Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščem fanta, imam 45 let, nikoli poročena, brez otrok

Iščem fanta, imam 45 let, nikoli poročena, brez otrok

lepotane, jes rabim enga da mi odplača mesečni kredit 1k, imam super službo sam ne spelem.


Kešpička, take ne potrebujem. Ti pošljem fotko iz morja jutri. Lepo se imej.

Ma ne ti men kešpička, jes zastonj dam.


Pejd na Corsio u Gorico.

a to kredit ☺


odpira take teme…
obup veje ven..
obup ni za parčkanje..
obup je treba spreobrnit v sprejetje samega sebe..
potem pa se prepustit lepoti tega..
in potem zagledaš njega..
ki tudi ni obupen, ampak srečen..
in prava zveza vzklije.

vse ostaklo je iskanje neke napačne potešitve zunaj sebe.

To je moja prva tema tugor, in mislim resnooo, res si iščem sponzorja.


potem pa je na monu veliko 45 letnic, nikoli poročnih in brez otrok.


potem pa je na monu veliko 45 letnic, nikoli poročnih in brez otrok.[/quote]
Ja in še vse so popolne. Sam ne jih vabit na kofi, ker boš izpadel sluzavec, ki išče samo sex.


potem pa je na monu veliko 45 letnic, nikoli poročnih in brez otrok.[/quote]
Ja in še vse so popolne. Sam ne jih vabit na kofi, ker boš izpadel sluzavec, ki išče samo sex.[/quote]
Saj vem, da si sluzavec, kaj zdaj to pišeš . Sva se že vse zmenila.


Ja in še vse so popolne. Sam ne jih vabit na kofi, ker boš izpadel sluzavec, ki išče samo sex.[/quote]
Saj vem, da si sluzavec, kaj zdaj to pišeš . Sva se že vse zmenila.[/quote]
Rad te mam.

a me bo kakšen, al noben…


v Den Haagu še iščejo primernega kandidata za takšno kazen


Saj vem, da si sluzavec, kaj zdaj to pišeš . Sva se že vse zmenila.[/quote]
Rad te mam.[/quote]
No evo in točno o tem sluzastem pristopu ti govorim.
Nadležno in neokusno.

maš prov tale lepotec se kar nekaj slini, no mislim da tudi ni iz Kopra ,ker sem jaz od tam-Šalara.


Rad te mam.[/quote]
No evo in točno o tem sluzastem pristopu ti govorim.
Nadležno in neokusno.[/quote]
Kaj je narobe z ljubeznijo. Ti jo mogoče primanjkuje?


No evo in točno o tem sluzastem pristopu ti govorim.
Nadležno in neokusno.[/quote]
Kaj je narobe z ljubeznijo. Ti jo mogoče primanjkuje?[/quote]
Jaz živim v ljubezni.
A to ne pomeni, da forumskemu neznancu govorim, da ga imam rada.

To, kar želiš doseči s temi puhlimi besedami, ni ljubezen ;))).

Kaj pa vdovci. Ti ne pridejo v poštev ?


Kaj je narobe z ljubeznijo. Ti jo mogoče primanjkuje?[/quote]
Jaz živim v ljubezni.
A to ne pomeni, da forumskemu neznancu govorim, da ga imam rada.

To, kar želiš doseči s temi puhlimi besedami, ni ljubezen ;))).[/quote]

Verjetno imaš vse popredalčkano tudi doma. Ubogi tvoj sopotnik, sigurno je copata.


Ne, ker so bo zbala, da jo v grob spraviš.

videz ala- Alen Kobilica.


Jaz živim v ljubezni.
A to ne pomeni, da forumskemu neznancu govorim, da ga imam rada.

To, kar želiš doseči s temi puhlimi besedami, ni ljubezen ;))).[/quote]

Verjetno imaš vse popredalčkano tudi doma. Ubogi tvoj sopotnik, sigurno je copata.[/quote]
Jaz ob sebi želim moškega, ki je človek dejanj in mož besede. Kaki copat, copate si kupujem v trgovini.
Haha, patetičen si. Najprej pocukrano pisat, če bo ona zagrabila za vabo, potem pa napadat, ker te porajta. Jaja, taki ste danes vi, ki vam ni do zveze, ampak bi samo imeli sex frendice ;)))).

Verjetno imaš vse popredalčkano tudi doma. Ubogi tvoj sopotnik, sigurno je copata.[/quote]
Jaz ob sebi želim moškega, ki je človek dejanj in mož besede. Kaki copat, copate si kupujem v trgovini.
Haha, patetičen si. Najprej pocukrano pisat, če bo ona zagrabila za vabo, potem pa napadat, ker te porajta. Jaja, taki ste danes vi, ki vam ni do zveze, ampak bi samo imeli sex frendice ;)))).[/quote]

To se najde, ampak ne na monu. Tukaj ste preveč popolne za take zadeve. Zveste in lepo živite v sožitju s svojimi sončki. Ka re tiče mož besede, o tem pa raje nebi. Mogoče iz pisanja tukaj ni toliko mogoče razbrati.


Jaz ob sebi želim moškega, ki je človek dejanj in mož besede. Kaki copat, copate si kupujem v trgovini.
Haha, patetičen si. Najprej pocukrano pisat, če bo ona zagrabila za vabo, potem pa napadat, ker te porajta. Jaja, taki ste danes vi, ki vam ni do zveze, ampak bi samo imeli sex frendice ;)))).[/quote]

To se najde, ampak ne na monu. Tukaj ste preveč popolne za take zadeve. Zveste in lepo živite v sožitju s svojimi sončki. Ka re tiče mož besede, o tem pa raje nebi. Mogoče iz pisanja tukaj ni toliko mogoče razbrati.[/quote]
A Ena odkrita, je tudi tvoj nick.

To se najde, ampak ne na monu. Tukaj ste preveč popolne za take zadeve. Zveste in lepo živite v sožitju s svojimi sončki. Ka re tiče mož besede, o tem pa raje nebi. Mogoče iz pisanja tukaj ni toliko mogoče razbrati.[/quote]
A Ena odkrita, je tudi tvoj nick.[/quote]
Ja ti si pa rabil časa, da dojameš, kaj.. sem ti zanalašč vrgla kost, da vidim ali boš le opazil, da govoriš z eno in isto osebo.
Si si oddahnil kaj hehe.. fju, niso vse take, še imam možnost, da se kera stopi kot sir na pici.
Hihihi, pa ne maram pice no !

New Report

Close