Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Išem žensko da me zaloti pri drkanju v naravi

Išem žensko da me zaloti pri drkanju v naravi

Že nekaj časa mi po glavi hodi fantazija, da bi me kakšna ženska zalotila pri drkanju v naravi.

Ker gre seveda za sila kočljivo zadevo, ki je dejansko kazniva (javno razkazovanje – kršenje javne morale) je zadeva togledno neizvedljiva – da bi se kar na random nekje drkal in ga kazal mimoidočim ženskam.

Zato po tej poti iščem žensko, ki bi jo to dejansko rajcalo.

Domeniva se za točen čas in lokacijo. Predhodno se lahko samo slišiva po telefonu (lahko me pokličeš iz skrite številke) toliko, da vem da gre res za žensko in ne moškega.

Tako si bova ne neki stopnji še vedno popolna neznanca – kar dejansko najbolj rajca pri celotni zadevi (le s to razliko, da bo obadva to tudi vzburjalo).

Se katera najde v tej fantaziji?

Odgovor na objavo uporabnika
sprehajalec884, 06.05.2024 ob 23:02

Že nekaj časa mi po glavi hodi fantazija, da bi me kakšna ženska zalotila pri drkanju v naravi.

Ker gre seveda za sila kočljivo zadevo, ki je dejansko kazniva (javno razkazovanje – kršenje javne morale) je zadeva togledno neizvedljiva – da bi se kar na random nekje drkal in ga kazal mimoidočim ženskam.

Zato po tej poti iščem žensko, ki bi jo to dejansko rajcalo.

Domeniva se za točen čas in lokacijo. Predhodno se lahko samo slišiva po telefonu (lahko me pokličeš iz skrite številke) toliko, da vem da gre res za žensko in ne moškega.

Tako si bova ne neki stopnji še vedno popolna neznanca – kar dejansko najbolj rajca pri celotni zadevi (le s to razliko, da bo obadva to tudi vzburjalo).

Se katera najde v tej fantaziji?

To tudi mene vzburja tip star 35 let in rad drkam na random punce v naravi in me rajca, da me opazijo.Rad bi , da bi kakšna to gledala. Lp

Kaj pa če bi te hotela kaznovati in bi te zgrabila za vrat, te potisnila v sklonjen položaj, te okregala in te fajn po ritki našeškala?

Jst sm tut za v naravi za to situacijo takoj 😁🤭😉.

Kako želiš, da se kontaktirava?

Odgovor na objavo uporabnika
Račka424, 07.05.2024 ob 08:12

Kaj pa če bi te hotela kaznovati in bi te zgrabila za vrat, te potisnila v sklonjen položaj, te okregala in te fajn po ritki našeškala?

Račka424 uaaauuu kakšen scenarij….tako imam trdega da se mi kar meša.  Sem takoj za. Sigurno računaj na 100% diskretnost.

Skratka, če se katera opogumi, mi lahko piše na:

[email protected]

Račka424 piši na mail pa se dogovorimo.

[email protected]

 

Če je katera za kj v naravi naj pise na [email protected]…okolica lj 31 letnik…. 81cm 😉

18cm popravek..

Skratka, če se katera ženska opogumi, mi lahko piše na:

[email protected]

 

New Report

Close