Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Išče se partner za njo 60+

Išče se partner za njo 60+

Pozdrav vsem,

ja, sem zenska 60+, ki ima še vedno visok libido. Locena, trenutno samska, polne postave, veliko oprsje, bujna domišljija…in svojimi nazori glede sexa. Rada preizkusam nove stvari, rutina nikakor ni moja prijateljica.

Želim spoznati nevezanega moškega 55+, s katerim bi vzpostavila vezo FWB, z obcasnimi skupnimi izleti in rednimi srečanji. Ne zanima ne sex za eno noč.

Na za to primernih portalih nič koristnega, le beda.

Kje naj se najdeva s tistim pravim?

Seveda imam zahteve…negovan, zdrav moški z najmanj srednješolsko izobrazbo, razgledan, s pospravljenim podstresjem, ki zna tudi samostojno uživati svoje življenje, finančno neodvisen, sposoben pogovarjati se o marsičem, čustveno inteligenten…če bi bil še visoke postave (nad 185 cm), obdarjen in s spretnimi prsti in jezikom….uhhh…potem bi res lahko bila popoln par.

Odgovor na objavo uporabnika
Bejba 60+, 15.08.2024 ob 08:39

Pozdrav vsem,

ja, sem zenska 60+, ki ima še vedno visok libido. Locena, trenutno samska, polne postave, veliko oprsje, bujna domišljija…in svojimi nazori glede sexa. Rada preizkusam nove stvari, rutina nikakor ni moja prijateljica.

Želim spoznati nevezanega moškega 55+, s katerim bi vzpostavila vezo FWB, z obcasnimi skupnimi izleti in rednimi srečanji. Ne zanima ne sex za eno noč.

Na za to primernih portalih nič koristnega, le beda.

Kje naj se najdeva s tistim pravim?

Seveda imam zahteve…negovan, zdrav moški z najmanj srednješolsko izobrazbo, razgledan, s pospravljenim podstresjem, ki zna tudi samostojno uživati svoje življenje, finančno neodvisen, sposoben pogovarjati se o marsičem, čustveno inteligenten…če bi bil še visoke postave (nad 185 cm), obdarjen in s spretnimi prsti in jezikom….uhhh…potem bi res lahko bila popoln par.

veliko sreče, mimigrede ali sploh veš kaj FWB dejansko res pomeni – beseda  FWB pomeni, da se ljudje, ki se poznajo, ukvarjajo z intimnimi/spolnimi aktivnostmi, ne da bi se dejansko srečali. To je drugačno od zveze, ki je običajno enkratna z nekom novim.

EnkIve, hvala za pojasnilo…v bistvu sem zelela povedati, da iscem nekoga, s katerim si ne bi delila prebivalisca…

Odgovor na objavo uporabnika
Bejba 60+, 15.08.2024 ob 09:10

EnkIve, hvala za pojasnilo…v bistvu sem zelela povedati, da iscem nekoga, s katerim si ne bi delila prebivalisca…

ja in še nekaj, napisala si da se išče PARTNER, sam menim, da bi bil to fukfrend, oziroma spolni partner, saj veš partner pomeni – življenjski partner; najti pravega partnerja; zakonski partner; razumevanje med partnerjema v zakonu… tu pa gre izključno za spolnega partnerja- fukfrenda

Eh no…ne komplicirajmo, no, saj se iz opisanega razume, kaj iscem 🙂

ja kaj to pomeni da si polne postave, da si debela, ali primerno zalita? Mene zanima koliko si visoka in koliko težka. Kakšna je tvoja izobrazba, ali si še v službi?

Vecina zensk misli o sebi, da so debele, tudi jaz….sem konkretna, a nisem Šerbi varianta…

Sveza penzionistka, 170 visoka…visoko izobrazena…

Odgovor na objavo uporabnika
Bejba 60+, 15.08.2024 ob 11:59

Vecina zensk misli o sebi, da so debele, tudi jaz….sem konkretna, a nisem Šerbi varianta…

Sveza penzionistka, 170 visoka…visoko izobrazena…

170 visoka, ampak lahko imaš 100 kg, višina nič ne pove. Saj veš, ti boš tudi izbirala, če boš imela to možnost, jaz bi rajši izbral 170 in 70 kg, največ 80. Ne vem če bi se to odločila za 190 in 150 kg, ker tak dec bo samo na križu ležal…

Ne,dec mora bit gibcen ,torej ,dalec od debelosti,ce hoce pocet te stvari ….ko pa zacne debata o visini in tezi zenske ,je takoj tisina…pa se nevem,zakaj ,pogoj nad 185,za 170 cm zenske visine…ja res no zahteve pa take…

Bejba 60+

Ne ozeraj se na te debate, delaj kar ti paše. Če bi pa to delala zmenoj mi pa sporoči.

Saj se ne oziram…vsak ima pravico do svojega mnenja in izbire…zato tudi ne odgovarjam vec na taksna vprasanja….smo pac razlicni.

Glavno vprasanje je bilo, kje naj se najdeva, ne kdo sem in kaksne so moje preference.

S teboj pa…odvisno…premalo vem o tebi…vec dejavnikov bi se moralo poklopiti.

Vseeno hvala za izrazeno podporo.

Odgovor na objavo uporabnika
Bejba 60+, 15.08.2024 ob 15:34

Saj se ne oziram…vsak ima pravico do svojega mnenja in izbire…zato tudi ne odgovarjam vec na taksna vprasanja….smo pac razlicni.

Glavno vprasanje je bilo, kje naj se najdeva, ne kdo sem in kaksne so moje preference.

S teboj pa…odvisno…premalo vem o tebi…vec dejavnikov bi se moralo poklopiti.

Vseeno hvala za izrazeno podporo.

točno tako kot si pomanjkljivo napisala tvoje podatke, boljše da imamo prej podatke, ki jih želimo vedeti. Meni prav debele ženske ne sedejo, običajno ne, ampak se mi je že zgodilo, da mi je kakšna skozi razgovor spremenila mnenje o tem. Morda bi lahko preko dopisovanja kaj več povedala vsak o sebi, daj kakšen meil če želiš. Skozi dopisovanje se začuti tudi razgledanost, inteligentnost… ne samo izobrazba.

od kod si?

Lahko bi bila frenda in fukfrenda. Kaj več pa težko. Te zanima?

Odgovor na objavo uporabnika
xyz0, 15.08.2024 ob 16:53

točno tako kot si pomanjkljivo napisala tvoje podatke, boljše da imamo prej podatke, ki jih želimo vedeti. Meni prav debele ženske ne sedejo, običajno ne, ampak se mi je že zgodilo, da mi je kakšna skozi razgovor spremenila mnenje o tem. Morda bi lahko preko dopisovanja kaj več povedala vsak o sebi, daj kakšen meil če želiš. Skozi dopisovanje se začuti tudi razgledanost, inteligentnost… ne samo izobrazba.

Strinjam se, da se skozi dopisno komunikacijo marsikal lahko razbere o sodopisovalcu. Ali ti posredujem mail, bom pa se razmislila.

Modrost pravi…prespi in se nato odloci.

Odgovor na objavo uporabnika
DuBiDu, 15.08.2024 ob 19:56

Lahko bi bila frenda in fukfrenda. Kaj več pa težko. Te zanima?

    Hvala, a fuk frend ni ravno tisto kar iscem…zelim vec globine, le da si ne deliva prebivalisca…da nisva 24/7 stalno skupaj. Pri mojih letih ima vsak svoj nacin zivljenja, ki ga stezka opusti…da bi pa komu spreminjala navade sebi v prid, mi pa se na misel ne pride. S popolno pripadnostjo in zaupanjem, ki se scasoma zgradi,  lahko dva tudi vzpostavita zelo zadovoljujoc odnis in obenem ohranjata svojo svobodo ter le sebi ustrezne dejavnosti.

Odgovor na objavo uporabnika
ajdovc, 15.08.2024 ob 17:43

od kod si?

Primorka sem.

Odgovor na objavo uporabnika
Bejba 60+, 15.08.2024 ob 20:24

    Hvala, a fuk frend ni ravno tisto kar iscem…zelim vec globine, le da si ne deliva prebivalisca…da nisva 24/7 stalno skupaj. Pri mojih letih ima vsak svoj nacin zivljenja, ki ga stezka opusti…da bi pa komu spreminjala navade sebi v prid, mi pa se na misel ne pride. S popolno pripadnostjo in zaupanjem, ki se scasoma zgradi,  lahko dva tudi vzpostavita zelo zadovoljujoc odnis in obenem ohranjata svojo svobodo ter le sebi ustrezne dejavnosti.

Se pravi iščeš resno vezo z ekskluzivo.

Pisi na [email protected]

piši na [email protected]

New Report

Close