Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščem punco za hojo v hribe, in ima rada naravo

Iščem punco za hojo v hribe, in ima rada naravo


Aja, tako daleč je že!?
[/quote]

?????????????????????

Turno ne smučam, zelo rad pa smučam po urejenih progah 🙂

Torej, če si za kak smučarski dan, sporoči 🙂
[/quote]

Eh, na smučišču se pa tako vedno kaki tipi ponujajo za družbo :).

?????????????????????
[/quote]
Vedel sem! Skleroza!!☺☺☺


Vedel sem! Skleroza!!☺☺☺
[/quote]

?????????????????????????

A otroka bi vzela s seboj na turo?

A otroka bi vzela s seboj na turo?
[/quote]

Zakaj pa ne? odvisno tudi če sta pri očetu, sem potem frej 🙂

Zakaj pa ne? odvisno tudi če sta pri očetu, sem potem frej 🙂
[/quote]

Tebe vzamem, mulci naj grejo k očetu.

Prtljaga,
takih je dost, češ mulce stran, pa jih ne rabim. 🙂

Mogoče kak ločenec z otroki pride v poštev , da vsaj približno ve za kaj se gre :))

Potem bo pa cel otroški vrtec. ;))))))))))))

Jaz grem v hribe, da uživam v miru in ne da poslušam kričanje razvajenih pamžev.

Jaz imam pa obratne izkušnje. Ločenci bi na prvo srečanje z mano pripeljali svoje otroke. Recimo na smučanje :).
Ne vsi, nekateri pa. Ko jih pa vprašam zakaj se raje ne zmenijo z žensko, ki ima otroke. Pa takoj povedo, da ne marajo ženske s prtljago. Pa naj človek razume, če more.
Moški brez otrok, ne bi ženske z otroci imeli za družbo. Jih naj da fotru. Moški z otroci pa bi žensko brez otrok, da jim pazi njihove otroke.

Najprej pišeš, nato pa greš. Zdaj pa drugi pišejo in se reklamirajo, kaj takega pa še ne hehehhe 🙂

JAZ Obratne..

haha, res je tako :)) Se popolnoma strinjam. No jaz ne bi s sabo pripeljala otrok, ne prvič, ne drugič, ne tretjič..bi kar trajalo veš :). zaupat je treba ..v teh časih pa težko, se ti ne zdi? 🙂


Če iščeš punco samo za pohode in ture v hribe, zakaj je pomembna starost in stan? Se bojiš, da če bo prestara, te ne bo dohajala in če bo imela moža, te bo nabutal? Napiši po resnici, da iščeš žensko in ne ovikarit okrog riti v žep.
Da boš prihranil čas tistim, ki iščejo izklučno samo družbo za hribe.


Če iščeš punco samo za pohode in ture v hribe, zakaj je pomembna starost in stan? Se bojiš, da če bo prestara, te ne bo dohajala in če bo imela moža, te bo nabutal? Napiši po resnici, da iščeš žensko in ne ovikarit okrog riti v žep.
Da boš prihranil čas tistim, ki iščejo izklučno samo družbo za hribe.
[/quote]
Nad 2 000 metri ni več greha,

Sem resen, lahko se prepričaš, ne hodim po gostilnah. A bi šla v hribe?

Eh, na smučišču se pa tako vedno kaki tipi ponujajo za družbo :).
[/quote]

Midva se lahko prej zmeniva, pa greva skupaj smučat. Kam greš najraje smučat?


A zraven nudiš vsaj osnovne inštrukcije? 🙂

New Report

Close