Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Iscem punco za Sun Garden Swinger club, da gre zmanom

Iscem punco za Sun Garden Swinger club, da gre zmanom

Iscem punco da bi šla zmanom v Sun Garden sem v redu fant, bom skrbil zate, sem obiskoval club in mam vstop brez problemo, samo se javi, leta nisu pomenbna, ce si starija boljse

Sem redna obiskovalka sun gardena je kakšen tip ali par za akcijo da se dobimo v sežani, grem 29.6.2023 ker sem okoli sežane, vem da nebo veliko gužbe in se lahko fanj pozabavamo in družimo  javite Lp

Zdravo luca lahko se zmeniva za en dan in greva skupaj, danes sem prepozno videl

Jaz tudi iščem družbo za it v Sun Garden v Sežani.

Moj mail: [email protected]

V kratkem nameravam obiskat Sun gurden, je kakšen parček ali deklina za družbo…[email protected]

14.07. Moja draga/31/ i ja dolazimo u Sun Garden i trazimo mlađeg obdarenog / min 19-20 cm/ za konkretno upoznavanje i drizenje u klubu a kasnije i u našem apartmanu….

[email protected]

Živ

Odakle si? Ja sam u Kopru ovih dana. Jesi za susret?

Dr Luca

Piši na [email protected]

S prjatlom in prjatelco iščemo še eno žensko za obisk kluba?

16.02. Moja draga/31/ i ja ponovno dolazimo u Sun Garden i trazimo  obdarenog / min 18-19 cm/, izdržljivog do cca 35-40g za konkretno upoznavanje i druzenje u klubu a kasnije i u našem apartmanu….

Možete se javit i na mail s kojom slikom, opisom itd.

[email protected]

Iscem damo za obisk omenjenega kluba, sem 43letni resen tip, ki ima zeljo poizkusiti nekaj novega. Iscem damo do 50+ let, zato kar odpisite resne. Lp

Oj oglasi se na tel 051743902

Sem 33 let mlad, resen:) rad bi probal nekaj novega. Iscem damo  50+, ki bi sla tja z menoj za druzbo 🙂

Zabavljač.. 

A si že šel.. Jest sem čist neizkušena v teh krogih, sem pa ful radovedna, kako bi se s kero ali s kerim Mal zalizala, in sevede sexala, spontano..

Zahajas se kaj v sun garden, lahko bi se srečali….

Anonimno 6809

    Je tel. namenjena meni?

Nataša1

Si še zeliš izkusiti kaj novega…. Piši mi na mail: [email protected]

Nataša1

Si še zeliš izkusit ki novega in norega🤪Piši mi na mail [email protected]

@Nataša1 Ne, nisem še šel. Lahko greva skupaj.

Javi se mi na mail, pa se tam use zmeniva

[email protected]

 

Lep vikend

ćao

 

Prosim za info  urnik SUN GARDEN. in koliko stane karta za pare. A delejo za 1,2.05.2024

hvala

New Report

Close