Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iskanje partnerja po 40

Iskanje partnerja po 40

A ločenci ste pa pametni al kaj? Locenke in locenci ste vsi malo prtegnjeni, vsaj tako opazam jaz. Ce bi bili kaj vredni, bi ze na začetku veze vedeli ali je pravi ali prava. Ker ste pa prpaljeni ste pa zdej ločenci.
[/quote]

Ločenci niso težava, danes polnorita priviligirana babja rit znori in se ji do konca skisa. Saja skoraj nobena ne takoj, pod vplivom okolja in polne riti se ji kisa. Pa ve hinavile še tako, ne morete ničesar več skrit. Nekaj čaasa bo še tako, potem se bo pač obrnilo, nobean norost ne obstane na dolgi rok.

A ločenci ste pa pametni al kaj? Locenke in locenci ste vsi malo prtegnjeni, vsaj tako opazam jaz. Ce bi bili kaj vredni, bi ze na začetku veze vedeli ali je pravi ali prava. Ker ste pa prpaljeni ste pa zdej ločenci.
[/quote]
Da bo baba znorela, so opzarjale tudi razumne ženske, od sodnic dalje, ko so se zakonsko delili privilegiji in popolna zaščita, ter nedotakljivost. Saj pravim, dolgo več ne kaže da bo, po krizi na začetku katero smo prisilno vsi, dvomim da bo še kateri do norosti.

No, nasevt za tiste, ki želijo vdove in vdovce – na britaf’ je treba it 🙂

Ja, starejši moški so sploh “kerl fehtarji” – osvajajo ne samo po britofih, tudi po toplicah so tečni; eno mojo sorodnico pri 60ih vedno osvajajo; ala v stilu mam Mercedesa pa veliko bajto….. Mu je rekla nazaj, da naj si nabavi služkinjo, da ona tega ne rabi, on pa več kot očitno da ja. Da pa ima tudi ona hišo in dober avto in tega ne potrebuje 😛
[/quote]

To je meni en pijanček rekel, da ima dobro penzijo, ker je res delal v neki dobri firmi. Pa sem stara bila 35. Sem mu rekla nazaj, da verjetn imam jaz boljšo plačo. :)))

Opažam, da dejansko locenke so res ene domisljave babnce. Nonstop poslusas njene probleme, ki jih prikaze tako,da so one edine žrtve. Ce pozznas pa oba konca pa veš, da ni niti čudno, da je ločena. Samo moški ločenci pa niste nic boljši. Pogosto ste navadni papki, ki razvajate svojo princeso, kot da je najboljša in najlepša,v resnici ste pa tok butasti, ker ne veste, da vam pred vsemu natika rogove. Damica nalispana in oblečena v lepe cunjice,take imate radi, a ne zna kosila skuhat. Ostale preproste ženske, ki ne lakirajo nohte un nimajo kilo mejkapa pa vam niso zanimive, čeprav bodo bile kaj koristne. Vazno vam je, da se vi kazete z neko zrihtano lepotico in traja dokler vam roge ne natakne.

Imam kolegico staro 42 let. Mladostnega videza. Seksi sjora. Locena. Otroci veliki. Ampak mi je govorila o tem da je nemogoce najti resnega moskega njenuh let. Samski njenih let vsi bi se zabavali med rjuhami. Moski ki si zelijo resne veze so pa starejsi od nje 10 in vec let. To je pa zanjo prevec. Se dobro leto nazaj je imela upanje najti normalnega. Zdaj ji vseeno tudi ce bo sama.

Ne vem. Jaz sem 45…. dve leti že narazen… sin je že 12… deljeno skrbništvo… sem probal na Tinder, Twoo,…. same ponudbe za ONS sem dobival… sem po enem mesecu izbrisal profil, ker mi ni bil to cilj…. tja več ne grem… pa zgledam normalno… fitnes, v hribe, kolo, smučanje,… imam dobro službo in nadpovprečno plačo, delam samo delovno obvezo in dela ne nosim domov, imam svoje stanovanje, avto, motor… materialno imam vse kar rabim v glavnem… sem fakultetno izobražen, ne kadim, spijem kdaj kaj na kakšni zabavi (v življenju pa nisem nikoli spil toliko, da se ne bi imel pod nadzorom)… zatežen pa mislim da tudi nisem… v svoji okolici me obletavajo precej starejše od mene, takšne ki iščejo sponzorja, ali pa takšne, ki iz avta do doma komaj pridejo… zasedene me pa ne zanimajo… mlajše (tam do 35) bi pa samo hihi, pa haha… pa me ni nikoli motilo dejstvo dobiti žensko z otroki…! Saj otroci niso nič krivi za razpad primarne zveze… sprejmeš pač celi paket ali pa nič… jaz jih ne bom več delal… ne bi bilo fer do otroka da ima toliko (pre)starega očeta… ne vem… tista osama mi je mučna… rad bi koga vsaj za pogovor, kakšen izletek kam, nekaj it pojest, v kino ali gledališče… delit načrte in sanje z odraslim (otrok ne razume še teh pogovorov)… nimam kaj… skuham si, pospravim stanovanje, poštimam kaj odzunaj, birokratske obveznosti z društvom, pol pa če sina ni pri meni, pa v strop gledam… spat grem sam, zbudim se sam… telefon je več ali manj tiho (kar načeloma ni slabo)… zato pa pol raje grem v hrib… da vsaj viška čas zapravim… sebe poznam dovolj dobro, da poznam in nadzorujem tudi svoje slabosti… pa ne se bat – ni nič ekstremnega… samo… ženskam (razen prej opisanim) očitno nisem aktualen… čeprav se strinjam z pesmijo, da je v dvoje vse lepše, se počasi tudi silim navadit na dejstvo, da je to pač to in bom pač sam ostal…! Avtorici pa želim veliko sreče pri iskanju…

Zal morm rect, da tvoja trditev ne drzi…samohranilka si bo vsaka nasla partnerja prej, kot kaksna samostojna financno neodvisna izobrazena zenska, dobrega izgleda, ki da nekaj nase pri 40-tih, povem iz prve roke.

Zakaj je tako? Zato, ker se vsak novodobni kekec samostojne ustrasi, pri samohranilki mu pa dela ego 100 na uro, ker ga bolj rabi, ve da mu ne bo usla, ker ima zadaj otroke je zanjo tezje itd…pri samostojni pa ve, da se bo moral bolj potrudit. Povrh vsega pa bo zenska z otroci vzela tudi locenca, ki jih tudi ima, medtem, ko jaz recimo se s tipom z otroki in bivso ne bom ukvarjala, ker se mi to ne da…ja tako je to.

Slabo se nam piše…

Zelo lepo napisano !

Kako neumen komentar. Po sebi sodite vse ljudi.. ce res ne bi nihce zelel locenke z otroki,se ne bi niti ena locenka znova porocila,kar pa je daaaaalec od resnice. Sama poznam veliko taksnih zensk, skoraj ne poznam katere,ki bi bila po locitvi pa kar celo zivljenje sama.
Za avtorico teme, ne poslusat bedakov. Seveda bos nasla, mudit se ti pa ne sme z iskanjem, se bo naslo samo od sebe. Do takrat pa uzivat in cimvec se druzit z ljudmi,pa se bo ze naslo 🙂

Anfru, jest bi pa rad spoznal tvojo kolegico.

Zelo lepo napisano…Ampak sem prepricana , da bos tudi ti nasel sebi primerno zensko. Vcasih pridejo stvari, ki si jih zelimo malo z zamikom.

Srecno

Imam kolegico staro 42 let. Mladostnega videza. Seksi sjora. Locena. Otroci veliki. Ampak mi je govorila o tem da je nemogoce najti resnega moskega njenuh let. Samski njenih let vsi bi se zabavali med rjuhami. Moski ki si zelijo resne veze so pa starejsi od nje 10 in vec let. To je pa zanjo prevec. Se dobro leto nazaj je imela upanje najti normalnega. Zdaj ji vseeno tudi ce bo sama.
[/quote]

Pa naj si 10 let od sebe mlajšega najde – problem solved 🙂 se bo imela noro, nepozabno, pa še naseksala brez obveznosti,takrat ko bo njej pasalo indokler ji bo pasalo. Pa naj ne išče samo pri Slovencih….. Na “šjora” primorsko goriških koncih to sploh ni problem – Italija je blizu…… Italijani so dosti boljši ljubimci, bolj cenijo žensko, tudi nimajo zaničevalnih predsodkov do ločenih žensk, znajo lepo ravanti z žensko, so spoštljivi, ( ker so jih mame to naučile), če se jim v postelji prikažejo kot ” svetnice s kančkom razvrata”, pa sploh ne. 🙂

Pa naj si 10 let od sebe mlajšega najde – problem solved 🙂 se bo imela noro, nepozabno, pa še naseksala brez obveznosti,takrat ko bo njej pasalo indokler ji bo pasalo. Pa naj ne išče samo pri Slovencih….. Na “šjora” primorsko goriških koncih to sploh ni problem – Italija je blizu…… Italijani so dosti boljši ljubimci, bolj cenijo žensko, tudi nimajo zaničevalnih predsodkov do ločenih žensk, znajo lepo ravanti z žensko, so spoštljivi, ( ker so jih mame to naučile), če se jim v postelji prikažejo kot ” svetnice s kančkom razvrata”, pa sploh ne. 🙂
[/quote]Itak.😂 Tista, ki do najpozneje do 25. ni našla nikogar, je osatnek in baba za nikamor, neprebavljiva, trčena, travmirana čudaknja.

Brez veze kvasite vedno isto, ker ne boste nikogar prepričale, saj ne morete ničeasr skrit med ljudmi.

Ah, take s podobnimi izkušnjami tvojim v nekje tvojih letih vemo, da skupaj pod isto streho ne gremo več sobivat, nikoli; nikakor – ker je potem prevelika “jeba”, ko greš ( morda spet9 narazen. Sploh če je bila ločitev dolgotrajna, da se ni dalo vse uredt v parih mesecih, je trajalo leta…. Za druženje, izlete ( jasno participacija, nobenega sponzoriranja, lepo enakovredno, ker je denar in preskrbljenost), dober nepozaben seks, potovanja, pa ples ( ta je meni top), zagotovo, spat pa domov v svojo pojstlco, pa doma tudi paše v miru, brez trušča, hrušča, letanja otrok po glavi:). Ampak: za to imam pa tudi raje enega 10 let mlajšega od sebe, brez bveznosti.

Itak.😂 Tista, ki do najpozneje do 25. ni našla nikogar, je osatnek in baba za nikamor, neprebavljiva, trčena, travmirana čudaknja.

Brez veze kvasite vedno isto, ker ne boste nikogar prepričale, saj ne morete ničeasr skrit med ljudmi.
[/quote]

Zabačenjak, ne trudi se z menoj , sploh pa ne s tvojim etiketiranjem v prazno- ker ne vidiš dlje niti od lat svojega plota, niti ti dupe ni videlo sveta dlje, kot do konca meje tvoje občine.

Ah, take s podobnimi izkušnjami tvojim v nekje tvojih letih vemo, da skupaj pod isto streho ne gremo več sobivat, nikoli; nikakor – ker je potem prevelika “jeba”, ko greš ( morda spet9 narazen. Sploh če je bila ločitev dolgotrajna, da se ni dalo vse uredt v parih mesecih, je trajalo leta…. Za druženje, izlete ( jasno participacija, nobenega sponzoriranja, lepo enakovredno, ker je denar in preskrbljenost), dober nepozaben seks, potovanja, pa ples ( ta je meni top), zagotovo, spat pa domov v svojo pojstlco, pa doma tudi paše v miru, brez trušča, hrušča, letanja otrok po glavi:). Ampak: za to imam pa tudi raje enega 10 let mlajšega od sebe, brez bveznosti.
[/quote]
Imaš raje motenka, samo bo ostalo v sanjarijah. Pa kaj mislite zmešanke, da če ve ne živite v reali, da drugi tudi ne? iN da nihče ne ve, akko zabnimanje je za kaj in se ne ve koliko ste vredne? Za 40 + poakažejo zanimanje 60 + moški v realnem svetu, pa še ti so zbirčni.

Ah, take s podobnimi izkušnjami tvojim v nekje tvojih letih vemo, da skupaj pod isto streho ne gremo več sobivat, nikoli; nikakor – ker je potem prevelika “jeba”, ko greš ( morda spet9 narazen. Sploh če je bila ločitev dolgotrajna, da se ni dalo vse uredt v parih mesecih, je trajalo leta…. Za druženje, izlete ( jasno participacija, nobenega sponzoriranja, lepo enakovredno, ker je denar in preskrbljenost), dober nepozaben seks, potovanja, pa ples ( ta je meni top), zagotovo, spat pa domov v svojo pojstlco, pa doma tudi paše v miru, brez trušča, hrušča, letanja otrok po glavi:). Ampak: za to imam pa tudi raje enega 10 let mlajšega od sebe, brez obveznosti.
[/quote]

…..sem s svojo hišno streho, da ne bo pomote 🙂


Po tem odgovoru sodeč si čisti materialist in ni čudno da si ostala sama. Koga briga da imaš nov avto, svoje stanovanje ipd… tistega ki ni samostojen al pa tistega ki mu je materializem glavni…
Jaz sem s strani staršev marsikaj zelo negativnega doživel pa ne bi nikoli napisal: “pa še staršev nimam več[/u], torej se nikomur ne bo treba ukvarjat s tečno taščo/tastom 🙂

Žalostno kam gre ta svet…


Imaš raje motenka, samo bo ostalo v sanjarijah. Pa kaj mislite zmešanke, da če ve ne živite v reali, da drugi tudi ne? iN da nihče ne ve, akko zabnimanje je za kaj in se ne ve koliko ste vredne? Za 40 + poakažejo zanimanje 60 + moški v realnem svetu, pa še ti so zbirčni.
[/quote]

Nne trudi s pisanjem meni , nisi ti moja krvna skupina, zato se prosim odlepi dol z mojih sporočil, prosim.

Ločenci že jemljejo ločenke, samski brez otrok pa malo težje- razen če so res obupani ali nesposobni.

Ločenci že jemljejo ločenke, samski brez otrok pa malo težje- razen če so res obupani ali nesposobni.
[/quote]

Saj nekatere ločenke z otroki si želijo ravno to, kar nudijo samski brez otrok – za občasnost, več pa ne – še najmanj pa , da se jim tak “vseli” pod skupni krov in računa na…… Niso vse take nesposobne, nepreskrbljene, telesno zapuščene in čustveno uničene obupanke, brez skrbi da ne 🙂 Vse je pa stvar vnarejnjega dogovora – ali podpisa določenih pogodb o sobivanju 🙂 Pametne ženske že vedo, kako in kaj je treba, brez skrbi.

Ločenci že jemljejo ločenke, samski brez otrok pa malo težje- razen če so res obupani ali nesposobni.
[/quote]

Kaj pa je narobe s tem, da moški, ki ne želi svojih otrok sobiva v zvezi z žensko, ki ima otroke, že odrasle, odseljene? Takadva uživata življenje na polno ! Pa ni med njima 20 let razlike, da ne bo pomote.

Nne trudi s pisanjem meni , nisi ti moja krvna skupina, zato se prosim odlepi dol z mojih sporočil, prosim.
[/quote]Saj bo, frfotulja bleasva nikoli odrasla……jaooo😁

Za takim babjim zmenetom, ki ni sposobno niti zavedanja, kake plitve blesarije piše na monu, zagotovo kar v vrsti stojijo.😂😂😂 In to je tipičen babji šus, 40+, kjer je betica dokončno rekla adijo, sploh ni malo takih.

Saj bo, frfotulja bleasva nikoli odrasla……jaooo😁

Za takim babjim zmenetom, ki ni sposobno niti zavedanja, kake plitve blesarije piše na monu, zagotovo kar v vrsti stojijo.😂😂😂 In to je tipičen babji šus, 40+, kjer je betica dokončno rekla adijo, sploh ni malo takih.
[/quote]

Ne skrbi ti zame, mnogo več se naseksam, kot ti – zato pa si tako zafrustriran, kopunček, ker se moraš ročno na suho zadovoljevat 🙂 Ajde, odlepi se z mene dol…..

Meni se zdiš avtorica poden.Skkrbi za otroke, ne pa, da si iščeš…vezo.Sram te je lahko,ubogi otroci, upam, da imajo resnega očeta.

New Report

Close