Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek iščem žensko za na kmetijo

iščem žensko za na kmetijo

če je bistven odnos z mamo, potem naj ona najde žensko za kmetijo. ti boš pa že parkrat zamižal in not spustu.


kaj pa ji nudi??????



A, če ji bo dal plačo, bo pa ona njemu nazaj plačevala stanarino, hrano, elektriko, vodo, ki jo bo porabila? A ja, ne, ona bi to vse koristila gratis, pa še plačo prejemala.[/quote]

a poročeni drug drugemu stanarino plačujete? dobro da vem računat.[/quote]

A neporočeni drug drugemu plačo dajete, da ste skupaj?

Ne boš je dobil. Katera bi pa šla v pekel? Pa s tvojo staro se skos kregat? Odseli se, najdi žensko, zaživi nekje drugje na svojem z njo. Razen, če imaš željo cel lajf garati na kmetiji.. Leta hitro grejo… Stari in mladi ne grejo skup.


kaj pa ji nudi??????[/quote]

Grablje, vila, nove škornje, da bo lahko drek kidala. Če ima vozniško, lahko tudi traktor.

a poročeni drug drugemu stanarino plačujete? dobro da vem računat.[/quote]

A neporočeni drug drugemu plačo dajete, da ste skupaj?[/quote]

a ti misliš, da je delo na kmetiji + gospodinjenje, enako samo gospodinjenju v bloku ?


kaj pa ji nudi??????[/quote]

Kaj ji nudi? Stanovanje, hrano, tekočo vodo, elektriko, ogrevanje in vse ostalo v zameno za delo na kmetiji. Kaj pa bi še rada? Še plačo posebej? A tebi delodajalec poleg plače še stanarino, hrano in vse položnice plačuje?

50 glav živine, 5 traktorjev, 50 ha zemlje, vrt, vinograd, sadovnjak……[/quote]

škoda ker pride še tečna tašča zraven 🙁

elektrike porabi 30 evrov, vode 10, hrano bo morala sama pridelati in za 40 evrov mesečno bo delala 2 ur na dan in prenašala kup starcev in prizadetega brata.
za oskrbo nepokretne osebe se plačuje po 1200 na mesec plus hrana plus stanovanje.

sem imela eno tako nesojeno taščo- komandirka ndo konca. jao bože, ko sem spoznala, da je njen sin… grrr, še zdaj sem jezna nase, da nisem prej spregledala tega. Dkratka, nobene take babnice nočem več v svojem lajfu!


Ker namreč društvo invalidov išče osebne asistente. plača je pa minimalec.


kaj pa ji nudi??????[/quote]

Kaj ji nudi? Stanovanje, hrano, tekočo vodo, elektriko, ogrevanje in vse ostalo v zameno za delo na kmetiji. Kaj pa bi še rada? Še plačo posebej? A tebi delodajalec poleg plače še stanarino, hrano in vse položnice plačuje?[/quote]
DA JI NI TREBA GLEDAT BABJE KOMANDIRKE ::)))!!!!
Noben denar ne odtehta tega. pa kdo rabi eno babše, ki bi ju ukazovala kako naj živi ?



A neporočeni drug drugemu plačo dajete, da ste skupaj?[/quote]

a ti misliš, da je delo na kmetiji + gospodinjenje, enako samo gospodinjenju v bloku ?[/quote]

Saj zato, da gospodinjiš v bloku, moraš tudi še v službo hodit, če hočeš kolikor toliko spodobno življenje in plačane račune. Kaj ti ni jasno? A na kmetiji bi ti pa dec moral vse šenkat in še plačo dajat? In po možnosti še pol kmetije prepisat v lastništvo. Potem ti naj pa še delodajalec šenka stanovanje, kupuje hrano in vse račune plačuje, pa še plačo posebej daje. In poleg tega še del firme nate zapiše.

Žalim slučaj, boljše šanse bi imel, če bi napisal, d aživiš pri mami v LJ; vsak dan hodiš v fitnes, dobro zgledaš in nosijoš armanija.

Ne boš je dobil. Katera bi pa šla v pekel? Pa s tvojo staro se skos kregat? Odseli se, najdi žensko, zaživi nekje drugje na svojem z njo. Razen, če imaš željo cel lajf garati na kmetiji.. Leta hitro grejo… Stari in mladi ne grejo skup.[/quote]

A hodit na šiht in zoprnega šefa ter spletkarske sodelavce vsak dan prenašat je pa kakšen raj?


kaj pa ji nudi??????[/quote]

Kaj ji nudi? Stanovanje, hrano, tekočo vodo, elektriko, ogrevanje in vse ostalo v zameno za delo na kmetiji. Kaj pa bi še rada? Še plačo posebej? A tebi delodajalec poleg plače še stanarino, hrano in vse položnice plačuje?[/quote]

meni z delodajalcem ni treba seksat.

stanovanje sem si pa sama kupila, pa hrano in obleke tudi.


kaj pa ji nudi??????[/quote]

Kaj ji nudi? Stanovanje, hrano, tekočo vodo, elektriko, ogrevanje in vse ostalo v zameno za delo na kmetiji. [/b]Kaj pa bi še rada? Še plačo posebej? A tebi delodajalec poleg plače še stanarino, hrano in vse položnice plačuje?[/quote]

Če je pa tako, da gre samo za delo na kmetiji, zakaj rabi žensko? A ne bi moški bolj odlegel za delo na kmetiji?



Kaj ji nudi? Stanovanje, hrano, tekočo vodo, elektriko, ogrevanje in vse ostalo v zameno za delo na kmetiji. Kaj pa bi še rada? Še plačo posebej? A tebi delodajalec poleg plače še stanarino, hrano in vse položnice plačuje?[/quote]

meni z delodajalcem ni treba seksat.

stanovanje sem si pa sama kupila, pa hrano in obleke tudi.[/quote]

To lahko šteješ kvečjemu v plus.



Kaj ji nudi? Stanovanje, hrano, tekočo vodo, elektriko, ogrevanje in vse ostalo v zameno za delo na kmetiji. Kaj pa bi še rada? Še plačo posebej? A tebi delodajalec poleg plače še stanarino, hrano in vse položnice plačuje?[/quote]

meni z delodajalcem ni treba seksat.

stanovanje sem si pa sama kupila, pa hrano in obleke tudi.[/quote]

Delodajalec ti niti zastonj seksa ne nudi. Dec ti ga pa. Če bi ti ga zaračunaval, bi ga znala cenit, ker ti je podarjen, se pa zmrduješ.



Kaj ji nudi? Stanovanje, hrano, tekočo vodo, elektriko, ogrevanje in vse ostalo v zameno za delo na kmetiji. [/b]Kaj pa bi še rada? Še plačo posebej? A tebi delodajalec poleg plače še stanarino, hrano in vse položnice plačuje?[/quote]

Če je pa tako, da gre samo za delo na kmetiji, zakaj rabi žensko? A ne bi moški bolj odlegel za delo na kmetiji?[/quote]
On rabi poceni delovno silo, ki jo lahko še za seks uporabi.



Kaj ji nudi? Stanovanje, hrano, tekočo vodo, elektriko, ogrevanje in vse ostalo v zameno za delo na kmetiji. [/b]Kaj pa bi še rada? Še plačo posebej? A tebi delodajalec poleg plače še stanarino, hrano in vse položnice plačuje?[/quote]

Če je pa tako, da gre samo za delo na kmetiji, zakaj rabi žensko? A ne bi moški bolj odlegel za delo na kmetiji?[/quote]

To imaš po svoje prav, ampak kolikokrat beremo tukaj žalostinke brezposelnih obupank, ki za kruh nimajo. Tukaj pa dec ponuja delo, hrano, stanovanje, ves luksuz, pa še nakavsala se bo baba lahko zastonj, če bo hotela. Dildo je pa treba kupit.

meni z delodajalcem ni treba seksat.

stanovanje sem si pa sama kupila, pa hrano in obleke tudi.[/quote]

Delodajalec ti niti zastonj seksa ne nudi. Dec ti ga pa. Če bi ti ga zaračunaval, bi ga znala cenit, ker ti je podarjen, se pa zmrduješ.[/quote]

miško, nisem jaz ti, mam jaz dovolj seksa …

V prvi vrsti Spoštujemo drug drugega. Drugo kar je se vsi zavedamo, da če bomo živeli v slogi bomo močnejši in boljši. Smo na isti strani brega. Delo je hitreje opravljeno tako nam mladi ostaja tudi čas, da kam gremo. Ker si delimo stroške nam vsem konec meseca ostane kar nekaj denarja. Če rabim varstvo pomwrka mama. Če rabita kaj iz trgovine ali obisk zdravnika ju iz veseljem peljem. Če pridejo njuni bratje in sestre k nam na obisk mi ni težko napeči pecivo ali skuhati malo boljše kosilo. Skratka v glavi imamo kako bi drug drugemu pomagali ne pa kako bi drug drugega zajebavali.

Če je pa tako, da gre samo za delo na kmetiji, zakaj rabi žensko? A ne bi moški bolj odlegel za delo na kmetiji?[/quote]
On rabi poceni delovno silo, ki jo lahko še za seks uporabi.[/quote]

Ravno tako kot ona za seks uporabi njega. Kar se tega tiče, sta oba na istem. Poceni delovna sila si pa tudi, če greš v firmo delat.

Če je pa tako, da gre samo za delo na kmetiji, zakaj rabi žensko? A ne bi moški bolj odlegel za delo na kmetiji?[/quote]

To imaš po svoje prav, ampak kolikokrat beremo tukaj žalostinke brezposelnih obupank, ki za kruh nimajo. Tukaj pa dec ponuja delo, hrano, stanovanje, ves luksuz, pa še nakavsala se bo baba lahko zastonj, če bo hotela. Dildo je pa treba kupit.[/quote]
Kaj pa če ne bo hotela, jo bi vseeno vzel, v recimo temu službo? To mora precizirat.

New Report

Close