Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Italijanska moda (ne prasniki,… oblacila)

Italijanska moda (ne prasniki,… oblacila)

Več ali manj pofl, večinoma italijanski. Znamke Piazza Italia, C&S, Sorbino, Clayton, Tezenis td. Pa še dve zlatarni sta.

Ja, tudi to ne bi bilo odvec, da povemo, kje se kaj dobi. Kje se npr. zenska lahko oblece za t.i. business casual, kje za vsakdan, ipd.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

ja, za mladino je kar OK Alcot pa Boxeur De Rues, za nas malo manj mlade cak Conbipel, ipd ….pa še tudi nekaj drugih znamk – se najde. Zdaj verjetno sploh, ko so še dodatna znižanja. Naprimer redne cene v Alcotu za jeans, žametke, jopce, jakne med 19,90 in 24, 99 eur, na znižanju med 7,90 in 9, 90 eur… Naši najstniki se radi v Alcotu oblečejo, jim je OK – se najdejo tudi bombažna oblačila, ne samo sintetika.

nova
Uredništvo priporoča

Ujeeboote stari, a si ti kak dec al poli salama? Ob takem pocukranem šoping friku se mi še zmeša…seznamčki gor, modrci dol, za tabo pa razpadle družine…

P.S.: Zanima me predvsem volna (kashmeer), bombaz ipd. Sintetika mi ne disi.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Alcot so zaprli, sem bila včeraj dol in moja najstnica je bla ful razočarana.

V Tiare Shopping centru? Čudno, smo bili tam 3. januarja, pa je bilo še kako odprto in polno, nič niso rekli, da zapirajo…..

Ja, v Tiare 6.1.2016 je blo zaprto, so rekli, da so zaprli..

6.1. je državni praznik.

Včeraj 7.1.

Moda za dame. Po moznosti, ce se da predhodno ponudbo videti na spletu.

Kje bom se ne vem. Verjetno pa nekje v okoli Letalisca oz. blizu A70 (na osi Palmanova – Monfalcone)[/quote]

do sem letiš, potem avto? (najem vozila). Villesse, so dost blizu pa maš ta velik trgovski center. Notri je sicer svega i svašta, so pa cote bolj nek srednji rajng
mogoče se splača pogledat proti Udinam, tam kjer je večji Bennet. Maš nekakšno industrisjko/trgovsko cono, trgovine od bele tehnike naprej. (bom preveru kako se kliče pa ti javim)
Palmanova je nekoliko draga postala, ponudba pa tudi ni več to kar je bila.

Če ti pridejo prav slovenske trgovine (npr manufaktura), ta ma okej cape, narediš si njihovo kartico (lahko več) in garant 1x na mesec so akcije in dokaj visok popust na različne artikle. Drugače en večji Outlet manufakture maš v Novi Gorici

bom malo prečekiral štacune, kaj ti pride v poštev pa ti javim[/quote]

https://www.manufaktura.si/poslovalnice/

V Manufakturi imajo res lepe in kvalitetne stvari.Večkrat nakupujem tam, kadar potrebujem.
Kadar pa rabim poletna morska oblačila, grem v Muggio (Milje) na plac (samo ob četrtkih), V tisto Bato v Muggii in še dve tisti trgovinici zraven (se držijo skupaj), zelo lepa oblačila imajo pa tudi v Umagu ob obali (poleti).Vse , kar imajo tudi v Italiji.Par evrov dražje.Vendar na kupu.

Zelo dobrodosla informacija. Hvala. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

https://www.manufaktura.si/

Gerry Weber in Taifun – zame odlična oblačila.

Zelo dobrodosla informacija. Hvala. ;-)[/quote]

Z veseljem.

mislim, da je tale tema razpadla na dve komponenti. Na tiste, ki kar vsevprek ponujajo, kje se da v Trstu kaj kvalitetnega kupiti in na tiste, ki smo predlagali res le italijansko modo, po čemer avtor sprašuje.
Recimo gledam spletno stran tele Manufakture, vidim da ponujajo kar kvalitetne, dokaj klasične sicer, blagovne znamke. Večina med njimi je celo nemških, za katere sem prepričana, da jih ima Desi pred pragom. Edina, kjer bi se pogojno našel kak tipičen kos italijanske mode (t.i. baročen), je Tuzzi.

Jaz sem nanizala nekaj tipičnih italijanskih znamk, in glede na to , da so italijanske, jih zagotovo prodajajo tudi v Trstu, ne vem pa točno kje, ker imam to srečo, da jih imamo na voljo tudi v Ljubljani.

Zato se posebej hvala za kukanje v omaro. je obrodilo sadove. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Nekaj zanimivih kosov (za morebitne ideje) 😉

[attachment=7]Woven-dress-luisa-spagnoli-34.jpg[/attachment]

[attachment=6]winter-lookbook-47.jpg[/attachment]

[attachment=5]l_1.jpg[/attachment]

[attachment=4]35.jpg[/attachment]

[attachment=3]6199b65b09dfa74babd6866a2f57c019.jpg[/attachment]

[attachment=2]29.jpg[/attachment]

[attachment=1]Vest-luisa-spagnoli-34.jpg[/attachment]

[attachment=0]JA6F9N_318 G_01-PRDD.JPG[/attachment]

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

to je moda za debele severnjakinje in tega ne rabi, kot pise v uvodu.

http://www.zalando.de

to je moda za debele severnjakinje in tega ne rabi, kot pise v uvodu.[/quote]

Kje točno piše, da je to moda za debele severnjakinje?

to je moda za debele severnjakinje in tega ne rabi, kot pise v uvodu.[/quote]

Kje točno piše, da je to moda za debele severnjakinje?[/quote]

za to pa rabis ze malo iznajdljiv bit 🙂 tam nekje spredaj je avtor teme pisal, da bi zena rada imela italijanski stil in ne modo za severnjakinje. Pardon, ni uporabil besede debele, ampak ker Slovenci v Nemciji ponavadi zaljivo pisejo o Nemcih sem jaz to nekako tako prebrala, moja napaka. Skratka, zeli italijansko modo, ne nemsko in znamka Gerry Weber je bolj nemska kot italijanska, se strinjas? Od tu moj zakljucek, da za kupovati Gerry Weber ali Taifun ( ce se ne motim je to drazja razlicica Weberja?) ne rabi zapraviti cel dan v avtu, ker to dobi v vsakem nakupovalnem centru, butiku doma za vogalom.

Res je. Priznam. In celo sem napisal, da je v glavnini tudi ponudba v italijanskih butikih, kolikor jih je tu naokoli moc najti, prilagojena za nemski trg (in podal primerjavo s kitajsko restavracijo). Lepooka pa je nora na pristne italijanske trende (sicer ne tiste najbolj divje, a vseeno malenkost bolj “barocne”).

Vse priznam, sam’ ne me tepst’. :-))))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ja, ce je pa tako, jo bos pa menda peljal enkrat v Italijo, da si sama kaj lepega izbere, a ne?

Ja, ce je pa tako, jo bos pa menda peljal enkrat v Italijo, da si sama kaj lepega izbere, a ne?[/quote]

Ah, daj no… Zakaj pa ona ne bi peljala mene?
Mislim… Ce ze gre v shopping… :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Lepi kosi. Samo cvetlični vzorci so izjemno delikatni! Le malo je žensk, ki jim pristajajo!
Takšni vzorci so namreč identični tistim na plastičnih prtih za na mizo, ki so so uporabljali pol stoletja nazaj:). In na oblekah zelo hitro izpadejo ceneno. Ne vem, zakaj jih modni oblikovalci še kar trajbajo.

New Report

Close