Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Iščem žensko za klepet 40+

Iščem žensko za klepet 40+

Zaradi naše momentalne situacije, rabim samo en lep pogovor za sprostitev. Namreč, ko sem v službi nimam popolnoma nič za delat, sedim sam pred računalnkom in čakam, da pride kdo mimo za kak zanimivim problemom oz. prijetnim dogotkom ali tega filma še dolgo ne bom videl-delam namreč v turizmu. Probal sem že po raznih klepetalnicah, ne bi sedaj koga ožalil, tam večin so zelo omejeni ( uporabil bi drug izraz ali moj nivo komuniciranja to ne dopušča). Žensko za klepet iščem zaradi tega, ker njim manjka samo lepa beseda ali komliment in to vem iz iskušnjah, ker moški ne znajo prisluhnit (te ne velja za vso moško populacijo). V glavnem, dosegljiv sem na [email protected]
P.s. Moja osebna misel – DNEVA NE MOREŠ ZADRŽATI, LAHKO PA GA IZKORISTIŠ.

Lp Aleks

En kup laži dragi mišek.
Želiš si nekaj drugega in ne klepet.
Osamljen si na splošno in ne samo v službi. Aja služba je sedaj itak problem.
Delaš pravopisne napake, zato bi skoraj verjela, da si res iz kopra. Tam so namreč polpismeni.
Za razliko od tebe, pa jaz resnično iščem nekoga, ki se bo spoštljivo pogovarjal z mano, me česa naučil in bil iskren.
Iščem pozornost in pogovor in ne iscem niti ne potrebujem spolnosti.
Do pogovora z zensko mi ni. Vedno isti problemi – tip jih je izkoristil, pa skregale so se, pa ljubosumne so…
Iščem moškega za pogovor, vendar nič drugega.

Gospodična 4plus1 jaz tudi iščem žensko za pogovor. Če je to kar si napisala res in si za odkrite pogovore. 041394 583 piši tukaj če pa boš imela željo boš pa lahko tudi mail dobila

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
UPANJE 285, 21.06.2021 ob 00:56

Gospodična 4plus1 jaz tudi iščem žensko za pogovor. Če je to kar si napisala res in si za odkrite pogovore. 041394 583 piši tukaj če pa boš imela željo boš pa lahko tudi mail dobila

A ti si ta k je moniki dal cifro da se bo s tabo povaljala na vse nacine kaki bedak ej

Odgovor na objavo uporabnika
4plus1, 04.04.2021 ob 21:21

En kup laži dragi mišek.
Želiš si nekaj drugega in ne klepet.
Osamljen si na splošno in ne samo v službi. Aja služba je sedaj itak problem.
Delaš pravopisne napake, zato bi skoraj verjela, da si res iz kopra. Tam so namreč polpismeni.
Za razliko od tebe, pa jaz resnično iščem nekoga, ki se bo spoštljivo pogovarjal z mano, me česa naučil in bil iskren.
Iščem pozornost in pogovor in ne iscem niti ne potrebujem spolnosti.
Do pogovora z zensko mi ni. Vedno isti problemi – tip jih je izkoristil, pa skregale so se, pa ljubosumne so…
Iščem moškega za pogovor, vendar nič drugega.

jest pa nc ne isvem mislim kake mlade zdrave vitke pridejo v postev za sex da bi se pa z eno 40 letnico pogovarjal btrzveze cas vstran vrzen raj grem s psom na sprehod al si ga grem pa na chaturb na roke metat. A si ze frigidna susa tam spodaj je huda rec

 

New Report

Close