Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Islam in mi

Islam in mi

Krščanska vera sploh ni nič drugačna od Islama.Popolnoma enaki zakoni,enaka vera.

Težava je le,ker se Islam poudari,krščanska pa ne pa ne in zato ljudje samo mislijo da je islam slab.Pred dnevi krščan pobil zdravnika in policista,pa bodo rekli,da on ni bil pravi krščan.A ko jim rečeš,da teroristi niso muslimani,pa ti rečejo da so.Tudi v krščanski veri ob varanju mož pretepe ženo ali jo ubije.Ampak takih stvari ne smejo javno objavljat,saj se le o muslimanski veri mora pisat.

Spodaj berem,da se muslimani smejijo iz našega božiča in praznikov,tudi jaz se,saj se časti sonce,horoskopske znake,planete.Drugače pa imam prijatelje muslimane,sodelavce muslimane in nikoli nisem slišal nobenega da bi se smejal.Voščijo mi za vsak naš cerkveni praznik.

Tule so pač ovčke z opranimi možgani.Verjamejo samo novicam,verjamejo vsemu slabem,častijo slabe stvari,častijo ubijanja,sovražnost,vojne,zato karkoli lepo,resnično,ljubezen je za njih laž.Gojijo sovraštvo v sebi.[/quote]

ženska, kaj pa ti blefiraš …

a mi nalepiš link, kje si izvedela, da je bil tisti morilec krščan – kot ti praviš.

Ni mi jasno, kaj imajo tebi za voščevati za cerkvene praznike, saj ti že nisi verna. Če bi bila Slovenka že ne bi pisala o krščanih.

Krščanska vera sploh ni nič drugačna od Islama.Popolnoma enaki zakoni,enaka vera.

Težava je le,ker se Islam poudari,krščanska pa ne pa ne in zato ljudje samo mislijo da je islam slab.Pred dnevi krščan pobil zdravnika in policista,pa bodo rekli,da on ni bil pravi krščan.A ko jim rečeš,da teroristi niso muslimani,pa ti rečejo da so.Tudi v krščanski veri ob varanju mož pretepe ženo ali jo ubije.Ampak takih stvari ne smejo javno objavljat,saj se le o muslimanski veri mora pisat.

Spodaj berem,da se muslimani smejijo iz našega božiča in praznikov,tudi jaz se,saj se časti sonce,horoskopske znake,planete.Drugače pa imam prijatelje muslimane,sodelavce muslimane in nikoli nisem slišal nobenega da bi se smejal.Voščijo mi za vsak naš cerkveni praznik.

Tule so pač ovčke z opranimi možgani.Verjamejo samo novicam,verjamejo vsemu slabem,častijo slabe stvari,častijo ubijanja,sovražnost,vojne,zato karkoli lepo,resnično,ljubezen je za njih laž.Gojijo sovraštvo v sebi.[/quote]

ženska, kaj pa ti blefiraš …

a mi nalepiš link, kje si izvedela, da je bil tisti morilec krščan – kot ti praviš.

Ni mi jasno, kaj imajo tebi za voščevati za cerkvene praznike, saj ti že nisi verna. Če bi bila Slovenka že ne bi pisala o krščanih.[/quote]
O, pa je lahko Verna, celo tako zelo, da se (kačonarka) izdaja za nekaj, kar ni. 🙂 To ji njena vera pač dovoljuje, pa se kaj hujšega lahko počne, če to koristi njeni veri. Ona kot posameznik itak ni vredna kaj veliko. Če je pa ženska, se pa toliko manj. Ampak glavno, da ona širi svojo propagando.


Tako je, FDV je podn, hočemo nazaj FSPN, kjer je diplomiral naš Janez Janša![/quote]

Tako je, v komunizmu je bilo vse boljše, tudi omenjena fakulteta! :)))))))))


No, ti ateist sigurno nisi. Tudi krščanstvo je od nekod prišlo enkrat, se ti ne zdi. V dobi dinozavrov ga tu okoli sigurno ni bilo. Torej je bilo enkrat vsiljenu tu kjer nikoli ni bilo prisotno.

To je bistvo.


Ja, seveda imajo pri kakšni kritiki ciso prav. Samo način, na katerega bi reševali probleme, je pa za kozlat. In tile fanatiki so eni najbolj norih – salafisti, ki niso zmožni normalnega življenja in tolerantnosti do vseh drugače mislečih. Zato jih je treba prepovedat.

Celo v Žermani jim ne gre več tako dobro. Zapirajo muslimansko šolo Kralja Fahda (Savdska Arabija) v Berlinu 🙂
http://www.tagesspiegel.de/politik/islam-in-deutschland-saudi-arabien-gibt-koenig-fahd-akademien-auf/14464982.html

Savdski denar jim je kar lepo dišal.

New Report

Close