Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Iščem družbo

Iščem družbo

Iščem iskreno prijateljstvo za pogovor, druženja ob kavi, dobri hrani, obisk kina, gledališča, prireditve, sprehodi, koncerti…

Moj kontakt [email protected]

Avtor, tudi jaz iščem družbo, ampak ne take sorte kot ti, ampak vseeno en namig. Lažje boš našel, če bo napisal kaj o sebi. Spol je verjetno moški. Napiši ali iščeš M ali ž. Koliko si ti star, koliko staro družbo iščeš. Na katerem območju…

“Tudi iscem družbo” pa isces,sem Ž

Je problem, če M napiše, da išče Ž, ker ga puhloglave in plehke Ž takoj obravnavajo, kot fukfehtarja. To so fiksne ideje. Če laž ali neutemeljeno blodnjo dovolj dolgo ponavljaš in širiš okrog, se jo začne jemati, kot resnico.

Iščem starejšo gospo za seks

Odgovor na objavo uporabnika
Prijazen_36, 06.06.2024 ob 08:55

Iščem iskreno prijateljstvo za pogovor, druženja ob kavi, dobri hrani, obisk kina, gledališča, prireditve, sprehodi, koncerti…

Moj kontakt [email protected]

Zelo je pomembno, ali iščeš M ali Ž ali ni važno, pa to iz kje si – ker lokacija pač igra pomembno vlogo.

Kaj rad gledaš v gledališču? Katero gledališče? Katere zvrsti? Kakšne prireditve? Kakšni filmi? Kakšni koncerti?

Iščeš žensko kajne… eno bi izbral in upal, da se ona zaljubi vate in potem bi bila par. Če ne bi ta hotela, bi pa probal kakšno drugo.

Samo vprašam – sem lahko višja od 175?

 

Potem te pa mine 🙃😆☺️☺️☺️ Lažje prej v daljino in višino skočiš. 😆😆😆😆😆☺️☺️☺️

Pisi meni , sem visji od 180cm [email protected]

New Report

Close