Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek iščem…..

iščem…..

Dobro . Iskanje inštruktorja španskega jezika se je bolj klavrno obneslo. Nema tango , rango , mambo , čačača…
Zdej iščem nekoga , ki bi mi oprau in zlikau perilo , posesau , pospraviu in uredil domovanje.
Naj bo vitek , vitka , energičen in natančen , natančna .
Plačilo in delouni čas po dogovoru.
Cenjene ponudbe sprejemam v bungalovu.
Aja , e pa može da se kuha zajčji ragu :))) Čorbo na koncu poje kdor jo skuha , definitivno , I promissed.

Dalje…
Naj ima izkušnje z čiščenjem bazena. In veljavno vozniško dovoljenje :))

By the way čer gmajna :)))))

he he he japajade..dream baby dream…..
Tudi jaz sem fertik s tavelikim delom sam likanje me čaka..ko bom bom..se ne sekiram,pa naj žehta mal počaka…a je kej čudnega če med vikendom operem cca 3 do 4 stroje….seveda s posteljnino vred….bemti bi rabla kar enga sužnja ( sej bi zanj lepo skrbela…) da bi mi zrihtral te stvari…….

Sem pa nekej prebrala v nekem časopisu..kaj so rekli slavni estradniki o ženski in njeni lepoti…
Jep treba je ženski stati ob strani,ji pomagati..kajti le kako naj bo lepa,če se pa vsak dan iztroši do konca..zato ja ji pomagam perem,likam,pospravljam..zakaj ne..če hočem imeti lepotico,ji lahko kakšno stvar tudi pomagam…jep tkole so rekli…
In ko jest to zvito povem mojemu možu..se samo nasmene in reče..ja pa kwa še…sej vse delajo stroji…he kaj češ…tih bodi pa delaj..!!!Vidi se samo tisto,kar ni narejeno,tisto vse kar pa je pa itak mora bit in ni važno…..
Ja ja tak je to..mal zfilozofirala je simple ko pasuljče…..))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

dream baby :)))))))))))
sej dreamam matr:))))))))))))))
pa da veš ……..mmmmmmmmmmmmm

Heheh a i fino k vsaj drimaš lahko..hehehee:))) pa noben ti nč ne more..jupie…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

si vidla kako slab odziv..
nobeden ne bi delau matr vola..
ajde…je kdo za ?

Tukilelele sama Fata !
Čačača …bi šlo,
natančnost…eh,beži,beži,po likanju bo prahu še več.
Ne,kuhat pa ne znam,
pa…a bo bazen nekam za odpeljat ….?
Eh,ne najdem bungalova tvojega.
Pridi pome,ne razumem ničesar.

Zajček zajčkasti !!!

jah nč , bo zajček te mau razsvetliu pa boš razumela..
hehe..bazen premaknt ta je dobra…
vse se da sam če se hoče nooooooo

Pomoč, rabi kdo pomoč je reku jožek pomožek hehehehehe

Ni lepo , da se delaš norca.
Zajček pač rabi pomoč ..
ku ne more več sam…….
ubogi bunny

Se apolođajsam

a bi ti men biu pol u pomoč mau ?

pr čem

beri oglas:)

zajčka,Mariči,Janija,Severnico,čvelco,koštrunčka,ježka,pa vse…!!!

New Report

Close