Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Italijanska moda (ne prasniki,… oblacila)

Italijanska moda (ne prasniki,… oblacila)

Meni so zelo všeč! Rožice in čipke – zmagovalna kombinacija.

Čipke vsekakor! Obožujem jih, nosim jih na oblačilih, spodnjem perilu in tudi čevljih:)

M-hm. Se strinjam. Poleg tega mora biti se prava kombinacija podlage, las in polti… Zelo delikatno. Sinje modri cvetovi na umazano beli neblesceci (mat) podlagi ji preizkuseno pristojijo. Je pa zadeve vedno treba preizkusit. Temeljito.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «
nova
Uredništvo priporoča

M-hm. Se strinjam. Poleg tega mora biti se prava kombinacija podlage, las in polti… Zelo delikatno. Sinje modri cvetovi na umazano beli neblesceci (mat) podlagi ji preizkuseno pristojijo. Je pa zadeve vedno treba preizkusit. Temeljito.[/quote]

Jooj za tiste fotke ki si jih nalimal zgoraj ti pa rees ni treba hodit v Italijo. To so ena bolj kot druga same oberkrajnerske in unterbavarske zadeve. Italijanke imajo vendarle malo boljši stil oblačenja…..

Mmmmm…. Cipke burijo domisljijo. Pa tako presneto zapeljive so. Njami.

[attachment=3]RCRESCENTINI-BABYDOLL-ROSALIE-WEISS-1-3957.jpg[/attachment]

[attachment=2]LISE-CHARMEL-PRINCESSE-GOTHIQUE-SHORTY-2-2261.jpg[/attachment]

[attachment=0]MARJOLAINE-KLEID-2AMB3001-1-3139.jpg[/attachment]

Zenske pogosto podcenjujejo pomen tega, da se tudi za svojega moza primerno uredijo. Nekaj cipke in kak Negligee ali pa rahla prosojnost ob vecernem sprehodu po plazi ali promenadi… pa bi veliko manj zakonov razpadlo.

:-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

M-hm. Se strinjam. Poleg tega mora biti se prava kombinacija podlage, las in polti… Zelo delikatno. Sinje modri cvetovi na umazano beli neblesceci (mat) podlagi ji preizkuseno pristojijo. Je pa zadeve vedno treba preizkusit. Temeljito.[/quote]

Tvoja Lepooka ima kar luštno postavco in če se obleče v karkoli podobnega, kar si nalepil sem gor bo zadeva OK.

To kar si sedaj nalimal gor je samo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} poliester. In potem pravis, da kupujes dobro robo in ne prasnike. A ha ha.. dobra ta.

Srbska posla pač 🙂

No, seveda. Ce zenska zeli res kakovostno spodnje perilo iz naravnih materialov, se bo treba najbrz obrnit bolj vzhodno. Turcija, kot nam najblizja, bi tozadevno znala biti kar primeren vir. Svilnatega in/ali bombaznega satena se evropski oblikovalci (predvsem zaradi cene, seveda) zal skorajda vec ne ali pa se zgolj izredno redko posluzujejo.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

P.S.: Ni pa seveda nemogoce. Victoria Secret bi znala v svojih kolekcijah kaj takega tudi imeti. Tu pri nas je verjetno Aubade tozadevno “zanimiv”. Ampak se ze malo oddaljujemo od teme. Ampak naj bo, da vsaj delno vrnem uslugo. :-)))

[attachment=0]Aubade-Crepuscule-Satine-Seiden-Neglige-blau-VI40-VERS.jpg[/attachment]

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

je že skrajni čas ☺

ju knou d dril …

Hm. Presenetljivo. Clovek bi pricakoval, da se bo zdaj usulo zenskih predlogov (in morda tudi slikovnih vzorcev), pa je ravno nasprotno. Tisina. Ti sment… pomenljivo.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

ne morem si kaj , da ne bi pomislila, zakaj ta razgledani gospod daje fotke kombinež?:)))

zato, ker je pomehkuzen in nima kaj pocet. Moj moz se ve ne kaj je to forum, kjer bi se dalo teme odpirat, kaj sele, da bi v prostem casu 24ur na dan na monu visel.
In ce mi zeli kupiti nekaj, gre v trgovino in kupi, ne razglablja na internetu tedne in mesece, kje naj mi nekaj kupi. In ko mi kaj kupi zagotovo ne nek poliester.

Zacelo se je z omembo cipk… in se (pri meni) razplamtelo. Vse seveda v mejah okusnega in (bolj ali manj – okusi so razlicni) ocesu prijetnega. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

ocitno imas tudi ti prevec casa, ce se vtikas v ostale. kaj te pa briga, kaj koga drugega zanima? Zaenkrat je se svoboda. In glede predlaganih lokacij za nakupe: pozabi, razen,ce si exktra brez denarja. Bolje mao in dobro. Torej direkt v TS mesto in v kaksno dobro trgovino. Sicer imas pa LJ za poceni in dolgocasno modo….

New Report

Close