izkušnje: stara sem skoraj 47, tip je napolnil 58, ne bi ga menjala…ni da ni. Je prav tako športen tip, v dobri kondiciji in ni da ni…Niso leta ta dejavnik, bolj najbrž način življenja in vzdrževanje kondicije…pa še kaj no. Ker veliko tipov njegove generacije…ni primerljivo.


Ahahaha, smisel za humor ali freudovski lapsus?[/quote]
Kje pa je lapsus oz. humor?

Moj mož na mojo žalost samo nekje 2-3x/mesečno za intimnost. Jaz bi vsakih par dni. Jaz sem dobrih 40, on par let starejši.

Moj je teh let. Športnik in šlank. Včasih bi skoz in kar naprej. Zdaj… tako tako, predvsem zato, ker sem jaz mlajša in ga je oče učil, če ne bo on porihtal, bodo drugi. Ni več tako kot je bilo, ni več prave trdote. Težava je bolj v tem, da v glavi bi, čutijo se še full fit in oh in sploh krepostni, dol pa vse ravno ne uboga. Narava pač naredi svoje.

Če ženska ZNA in VE, kaj je seks, potem tudi za moškega krepko preko 60 let, seks ni noben problem.
Seks ni zadeva enega, marveč OBEH!!!!


Ne najdem niti enega razloga, zakaj bi hrepenel po tem:-)) Maš avto- vozi!:-))

Zakaj ga k drugi ne spustiš in boste vsi srečni?

Moj je teh let. Športnik in šlank. Včasih bi skoz in kar naprej. Zdaj… tako tako, predvsem zato, ker sem jaz mlajša in ga je oče učil, če ne bo on porihtal, bodo drugi. Ni več tako kot je bilo, ni več prave trdote. Težava je bolj v tem, da v glavi bi, čutijo se še full fit in oh in sploh krepostni, dol pa vse ravno ne uboga. Narava pač naredi svoje.[/quote]

Na ne preveč lepe, zanemarjene in debele se nam v teh letih res več n dviguje.

Točno taka je razlika med nama. jaz 44 on 59. Skupaj sva že 16 let. Vse je bilo super, zabavala sva se počela res veliko stvari, ki jih prej z vrstniki nisem niti sanjala. Zdaj imava dva šoloobvezna otroka in se imava full fajn. Je pa res kar pravijo ostali na forumu, dasex pa res ni več na dnevnem redu. Nama je tako ok. Vsak po svoje…

Moj je teh let. Športnik in šlank. Včasih bi skoz in kar naprej. Zdaj… tako tako, predvsem zato, ker sem jaz mlajša in ga je oče učil, če ne bo on porihtal, bodo drugi. Ni več tako kot je bilo, ni več prave trdote. Težava je bolj v tem, da v glavi bi, čutijo se še full fit in oh in sploh krepostni, dol pa vse ravno ne uboga. Narava pač naredi svoje.[/quote]

Na ne preveč lepe, zanemarjene in debele se nam v teh letih res več n dviguje.[/quote]

Ti se kar tolaži. Misliš, da si oh in sploh, glava dela sto na uro kaj bi še zmogel…, spodnja pa že kaže leta. To so dejstva.
Tako kot je moj fit… sem fit tudi jaz. S tem pa res nimam težav.

saj je vse zelo enostavno ?

kaj si pa ti ženska želiš in potrebuješ v tvojih naslednjih letih ? stara si 45 let in sprašuješ nas ? njega vprašaj vse kar te zanima !

jaz naprimer sem starejša od tebe , imam svojo hišo, finančno in čustveno stabilnost in če bi se mi ponudil eden star 60 let – seveda bi si od njega želela predvsem tudi seks, vsaj dvakrat na teden in pa njegovo časovno ter za njegov delež finančno razpoložljivost za potovanja in različna uživanja v prostem času z menoj

in nebi si želela, da pride živet k meni 🙂

seveda bi želela iskrene odgovore – če bi se mi pa zlagal, pa ga bi takoj zapustila 🙂

moški ( po mojih kriterijih ) pri 60 , če je kaj vreden – mora biti iskren, samozavesten, še zmerom spolno aktiven, če seveda ni bolan, finančno stabilen 🙂

zraven bivšega moža sem bila v spolni suši že ko je imel 45 let, lagal mi je vsa leta, za vsako gripco si je vzel bolniško, skoparil je na vsakem koraku – podobnega nikoli več nebi želela imeti neglede na njegova leta !

razmisli avtorica te teme 🙂

in seveda bi mu vse moje želje razložila in bi si želela, da njegove mi pa on razloži

Ne domišljaj si, da si kaj bolj uporaben. Zagotovo imaš slabšo erekcijo od vsakega 20-letnika in če dodamo še nemogoč karakter in neinteligenco, ni nekega razloga, da bi se katera zadrževala pri tebi, kaj šele 25-letnica lol.

Evo iz prve roke ti lahko povem, niso vsi moski isti v teh letih, na potenco vpliva dosti stvari, zivljenjski slog zelo. Imam 63 letnega, lahko tako, da jaz obupam in ne morem vec, sama sem stara 39, pa je moj libido visok, bi 3x na dan, ko me prime:)Sem pa imela 45 letnega pa je blo svoh. Tale 63 letni sporta, ne kadi, ne pije, skrbi zase….nekaj so pa tud geni. Nismo vsi isti, eni osivijo pri 25, drugi sele pri 60? Probaj, bos vidla:) So pa taksni moski, vsaj po mojih izkusnjah dobri ljubimci

To je precej stvar posameznika, posameznice. Sodelavec njegovih let ima punco staro nekaj čez štirideset. Je vitalen, športne postave, še simpatičen na oko, ni bogat in v bistvu je ona v razmerje prinesla več, pa kar furata. On ji je ponudil razhod, ko je šel v penzijo, da je ne bi obremenjeval s svojimi leti, ampak je ostala, toda on ni miren, živi v prepričanju, da njena pohotna leta šele prihajajo, njegova pa odhajajo.
Prijateljica tvojih let je imela tipa njegovih let. Po dobrih dveh letih agonije sta šla narazen, ker je on bil čisto enostavno prestar za njo in si jo je predstavljal zvezano v dnevni sobi na gugalnik, čeprav se je on trudil maksimalno, da bi dal od sebe več in ona tudi, da bi od njega pričakovala manj. Kolikor vem, seks ni bil problem.

Probaj, tudi ti greš v meno, verjemi so spremembe in mogoče je dobro imeti osebo ob sebi ki ne misli le na seks, ker ni to, da te pri meni mine, ampak je le velika hormonska sprememba in druge težave. Človek je le človek, poskusi z njim, če se ujamte, vse ok, seks je precej, ampak z leti za oba vse manj pomemben, kot sedaj misliš. Raje poskusi, ker če je zdrav športen tip, ja mu tudi topek deluje. Če je bilo kako bolan, pa preveč alkota, pa pri 60setih kar pade.
Pri teh letih odgovora ne boš dobila, ker so ogromne razlike, tako pri moških, kot pri ženskah. Poskusi: Je pa res, če mu zadeva ne bo delovala, že sedaj ne, potem si premlada in moraš menjat. Odgovora tu ne boš dobila, ker je po 50 ali še prej pa do 80 leta pri moških prav vsesorta. razen če bi poskusila še z mogoče nezdravo pilulo za potenco. Normalnega odgovora pa ne moreš dobiti, ker v teh letih je toliko možnosti, kot je ljudi. Če je res zdrav športen tip, poskusi.

pri 60+ rukam, kot še nikoli preje .. problem je pa še vedno isti – nobena ne pristane na to, da bi rukal v isti rundi 3, 4 ☺

Midva sva se našla letos, in lahko rečem, da ga glede tega ne bi menjala z nobenim mlajšim modelom. Priznam, pričakovala sem manj, sem prijetno, pozitivno presenečena, noben problem ni večmesečno vsakodnevno ljubljenje. Res pa je, da je zdrav, brez kakršnihkoli zdravil, – oba sva. Lepo nama je , se pa zavedava, da se bo nekega dne tudi to spremenilo. Zakon narave pač. Zame je večji problem skupno življenje, prilagajanje, saj v teh letih nosi vsak s seboj svoje navade. Potrebno je mnogo strpnosti… in predvsem ljubezni. Srečno. 🙂

Lepo vas prosim! Taki stari se pod prvo sploh ne znajo niti hočejo poljubljat, kar je najbolj pomembno. Nimajo tiste trdote in moči kot mlajši tam do max 40 raje okrog 30. jaz pri 40+ ne pogledam starejšega od sebe za sex . Tiste mlade k jim taki fotri sedejo pa itak še ne znajo uživat niti niso preiskusile dober sex. Ko mi ne bo več pasalo bom pa raje sama k z enim starčkom. Zaenkrat mi še ni problem dobit moškega. So kar nori na milfe.

Jaz jih imam 64 pa bih najraje imel partnerico priblizno od 40.


huh 40+ so jagodni izbor je.ba.čic ☺

New Report

Close