Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu IŠČEM DAMO

IŠČEM DAMO

Iščem damo med 35 in 50 leti, s katero bi se odpravil na raziskovanje gora in užival v čarobnih trenutkih v naravi. Sem 45-letni ločeni oče z 17-letnim otrokom, ki rad kuha in hodi v hribe. Živim v okolici Ljubljane, sem športne postave in rad bi damo, ki mi bo lahko sledila. Rad potujem, poslušam glasbo iz 80-ih let in bi bil vesel, če bi lahko skupaj ustvarjala nove spomine in doživljala nepozabne trenutke. Sem razočaran v ljubezni in upam, da mi bo katera povrnila vero v ljubezen. Če imaš otroke me sploh ne moti.

Izbral si napačni forum za iskanje žene. Če hočeš sebi dobro, čim prej stran. Ta forum je največ zlo.

Srečno!

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Grenivka422, 03.05.2024 ob 16:14

Izbral si napačni forum za iskanje žene. Če hočeš sebi dobro, čim prej stran. Ta forum je največ zlo.

Srečno!

 

 

 

Ni dam tlele, ne?

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 03.05.2024 ob 16:28

Ni dam tlele, ne?

Težka.

Mi je pa všeč tam nekje v eni temi tvoja izjava o snežinki. Popolno oblikovanje stvaritelja.

 

Poskusiti ni greh. Tukaj se mi zdi, da podcenjujete uporabnike. Se bo že kakšna našla v zapisu in se vsaj pogovorila z menoj, mi pisala, pa da vidiva kam pelje vse skupaj

Odgovor na objavo uporabnika
romanroling, 03.05.2024 ob 16:05

Iščem damo med 35 in 50 leti, s katero bi se odpravil na raziskovanje gora in užival v čarobnih trenutkih v naravi. Sem 45-letni ločeni oče z 17-letnim otrokom, ki rad kuha in hodi v hribe. Živim v okolici Ljubljane, sem športne postave in rad bi damo, ki mi bo lahko sledila. Rad potujem, poslušam glasbo iz 80-ih let in bi bil vesel, če bi lahko skupaj ustvarjala nove spomine in doživljala nepozabne trenutke. Sem razočaran v ljubezni in upam, da mi bo katera povrnila vero v ljubezen. Če imaš otroke me sploh ne moti.

škoda, ker nisi starejši

Kdor išče, ta najde!

Odgovor na objavo uporabnika
stara123, 03.05.2024 ob 19:58

škoda, ker nisi starejši

Koliko ste pa stari da iščete starejšega?

Probaj raje na kakem spoznavnem portalu. Res, da tam gor bivakrijo predvsem moški, ampak večina jih je podn od podna.

Zdaj, če lepo napišeš svoj profil, v uvod tole, kar si sem napisal… boš izstopal med njimi. Vso srečo.

damo?

Dame so urejene…torej frizura, pedikura, manikura, depilacija…zato mora ali imeti dobro plačo, ali je nekomu na pukli…

Redko katera dama hodi v gore

Sabo stran od bab, te iscejo le denar, korist in privilegije od kontra strani. Ce si pameten, ce pa nisi bos po razhodu ob premozenje, sekiral se bos in veliko zensk je meske v grob spravilo. Govorim, ker poznam veliko primerov v praksi. Danes sam ne zaupam nikomur vec.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 639, 03.05.2024 ob 20:23

damo?

Dame so urejene…torej frizura, pedikura, manikura, depilacija…zato mora ali imeti dobro plačo, ali je nekomu na pukli…

Redko katera dama hodi v gore

Vse ženske so dame, če jih tako tretiraš. Veliko dam imajo rade isto kot jaz, zato prisrčno upam, da se bo katera oglasila.

Odgovor na objavo uporabnika
Ni, 03.05.2024 ob 21:00

Sabo stran od bab, te iscejo le denar, korist in privilegije od kontra strani. Ce si pameten, ce pa nisi bos po razhodu ob premozenje, sekiral se bos in veliko zensk je meske v grob spravilo. Govorim, ker poznam veliko primerov v praksi. Danes sam ne zaupam nikomur vec.

Fuj si ogaben

Ja kje mas pa e mail?

Odgovor na objavo uporabnika
Dama3, 03.05.2024 ob 22:26

Ja kje mas pa e mail?

[email protected]

jaz sem star ko zemlja a bom dober  🙂 sam imam napako sem nesrečno poročen  brez dnara  brez avta pa še v vukofukini živim  a je kje kaka zame  bod poročena  ki  tako kot jaz išče želi diskretno  nežnot ljubezen itd   če je kaka mi piši na [email protected]

Beseda dama je zelo sluzasta. Večini žensk se koža naježi ko to slišijo. Zakaj ne rečeš normalno ženska? Besedo dama uporabljajo večinoma stari sluzavci, mislijo da je privlačna, v resnici ima pa ravno obraten učinek. Veš kaj se ti zgodi če stopiš do pasu v mrzlo vodo? No to se zgodi ženskam ko slišijo da jih nekdo kliče dama 🙂

Dama je za avtorja ženska s katero bi se harmonično ujel.

Odgovor na objavo uporabnika
dama531, 04.05.2024 ob 08:27

Beseda dama je zelo sluzasta. Večini žensk se koža naježi ko to slišijo. Zakaj ne rečeš normalno ženska? Besedo dama uporabljajo večinoma stari sluzavci, mislijo da je privlačna, v resnici ima pa ravno obraten učinek. Veš kaj se ti zgodi če stopiš do pasu v mrzlo vodo? No to se zgodi ženskam ko slišijo da jih nekdo kliče dama 🙂

To ni bil moj namen, izraz dama je bil mišljen kot spoštovanje

Odgovor na objavo uporabnika
Ne razumete, 04.05.2024 ob 08:44

Dama je za avtorja ženska s katero bi se harmonično ujel.

Tako je. Hvala

New Report

Close