Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Iščem moškega

Iščem moškega

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8409, 05.08.2023 ob 16:20

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3041, 05.08.2023 ob 16:16

Odgovor na objavo uporabnika
zainteresiran, 05.08.2023 ob 16:13

Odgovor na objavo uporabnika
Varja443, 05.08.2023 ob 14:32

Straight to the point: iščem resno vezo. Še pred tem pa želim in nudim širok manevrski prostor za spoznavanje. Kompatibilnost je seveda ključnega pomena.

Par stavkov o meni: sem v poznih 30ih, uni izbrazba, živim v Ljubljani. Vitka, visoka, rjavolasa, mordooka. Imela sem par resnih vez (nikoli one-night-stande), veliko let pa sem bila tudi samska. Kar nekaj prepotovala. Sem zanesljiva, skrbna, natančna, odprta. Rada berem, se sprehajam, rada imam hribe in vse oblike vode – morje, reke, jezera. Rada dobro skrbim zase in lahko bi se reklo, da se “imam rada”. Obožujem ples. Pogovore, spoznavanje ljudi. Sem precej umirjena, čeprav imam v sebi tudi nekaj ognja. Resnost, a tudi otroško igrivost. Znam slišati in začutiti človeka.

Od vedno sem imela rada življenje. To, da mi je dano živeti in izkušati vso surovost tega, da si živ – tudi boleče stvari. Mislim in čutim, da moškega ne iščem iz prostora obupanosti, ampak iz prostora, kjer domuje čista želja. Vem, da lahko v partnerstvu, ko zaupam, se odprem in predam, tudi veliko nudim in dam.

Iščem samskega in postavljenega moškega. Iskrenega. Z “lastnim življenjem”, brez nerazrešene čustvene prtljage in brez otrok. Visokega in fit, z iskro življenja v sebi. Z oblikovanim značajem, jasnimi prioritetami, željami, pričakovanji. S poznavanjem svojih sončnih in senčnih pla(s)ti sebe. Z dovolj samorefleksije in zavedanja.

Vem, da sem povedala veliko premalo o sebi in tem, kar si želim. A če je napisano pritegnilo tvojo pozornost, lahko znanstvo nadaljujeva privat. Ne nadejam se, da mi bo ta post spremenil življenje, a ker imam izkušnje, da se v kar najbolj nenavadnih okoliščinah lahko zgodi kaj zelo nepričakovanega, morda celo čudežnega, puščam kontakt. Prvič v življenju online.

Na temo se ne bom več javljala, zato dajem svoj mail in prosim, če se oglasite le resni. Igric in spletk nikoli nisem marala, sem za odprte karte od prvega dne dalje.

[email protected]

 

Pozdravljena Varja,

Tvoj zapis me je resnično pritegnil. Nisem samo preletel besed, ampak sem jih resnično prebral in občutil, da je v njih nekaj resnično iskrenega in globoko resonira z mano.

Tudi jaz sem v poznih 30ih, z visoko izobrazbo, živim blizu Ljubljane. Visok sem, športne postave in z zdravim odnosom do telesa in duha. Moji prijatelji bi me opisali kot zanesljivega, odprtega in zavedajočega se sebe. Moje strasti vključujejo potovanje, branje, naravo, šport in glasbo. Tudi jaz sem imel svoj delež resnih zvez, a trenutno sem samski in brez otrok.

Tvoj pristop k življenju, ki ga vidiš kot darilo, tudi s svojimi bolečimi deli, se mi zdi neverjetno zrel in privlačen. Tudi jaz cenim pristnost in iskrenost v odnosu, brez iger in spletk. Sem za odprte karte od prvega dne dalje, tako kot ti.

Razumem tvoj poudarek na kompatibilnosti, in tudi sam menim, da je to ključnega pomena. Svoj življenjski slog in vrednote sem dolgo gradil in vem, kaj želim. Menim, da lahko s pravo osebo dosežem harmonijo in rast, tako osebno kot v partnerskem odnosu.  Če ti je moj odgovor pritegnil in čutiš, da bi lahko bila kompatibilna, bi bil vesel, da nadaljujeva pogovor prek e-pošte.

Lep pozdrav,

Matej

čuj pubec zainteresiran  pa sj ona je pustila svoj mail,kaj se nam vsem tu razgaljaš,glih pozorno pa posta nisi glij prebral a? 😉  no dejmo vaju poparčkat,če nisi sam nek spam k men bol diši da je to napisala ženska duša;-)

lol. Mam kr mal lepljive prste od tok sladkobe, res k bi ženska pisala.

ane! sladkorna tipa II. najbrž en copy-paste izpod ranjene in žlehtnobne ženske duše.

Napaka v email naslovu .?

Verjetno je gmail. Com in ne mail.com

Odgovor na objavo uporabnika
Zvvx, 05.08.2023 ob 16:25

Napaka v email naslovu .?

Verjetno je gmail. Com in ne mail.com

Tudi mail.com obstaja

Lep zapis sicer

un pa že cel traktat napisal, kako da resonira z njim “njen” neverjetno zrel pogled na svet.

Ko nekaj časa spremljas ta forum, se izoblikuje misel na bruhanje, ne na bazen za iskanje potencialnega partnerja. Seveda pa ti želim uspešno iskanje.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne tukaj, 05.08.2023 ob 16:31

Ko nekaj časa spremljas ta forum, se izoblikuje misel na bruhanje, ne na bazen za iskanje potencialnega partnerja. Seveda pa ti želim uspešno iskanje.

res res

ampak a na raznih portalih je kaj boljše?

meni je šele tam vse za bruhat

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3041, 05.08.2023 ob 16:23

ane! sladkorna tipa II. najbrž en copy-paste izpod ranjene in žlehtnobne ženske duše.

Se meni tudi zdi, ja. Ga ni tipa na monu, ki bi znal tako na dušo popihat.

Odgovor na objavo uporabnika
hmmmm 🤔, 05.08.2023 ob 17:05

Se meni tudi zdi, ja. Ga ni tipa na monu, ki bi znal tako na dušo popihat.

jasno kot beli dan- to ni pisal tip

pa mail je dala, zakaj bi tu pisal in se razgaljal

bolj ženska žlehtnobica

😉

desi je spreten z besedami 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
desanka, 05.08.2023 ob 17:45

desi je spreten z besedami 🙂

sam res, idesi.
sam on ima menda kar nekaj otrok od prej. 😉

Ooo škoda, da nisem moški. Ti si moja sorodna duša po opisu sodeč 🙂

Srečno 🍀 sem sigurna, da se najde kakšen fajn monovec.

Odgovor na objavo uporabnika
7539, 05.08.2023 ob 16:08

Pri teh letih, brez prtljage…znjim ni čist…diht

Kdor pri 40ih ni ustvaril…je en J. Veter…

Bolje je… če ima prtljago, vendar počiščenao v glavi

Niso problem otroci, problem je, ko ne naredi reza z bivšo in v bistvu bivša žena komandira njegovo življenje. Se vtikuje in vsako novo odpodi. Pa takih moških je ogromno, ki z bivšo nimajo urejeno. So pozabili zakaj so šli narazen in vsako novo primerjajo s staro bivšo ženo. Ki kar naenkrat postane idealna, A ko sta bila skupaj, sta se skoraj poklala.

Ne razumem, skoraj popolna, a visi  tukaj gor na Monu?

Odgovor na objavo uporabnika
dobro blago se samo hvali, 05.08.2023 ob 18:32

Ne razumem, skoraj popolna, a visi  tukaj gor na Monu?

pa kje ti vidiš, da ona tu visi? marička ej, komentar za dol past, res dodana vrednost.

Kje bi pa morala viseti? V gostilni za šankom?…

Nikoli ne bom razumela kaj imate toliko proti temu, da nekdo visi na forumu. Vsak počne tisto, kar ga veseli in kar lahko..verjetno, če bi imela možnost uživati na Havajih, ji ne bi bilo treba viseti na monu ali iskati partnerja na monu, a ni nam vsem dano. Ne moreš pač imeti vsega v življenju, kar bi rad.

Pa tudi komunikativni smo različno. Eni so kot mumije skozi tiho, take kot sem jaz pa ne ustavi nič razen smrti. Sem rekla tudi mojim, če se mi kdaj kaj zgodi, da ne bom mogla komunicirati, me kar izklopite. To zame ni življenje.

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 05.08.2023 ob 18:38

Kje bi pa morala viseti? V gostilni za šankom?…

Nikoli ne bom razumela kaj imate toliko proti temu, da nekdo visi na forumu. Vsak počne tisto, kar ga veseli in kar lahko..verjetno, če bi imela možnost uživati na Havajih, ji ne bi bilo treba viseti na monu ali iskati partnerja na monu, a ni nam vsem dano. Ne moreš pač imeti vsega v življenju, kar bi rad.

Pa tudi komunikativni smo različno. Eni so kot mumije skozi tiho, take kot sem jaz pa ne ustavi nič razen smrti. Sem rekla tudi mojim, če se mi kdaj kaj zgodi, da ne bom mogla komunicirati, me kar izklopite. To zame ni življenje.

Za @dobroblagosesamohvali

Avtorica je pa pogumna in je vsaj nekaj naredila, da doseže to kar si želi. Medtem ko eni znate samo pljuvati po drugih. Prst na čelo pa razmisli malo kaj ti je tega treba. A imaš ti evro manj v žepu, ker je ona na forumu? Namesto, da bi ji privoščili srečo in ljubezen.

Kire propalice v duši, resno..

strinjam se s soft, vse preveč je negative, in če dobro pogledaš je to precej pozitiven in lep post.
avtorici želim veliko sreče.

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 05.08.2023 ob 18:41

Za @dobroblagosesamohvali

Avtorica je pa pogumna in je vsaj nekaj naredila, da doseže to kar si želi. Medtem ko eni znate samo pljuvati po drugih. Prst na čelo pa razmisli malo kaj ti je tega treba. A imaš ti evro manj v žepu, ker je ona na forumu? Namesto, da bi ji privoščili srečo in ljubezen.

Kire propalice v duši, resno..

Soft je ena redkih tu, ki vedno vidi in pove kaj pozitivnega, nikoli ni taka, da bi samo šimfala. Lepo, prava redkost tega foruma!

Avtorica, sicer mon ni ravno portal spoznavanja partnerjev, ampak mislim da se najde nekaj primerov, ko so se spoznali ravno tu gor-in še srečni so skupaj.
Srečno torej! 🙂

Srečno Varja!

med janezi ga boš težko najdla 🙂

A med homoseksualnimi yugo gaserji pa ga bo prej, ali kako? Lej žensko njene starosti hočejo samo moški od 40 naprej (če so normalni).

Ma kaj za to ene objave? Pojdi na zmenkarske portale! Besede ne opišejo stvari, če si resna, pripopaj svojo sliko.

kle pa boš našla moškega svojih sanj. take kvalitete pa samska. jaz sem pa reven a me boš marala. edina prioriteta in smisel mi je skrb za živali, vse ostalo mi dol visi, za službo, za kariero, za goloba janeza in ostale pizdune, za tvojo kak si že napisala, jasne cilje buhahahahaha, tiste jasne cilje si ti lahko nekam vtakneš

Odgovor na objavo uporabnika
kle pa bnoš našla, 06.08.2023 ob 09:15

kle pa boš našla moškega svojih sanj. take kvalitete pa samska. jaz sem pa reven a me boš marala. edina prioriteta in smisel mi je skrb za živali, vse ostalo mi dol visi, za službo, za kariero, za goloba janeza in ostale pizdune, za tvojo kak si že napisala, jasne cilje buhahahahaha, tiste jasne cilje si ti lahko nekam vtakneš

bebec

Pričakovano, dobila si polno nekih brezveznih odzivov, z redkimi izjemami. To je pač mon. 😉 Upam, da se ti dobro izide pri iskanju. Pazi, koga na koncu izbereš, moški znajo dobro skrivat svoje karte…

New Report

Close