Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Italija v začetku februarja in Italija danes

Italija v začetku februarja in Italija danes

V bistvu je bodycount še relativno nizek, ker država že kar nekaj časa uvaja ukrepe. Če se proti tej bolezni ne bi tako drastično borili, bi jih umiralo po nekaj nekaj deset tisoč na dan. Zdaj je govora praktično samo o Bergamu in Milanu, pa še v teh dveh mestih so se proti Covid začeli boriti preden bi ta pokazal vso svojo moč. Italija je precej večja in res bi bile količine smrti ogromne.

Se pa strinjam, da bo količina smrti kljub ukrepom šla še nekoliko navzgor. Tale reč je precej huja od španske gripe.

Da, da, Italijani so na krut način spoznali kam jih je pripeljala politična korektnost in “strpnost”.
Ti pa tudi lahko greš objemat in se zalizovat s koronanosci. Samo prej spizdi ven iz Slovenije in se ne vračaj več.
Jaz vem, da je vam sektašem, kateri ste navajeni da drugi mislijo namesto vas težko razumeti, da nekateri mislimo s svojo glavo in nimamo črednega nagona.
[/quote]

Hej stari, a veš kaj? Spizdi is Slovenije ti, ker se očitno bojiš še lastne sence. Povrh vsega prebereš samo par besed, ki ti ustrezajo ter nato vse obrneš po svoje. Ziher si eden tistih, ki bi se lastnemu sinu odpovedali, če bi bil gej…
Ti glave nimaš za misliti, mogoče je vsaj za okras. Saj razumem, bojiš se tega, kar še prihaja, upravičeno. Zato si tako naščeperjen proti vsem in vsemu. Le mirno, strah bo minil. Ti boš pa žal še vedno ti.

Ti ne privoščim da te štrafne, sploh ker se mi zdiš tak bolj šibek, ampak če te že, upam, da ti prav kitajski zdravnik pomaga :))

Jaz takole čez palec predvidevam, da bomo mi končali tu nekje pri 5 – 10 tisoč potrjeno okuženih. Koliko mrtvih bo to, ne vem. Brez drastičnih ukrepov je pa ta virus sposoben okužiti vsaj pol miljona ljudi in jih pobiti kakih 10.000.
V prvem valu.
Čez poletje se bo stvar malo umirila, posledično se bodo tudi ukrepi omilili disciplina bo padla, jeseni nas čaka pa drugi val, ki bo malo blažji od prvega.
Moja predvidevanja.


Jaz vem da boli, ko počasi spoznavaš destruktivnost vaše progresivne politike, ampak zdaj ni čas za politično korektnost in tiščanje glave v pesek.

Hej stari, a veš kaj? Spizdi is Slovenije ti, ker se očitno bojiš še lastne sence. Povrh vsega prebereš samo par besed, ki ti ustrezajo ter nato vse obrneš po svoje. Ziher si eden tistih, ki bi se lastnemu sinu odpovedali, če bi bil gej…
Ti glave nimaš za misliti, mogoče je vsaj za okras. Saj razumem, bojiš se tega, kar še prihaja, upravičeno. Zato si tako naščeperjen proti vsem in vsemu. Le mirno, strah bo minil. Ti boš pa žal še vedno ti.

Ti ne privoščim da te štrafne, sploh ker se mi zdiš tak bolj šibek, ampak če te že, upam, da ti prav kitajski zdravnik pomaga :))
[/quote]

::)))

New Report

Close