Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Iscem novo Sugarbabe

Iscem novo Sugarbabe


Ah daj no, tudi moje poštenje ima ceno. Za jurja čez vikend, bi bila takoj za, samo drugače ne ustrezam.
Ne vem, če se dvema poklopi, sta že vnaprej dogovorjena, da je vse skupaj biznis, pa da sta si že prej vsaj malo všeč preko kakih kontaktov in stila pisanja, ženske če niste nikoli poskusile s praktično neznancem it, je to vaš problem in ste kvečjemu ve naivne. Jaz sem, samo ne za denar, zgolj za sex.
[/quote]

Samo ti je bil ta moški verjetno všeč? Bi lahko z nekom, ki ti sploh ne bi bil, in samo za njegovo potešitev? Bi ti dejansko naredila za ušivega jurja?

Samo ti je bil ta moški verjetno všeč? Bi lahko z nekom, ki ti sploh ne bi bil, in samo za njegovo potešitev? Bi ti dejansko naredila za ušivega jurja?
[/quote]
Všeč? Simpatičen, ampak oba z jasnimi cilji, da sva le ff.
Ušiv jur, je relativna stvar. Nekomu pomeni ogromno, za drugega je zgolj drobiž, kaj po tvoje bi naredila? Imela prijeten vikend. Sem res drugačna glede tega, namesto da bi vikend preživela na kavču pred tv, bi bila v toplicah postrežena tako in tako. Meni bi bilo večje izkoriščanje, da bi fotr eni obljubljal vse živo, da bi prišel do sexa, tako kot jih počne večina.


Všeč? Simpatičen, ampak oba z jasnimi cilji, da sva le ff.
Ušiv jur, je relativna stvar. Nekomu pomeni ogromno, za drugega je zgolj drobiž, kaj po tvoje bi naredila? Imela prijeten vikend. Sem res drugačna glede tega, namesto da bi vikend preživela na kavču pred tv, bi bila v toplicah postrežena tako in tako. Meni bi bilo večje izkoriščanje, da bi fotr eni obljubljal vse živo, da bi prišel do sexa, tako kot jih počne večina.
[/quote]

Če mi ne bi bil všeč, tudi 10 tisočakov ne bi bilo dovolj, niti sto tisočakov. Pač nisem naprodaj, tako kot največja večina žensk ni.
Če bi mi bil všeč, bi pa dala zastonj, tudi polovico stroškov bi jaz plačala.

Odlično si to napisala. Malo je takih, poštenih.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Eh. Tema meni ni reprezentativna, ker je ponujen seks. Meni je sugar daddy-ism vsec zaradi spoznavanja, skrivnostnega in posebnega odnosa… Nikoli nisem zares spoznal zenske prek njenih neosebnih mej in manipuliranja, ko se mi kaksna preda, mi pa pol ni vsec, da se zalepi na mene s tistim vrocim mednozjem in se zacne cartat in je to tako blazno biolosko… Slednje mi ni astralno in intimno in honest. Tak da za temi nekimi mejami zenske skrivajo le bioloske nagone, jaz hocem honesty. I guess pac placas da gres mimo mej in najdes neko honesty v socialno nedosegljivi mladi. Kul mi je tud dozivet razvajenost in sadizem, njeno pravo naravo. Samo ponudit denar za seks je pa bedasto. Pa prevec ponujas, malo po malo ponujaj za odnos, ne spici vse naenkrat, raje idi v drugo drzavo ker tu bos razocaran .. Nasvete dajem bureku v ogabni temi ew ew

Fotr39 ce se obstaja ta ponudba…jaz sem za…pusti mi mejl in se ti predstavim….

Upam da vidiš toooo

Še iščeš?

Jaaaa

New Report

Close