Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Išćemo app na Pagu…

Išćemo app na Pagu…

Iščemo apartma na Pagu,smo 2 otroka 2 odrasla,nekje na samem,da ni gužve.Imamo tudi kužiko.Zanima nas preverjena informacija,vaše izkušnje,skratka če ste kje letovali na Pagu in bi priporočali!

Mi smo letovali nekajkrat na Pagu v Stari Novalji. Je pa hiša z app in sobami. Imajo tudi hrano, polpenzion. Lastna betonirana plaža, bolj v senci, v vodi pa malo plitvine potem pa gre v globje. Hiša in plaža sta oddaljena cca.10 m. Če želiš več info pusti mail.

Samo en vem kako je glede psa, ker ima gospa mačke doma. Baje pa ima še en bungalov, zato le, pokliči.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Družina lahko meni posreduješ informacije, ker mi tudi iščemo app na Pagu.

[email protected]

lp

Mi hodimo v Mandre, hiša ob morju, je pa v sezoni kar gužva. Mi zato hodimo v predsezoni.

aschy, kje na Pagu iščete?

Kaj pa Potočnica – pred leti zelo mirno, res ni bilo trgovine, kako je sedaj
ne vem, se pozanimajte.

Na Pagu-Stara Novalja smo bili leta 2004. Oglas smo našli v Salamonovem oglasniku in res nas je bilo kar malo strah kaj bomo dobili. A smo bili prijetno presenečeni in zelo zadovoljni v apartmajih Otto.
Gospod in gospa lastnica sta bila izredno prijazna, apartmaji- duplex zelo lepi, mir, do plaže je 5 minut hoje- mivka.
Mi smo se vsak dan vozili na kopanje v avtocamp Straško-tudi v redu.
Gospa je Nelica Lončar, gospod pa je žal pokojni.

Tukaj sem našla naslov in tel. št. če vas zanima. Priporočamo.
Vesela bom če vam bom s tem kaj pomagala.

APARTMANI OTTO
GUMINO II
53291 Stara Novalja

tel:. 0038553651274
fax: 0038553651713
Email: [email protected]

Našla sem še eno tel. št., 0038553661950

Z gospo sem govorila samo po telefonu = Slovenka, ki živi na Pagu.

Apartma = v centru Novalje 4-5.os, klima, 50m do morja.

Vprašati ni greh.

New Report

Close