Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščem zaposlitev, da preživim

Iščem zaposlitev, da preživim

Agro iz Sempetra pri Novi Gorici, tam sem jaz delala. Al pa vprasas v Fructal kdo jim trga, lahko vprasas tudi kaksnega vinarja, zadrugo, Tic iz Brd. Pa srecno, to je zacetek , od tu gre navzgor.

V nemcijo idi za kaki mesec se ti ziher splaca


Različna dela, lahko je kak razvoz z manjšim dostavnikom do strank, podjetij (malice, teh. blago,…), lažja dela v proizvodnji, informator na recepciji, dober sem v telefonski komunikaciji (ne prodaja), razna komercialna dela, delo na sprejemu strank (npr. avto saloni),….Ker sem na Zavodu je v primeru zaposlitve za najmanj 12 mesecev možnost pridobitve subvencije za podjetje.[/quote]

Gorenje (v Velenju) išče množico delavcev. Če pustiš email, ti pošljem njihov razpis.


Nič ne pišeš kaj znaš delati in kaj bi delal.
Ravno zato te smatramo za levaka.

Predpostavljam, da si ali brez kvalifikacij in ali da si birokrat z narokavniki in iščeš delo v pisarni.

Torej si večji levak. NK delavcev se v Slo išče največ in če si birokrat potem ko te je*be in dalje Išči. Makar do penziona.

Piši mi na [email protected]. Gre za direktno prodajo.

Lp,
Januš Pavlič

Začni LAGAT v prošnjah za službo. Bodi dober igralec, ko te bo delodajalec na razgovor kaj več povprašal o tisti lažni firmi, ki sicer obstaja, a ti nikoli nisi delal tam … Če te bo preverjal, si oplel, če te ne bo, pa si lahko na istem, ali pa na boljšem.

Jaz vedno lažem v prošnjah, s tem, da ko kam pošljem prošnjo, pošljem tja, kjer me delo interesira in vem, da bom jo opravljal kljub temu, da sem lagal. Nekateri nakladajo nekaj, pa jih vzamejo in pol ko bi mogel delati, pa pojma nima kaj pa kako, ali pa se mu ne da.

Kaj pa tujina? Jaz delam zdaj po tujini še do konca meseca, potem grem. Delodajalec išče delavca, ki rabi menjavo zame. Plačnik je reden, plača pride tudi pol meseca prej, kot je na pogodbi napisano – na pogodbi je 18. v mesecu, midva s sodelavcem pa dobiva že 1. ali pa tam takoj po 1. enkrat. Je pa res, da je začetna urna postavka 8eur. Delamo od ponedeljka do sobote, nedelja je vedno fraj. Stanovanje je vedno z internetom, s kuhinjo ter dobro stanovanje, ker sam direktor rabi internet in lepo stanovanje, zato je “luksuz” zagarantiran. Trenutno smo v pravem luksuznem stanovanju, mi je zelo všeč tu. Če hočeš, da ti zrihtam delo, mi javi. Sicer mi napiši kak mail ali kje te lahko kontaktiram, pa ti lahko probam kaj zrihtati. Je pa res, da je šef živčen, če kaj ne gre dobro – upam, da znaš delat z vijaki? Delamo montažo kovinske konstrukcije – odre, podeste v proizvodnjah. Trenutno delamo na UPSju v nemčiji (pošta), ogromna bauštela, že pol leta sem tu. Delamo sicer za ene nemce, ki so vsi v redu, nasmejani, na hece in starejši z družinami.

Če imaš otroke in/ali partnerko, ti priporočam, da reskiraš par mesecev, boste že zdržali, pa pojdeš v tujino in si nekaj zaslužiš, pa medvmes iščeš službo drugje v sloveniji. Noben ne mara delat po tujini (jaz tudi ne, že od prvega dneva ne), pa kaj češ.
Zdaj s punco pričakujeva otroka in poroko letos, tako da bom zaključil s tujino, ker hočem biti ob njima.

Išči po tujini, da boš hitro prišel na zeleno vejo. Potem pa čez par mesecev lahko zamenjaš šiht.

Vse kar boš rabil vedeti je … da znaš delati z vijaki, aku šraubarcami – batarijski vrtalniki, da znaš diblat oz delat s hiltiji, da si hiter in čim manj neroden. Lepo je če znaš nemški jezik, ni pa mus – jaz skoraj nič ne vem nemščine. 😛 Če si pretepač, drogeraž, oz konfliktna oseba in pijanček franček, lahko pozabiš to firmo, ker noben ne mara takih ljudi okoli sebe.

New Report

Close