Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iskanje partnerja po 30 letu

Iskanje partnerja po 30 letu

Kaj pa moralno vprašanje: ali moški ne rabi biti seznanjen in se strinjati s tem, da bo imel potomca?
[/quote]

jah…
.
1. poves mu za otroka, ampak da mu ni treba placevati: tu ne razumem, zakaj bi to koga motilo, razen da ima slabo vest zaradi neplacevanja

2. ne poves mu za otroka (kar ne ves, ne boli; ampak je pa grdo v primeru, da morda si ga pa tudi on zeli)

ampak jebiga, ce hoces jest, moras razbit jajce 🙂

(pa ne zapletajmo dodatno s tem, kaj naj bi bil interes otroka)


Res so obupani. Na vsak način hočejo žensko.
[/quote]

Ne. Sej če bi jo dobili ne bi vedli kaj z njo počet.
Je pa že lažje tele teme štepat.

Avtorica, za začetek dvigni kriterije. Sicer nekaj malega izbirčnosti ti je še ostalo, ampak kaj veliko pa se mi zdi, da ne. A res hočeš samo luzerje nase pritegnit?
Verjemi mi, da je bolj biti samska kot z luzerjem, ki ti bo kri pil. Torej dvigni kriterije.
Jaz imam drugače problem, ker moški hočejo otroke, jaz pa ne. Tako, da ne skrbi, večina moških hoče otroke.

ti, ki odpiraš teme o sebi, v katerih se potem pogovarjaš sama s sabo in “zalezuješ” sama sebe, že veš, kako se tem rečem streže.

Vse teme na MONu, ki se začnejo z “sem ženska” itak piše moški, toliko za začetek.
In potem samo še ena varianta na večno temo: samske ženske, ne biti izbirčne, hitro vzemite prvega luzerja z MONa, ker drugače boste BUHUHUHUHU SAME OSTALE!!!!n O GROZA!!!!
O STRAH!!!! O KATASTROFA!!!!! SAMA BOŠ OSTALA!!!!!!
[/quote]

MIslim, da si zadela v center.
Namčre po vseh spoznavnih portalih je na kupe tipov in komaj kaka ženska. In vsaka ženska ima tak naval in tipično je to, kar pišeš: žaljenje žensk, da bodo same ostale, ker so izbirčne, ker pač zavrne vse luzerje, ki ji namesto pozdrava pošljejo podatke o svojem penisu ali pa ji izlijejo ljubezen in bi se kar k njej preselili…
SPloh je težko razumet, da so moški taki obupanci. In potem na monu take teme odpirajo kot je tale.

ti, ki odpiraš teme o sebi, v katerih se potem pogovarjaš sama s sabo in “zalezuješ” sama sebe, že veš, kako se tem rečem streže.
[/quote]

Jaz še nisem odprla ali komentirala nobenega posta drugače, kot registrirana pod tem nickom.
Ti si pa druga pesem, ja.

Ne. Sej če bi jo dobili ne bi vedli kaj z njo počet.
Je pa že lažje tele teme štepat.
[/quote]
Imajo nerealna pričakovanja. Sami so pa poden roba.

Jaz še nisem odprla ali komentirala nobenega posta drugače, kot registrirana pod tem nickom.
Ti si pa druga pesem, ja.
[/quote]

ne laži. si preveč prozorna.

jah…
.
1. poves mu za otroka, ampak da mu ni treba placevati: tu ne razumem, zakaj bi to koga motilo, razen da ima slabo vest zaradi neplacevanja

2. ne poves mu za otroka (kar ne ves, ne boli; ampak je pa grdo v primeru, da morda si ga pa tudi on zeli)

ampak jebiga, ce hoces jest, moras razbit jajce 🙂

(pa ne zapletajmo dodatno s tem, kaj naj bi bil interes otroka)
[/quote]

resno, ne razumeš zakaj bi to koga motilo?! Kaj pa če si sploh ne želi imet otroka – ne zgolj, da ne želi z njim živeti, zanj skrbeti, ampak če si ne želi na svet spravit svojega potomca.
Kaj pa če si želi imet otroka zgolj pod pogojem, da ga ima z določeno osebo ali pod pogojem, da živijo kot družina?
Ok,verjamem, da je kje kdo, ko ga boli k… kolk jih je že naredil. Ampak mislim, da večina ni taka.Ne more kar nekdo namesto nekoga drugega sprejet tako pomembne odločitve.

ne laži. si preveč prozorna.
[/quote]

Cel forum s tabo vred zelo dobro ve, kdo laže tukaj.

ti, ki odpiraš teme o sebi, v katerih se potem pogovarjaš sama s sabo in “zalezuješ” sama sebe, že veš, kako se tem rečem streže.
[/quote]
Pišeš kot multinik viharno čoknjeno.

resno, ne razumeš zakaj bi to koga motilo?! Kaj pa če si sploh ne želi imet otroka – ne zgolj, da ne želi z njim živeti, zanj skrbeti, ampak če si ne želi na svet spravit svojega potomca.
Kaj pa če si želi imet otroka zgolj pod pogojem, da ga ima z določeno osebo ali pod pogojem, da živijo kot družina?
Ok,verjamem, da je kje kdo, ko ga boli k… kolk jih je že naredil. Ampak mislim, da večina ni taka.Ne more kar nekdo namesto nekoga drugega sprejet tako pomembne odločitve.
[/quote]

povsem resno ne razumem. ker biolosko smiselno je, da jih imas cimvec. pogojevanje “samo ce bomo srecna druzina” je nezrelo. otrok ni okras. za to si kupis psa.

ampak to je samo moj pogled, da ne bo komu kaj eksplodiralo 🙂


Pišeš kot multinik viharno čoknjeno.
[/quote]

ti si simpatična, pametna, lepa in imaš urejeno življenje. zavidam ti.

ti si simpatična, pametna, lepa in imaš urejeno življenje. zavidam ti.
[/quote]
Zavidaš vsem, ki so boljši od tebe. Replika je veliko boljša od tebe! Ima družino, skladen zakon in za razliko od tebe, ima kaj povedati.


Zavidaš vsem, ki so boljši od tebe. Replika je veliko boljša od tebe! Ima družino, skladen zakon in za razliko od tebe, ima kaj povedati.
[/quote]

saj ti pravim, da si prozorna.

40. ☺

nekdo je zlorabil moj nick in napisal: NI PRAVEGA ZAME

samska sem že 100 let, ker nobeden noče biti z mano.

A si tako grda?

povsem resno ne razumem. ker biolosko smiselno je, da jih imas cimvec. pogojevanje “samo ce bomo srecna druzina” je nezrelo. otrok ni okras. za to si kupis psa.

ampak to je samo moj pogled, da ne bo komu kaj eksplodiralo 🙂
[/quote]

S tem kar sem odebelila, se strinjam, ja.
Drugače bi ti bilo pa vseeno s kom in na kak način, samo da se razmnožuješ? Recimo primer: bi ti bilo vseeno, če bi na tak način oplodil eno čist psiho zmešano babo, ki bi potem vzgajala tvojega otroka?

Razumem, da je to zgolj tvoj pogled in mi je zanimiv. Eksplodiralo? Ne vem kaj s tem misliš, ampak če misliš, da bi meni kaj eksplodiralo, se ne rabiš bat. Jaz samo klepečem s tabo :)))

Najboljši ever je odgovor “ni pravega zame”. Tisti z izkušnjami zelo dobro vemo kaj to v bistvu pomeni. Če ima zenska odgovor “ni pravega zame” pomeni, da ima razstelano podstrešje in živi v neki fikciji, ki nima nobene veze z realnostjo. Po možnosti z enim velikim seznamom kaksen moški je pravi za njo. Minejo leta, desetletja…zgodba ostaja enaka.
[/quote]

Potrebno je še dodati, da tudi ko misli, da je našla moškega, ki izpolnjuje ta njen “veliki seznam”, začne dvomiti, če morda moški ne glumi, saj ji podzavest signalizira, ker se globoko v sebi zaveda, da takšnega moškega enostavno ni .

S tem kar sem odebelila, se strinjam, ja.
Drugače bi ti bilo pa vseeno s kom in na kak način, samo da se razmnožuješ? Recimo primer: bi ti bilo vseeno, če bi na tak način oplodil eno čist psiho zmešano babo, ki bi potem vzgajala tvojega otroka?

Razumem, da je to zgolj tvoj pogled in mi je zanimiv. Eksplodiralo? Ne vem kaj s tem misliš, ampak če misliš, da bi meni kaj eksplodiralo, se ne rabiš bat. Jaz samo klepečem s tabo :)))
[/quote]

z eksplozijami nisem mislil nate 🙂

ce ne bi imel druge moznosti oz. ce bi ocenil, da ima neka strategija najvecjo verjetnost uspeha, bi pac izbral tisto. pri slabi kvaliteti gres potem na kvantiteto 🙂

ampak se zavedam tudi, da je lahko govoriti, kadar nisi v taksnem polozaju.

tvoja vprasanja so pa na mestu in so mi tudi dala malo misliti.

z eksplozijami nisem mislil nate 🙂

ce ne bi imel druge moznosti oz. ce bi ocenil, da ima neka strategija najvecjo verjetnost uspeha, bi pac izbral tisto. pri slabi kvaliteti gres potem na kvantiteto 🙂

ampak se zavedam tudi, da je lahko govoriti, kadar nisi v taksnem polozaju.

tvoja vprasanja so pa na mestu in so mi tudi dala malo misliti.
[/quote]

Sej, čeprav se meni to zdi skrajno ne-fer do moškega, tud jaz ne morem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} trdit kaj bi in kaj ne bi naredila v situaciji v kateri še nikoli nisem bila. Verjetno se je tudi človek, ki misli da se 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pozna, še sposoben sam sebe presenetit 🙂

Drugače je pa na svetu kar nekaj otrok brez staršev, tudi v Sloveniji. Je pa žal zakonodaja taka, da posvojitev ni enostavna.


Cakaj ne razumem. Od tega da te niti pofukati ni hotel, si ti v pol leta prisla do poroke? Kako?

na sliki si vredi.

na sliki si vredi.
[/quote]

Jaz sem sama 8mescev drugo leto grem na umetno oploditev v tujino. Minlo mi je tipi se mi gnusijo ni ga deda da kdaj se sexam z kom…

New Report

Close