Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščem čistilko za mesečno čiščenje stanovanja v Ljubljani

Iščem čistilko za mesečno čiščenje stanovanja v Ljubljani

Jaz sem že razmišljala, da bi 1x tedensko poiskala pomoč, ampak priznam, da cvikam, da mi ne bo z isto krpo pucala kopalnico in kuhinjo ali kakšne podobne bolane fore. Itak je ne vidiš kaj počne.

Ko opazim čistilko v službi … wtf, vse z istimi krpami 🙈

Razlika je ali gospa rabi čiščenje ali NATANČNO čiščenje!!??
V treh urah jaz natančno in generalno očistim kopalnico in eno okno!
Draga gospa, hitro in poceni nikoli ni tudi ČISTO!!
K takim jaz ne hodim!

Tudi jaz iscem nekoga za ciscenje cca 2x/mesecno, hisa 100m2. Pogoj je termin med tednom dopoldan.

Napišite prosim vaš kontakt.

Pozdravljeni!

Ali še vedno razmišljate o najemu čistilke? Vem o čem govorite in vam obljubim, da tega ne bi počela, ker vem kaj to pomeni za naše zdravje. Sem mamica dveh otrok in skrbim, da imata vedno čisto, tako da bi tudi pri vam lahko priskrbela, da uživate v čistem in urejenem stanovanju. Če vas zanima, mi prosim tukaj napišite vaš mail pa vam pišem.

Lep pozdrav!
D.

Pozdravljeni!

Ali še vedno razmišljate o najemu čistilke? Vem o čem govorite in vam obljubim, da tega ne bi počela, ker vem kaj to pomeni za naše zdravje. Sem mamica dveh otrok in skrbim, da imata vedno čisto, tako da bi tudi pri vam lahko priskrbela, da uživate v čistem in urejenem stanovanju. Če vas zanima, mi prosim tukaj napišite vaš mail pa vam pišem.

Lep pozdrav!
D.

Pozdravljeni,

ali me lahko pokličete na tel. 031462671.
Lp,

Ja, če čisti 1x tedensko, če pa pride ribat 1x na mesec, potem vsaj duplo casa!

Običajno kamorkoli greš in najameš apartma z dvema spalnicama, kopalnico,teraso v tujini al doma, je običjana cena za čiščenje celega apartmaja cca 50 € z davkom vred ali pa še manj
Torej… tukaj pa načrno bi eni imeli še precej več!?

New Report

Close