Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščem dekle za resno zvezo

Iščem dekle za resno zvezo


Meni ne. Imam pa svoje zahteve (zgoraj), od katerih ne odstopam. Sem pa 50+ 😉

Še rade boste prišle! Ker ne boste imele kaj za jest!

zakaj pri vragu bi 20 ali 30 letnica hotela imet dedca pri 50ih???
če je normalna?

ti nisi FANT, ampak si moški.

zakaj pri vragu bi 20 ali 30 letnica hotela imet dedca pri 50ih???
če je normalna?[/quote]

Morda tista, ki nima ravno vse urejeno v glavi ali pa je latentna lezbijka.

zakaj pri vragu bi 20 ali 30 letnica hotela imet dedca pri 50ih???
če je normalna?[/quote]

Morda tista, ki nima ravno vse urejeno v glavi ali pa je latentna lezbijka.[/quote]

in kaj imajo latentne lezbijke s starimi dedci?

ti si stari ata, ne pa fant pri teh letih

Morda tista, ki nima ravno vse urejeno v glavi ali pa je latentna lezbijka.[/quote]

in kaj imajo latentne lezbijke s starimi dedci?[/quote]
Enake želje?

20letnica 46letnika?
30letnica 46letnika?
Joj, premlada sem zate. Jaz hočem enega, ki je par let starejši ne pa..

[img]http://cdn.inquisitr.com/wp-content/uploads/2014/09/sugar-daddy-665×385.jpg[/img]

20 let????? ****** !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
p.s. moral bi biti srečen, če bi dobil 55-60 letno ![/quote]

A sedaj je moderno, da ima ženska 10 let mlajšega? Ni bilo včasih obratno, da so bile ženske mlajše od moškega.[/quote]

Tako je, vendar ne 26 (!) let mlajšo kot želi avtor.

[img]http://survivingdating.com/wp-content/uploads/2011/10/old-man_young-girl.jpg[/img]


Malo narobe si si zamislil tole pizdarijo z babo. Danasnje babe ne gredo rade na kmetijo. Rajsi se gonijo po svetu, dokler jih kdo financira. Ko pride cas za resno zivljenje pa tega niso sposobne.

Še vedno sem samski.

Vsi vemo, da si še vedno samska. Pa kaj potem? Morala bi biti srečna, da si še vedno samska. Samskost prinaša manj obveznosti, manj odgovornosti, manj stroškov, manj sekiranja, imaš svoj ljubi mir , nikomur ti ni potrebno polagati računov, časa za sebe imaš na pretek, nihče ti ne teži , ni ti potrebno početi tistega česar si ne želiš samo zato, da bi ugodila drugemu-partnerju itd.

Aja, če je pa mama končno dala dovoljenje, potem pa kar …
A denarja ti kaj da, da boš punco vsaj na en pir peljal?

Vsi vemo, da si še vedno samska. Pa kaj potem? Morala bi biti srečna, da si še vedno samska. Samskost prinaša manj obveznosti, manj odgovornosti, manj stroškov, manj sekiranja, imaš svoj ljubi mir , nikomur ti ni potrebno polagati računov, časa za sebe imaš na pretek, nihče ti ne teži , ni ti potrebno početi tistega česar si ne želiš samo zato, da bi ugodila drugemu-partnerju itd.[/quote]

Kakšne zlajnane tolažbe 😉
Življenje v dvoje je kakovostnejše, bolj zabavno in prinaša smisel. Nič od navedenega ne nudi samskost.

Vsi vemo, da si še vedno samska. Pa kaj potem? Morala bi biti srečna, da si še vedno samska. Samskost prinaša manj obveznosti, manj odgovornosti, manj stroškov, manj sekiranja, imaš svoj ljubi mir , nikomur ti ni potrebno polagati računov, časa za sebe imaš na pretek, nihče ti ne teži , ni ti potrebno početi tistega česar si ne želiš samo zato, da bi ugodila drugemu-partnerju itd.[/quote]

Kakšne zlajnane tolažbe 😉
Življenje v dvoje je kakovostnejše, bolj zabavno in prinaša smisel. Nič od navedenega ne nudi samskost.[/quote]Mogoče zate toda jaz rajši do konca življenje ostanem sam. V prejšnjem komentarju sem lepo navedel razloge zakaj bi jaz rajši ostal sam.

Kakšne zlajnane tolažbe 😉
Življenje v dvoje je kakovostnejše, bolj zabavno in prinaša smisel. Nič od navedenega ne nudi samskost.[/quote]Mogoče zate toda jaz rajši do konca življenje ostanem sam. V prejšnjem komentarju sem lepo navedel razloge zakaj bi jaz rajši ostal sam.[/quote]

Ja in? Bi rad nagrado? Spomenik? Lovorov venec? Sprejem na lj. magistratu? Status begunca? 😀

Mogoče zate toda jaz rajši do konca življenje ostanem sam. V prejšnjem komentarju sem lepo navedel razloge zakaj bi jaz rajši ostal sam.[/quote]

Ja in? Bi rad nagrado? Spomenik? Lovorov venec? Sprejem na lj. magistratu? Status begunca? :D[/quote]Ti si prva začela težiti o tem kako je v dvoje lepše in bolj zabavno. Jaz mislim drugače. Pač napišem tisto kar jaz mislim – vem da je zame najbolje. Mene osamljenost in samskost osrečujeta tako da rajši ostanem samski in osamljen.

Ja in? Bi rad nagrado? Spomenik? Lovorov venec? Sprejem na lj. magistratu? Status begunca? :D[/quote]Ti si prva začela težiti o tem kako je v dvoje lepše in bolj zabavno. Jaz mislim drugače. Pač napišem tisto kar jaz mislim – vem da je zame najbolje. Mene osamljenost in samskost osrečujeta tako da rajši ostanem samski in osamljen.[/quote]

Navedi mi pisca leposlovja, ki je pisal o tem, kako sta ga samskost in osamljenost osrečevala. Ne domišljaj si, da si kaj veliko drugačen od večine ljudi. Nisi. Le, da si tega nisi sposoben priznati.

Od kje pa si?

Sem šel v disko, pa probal pecat, pa so punce rekle, kaj bi ta stari rad. res sem pa malo nižje rasti, pa debelušast, pa prečko imam.

Mene samskost in osamljenost popolnoma osrečujeta. Takšen način življenja kot ga živim trenutno ga živim samo zato ker meni tako paše. In mojega življenja – nacina mojega zivljenja ne nameravam spremeniti za nic na svetu.

Rajši do konca življenja ostanem samski in osamljen. Če mi ti ne verjameš da me samskost in osamljenost osrečujeta potem pač nič.

Če mi verjemeš ali ne mene samskost in osamljenost osrečujeta. Vse ostalo bi mene samo še bolj onesrečevalo.

Vsakršen drugačen način življenja bi mene samo še bolj razžalostil in onesrečil.

Ti si prva začela težiti o tem kako je v dvoje lepše in bolj zabavno. Jaz mislim drugače. Pač napišem tisto kar jaz mislim – vem da je zame najbolje. Mene osamljenost in samskost osrečujeta tako da rajši ostanem samski in osamljen.[/quote]

Navedi mi pisca leposlovja, ki je pisal o tem, kako sta ga samskost in osamljenost osrečevala. Ne domišljaj si, da si kaj veliko drugačen od večine ljudi. Nisi. Le, da si tega nisi sposoben priznati.[/quote]

Kaj zdaj – si samski ali osamljen? Očitno sploh ne ločiš tega dvojega.

New Report

Close