Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Iz 24UR ZVEČER: Pogovor z Andražem Terškom

Iz 24UR ZVEČER: Pogovor z Andražem Terškom

Maske Dol

https://www.youtube.com/watch?v=3310RXUVgmg

https://www.24ur.com/video/62552620?pageScroll=false&fbclid=IwAR0gW_E7j357lGeI3sA76-EwTRSXdlbQLwWUd77QyYwhM6Reogmpx3BSCTk

pravnikov, in tudi razumnih ljudi. Z vsem spoštovanjem in zaupanjem pozdravljam in mu izrekam vso podporo ter se strinjam s povedanim in kritiko vlade. vse je popolnoma na mestu. Kapo dol spoštovani gospod Teršek!

nova
Uredništvo priporoča

Zato ga pa ne hocejo imeti na ustavnem sodiscu, ker je preposten in prepameten za te nase luzerje.

Koprčani, položite cvetje pred koprsko sodišče v zahvalo in čast vladavini prava.

Sem prepričana, da se je na koprsko sodišče že začel pritisk s strani fašistične vlade zaradi te sodbe. Ker zaradi sodbe v Weimarju se je Merkelca spravila na sodnika. Mu je svoj Gestapo poslala.

Jaz tega moškega preprosto obožujem. Sledim mu že dolgo, enkrat sem ga celo prek znanke vprašala za nasvet, pa mi je vlil nazaj upanje v pravno državo in zaupanje v pravo kot temelj naše družbe. No, tudi zaradi njega sem dosegla pravico, o kateri sicer nisem dvomila niti za sekundo. A pravica je eno, skorumpiranost sistema pa popolnoma druga zgodba.

Želim si in upam, da taki ljudje kot je on pridejo do najvišjih možnih položajev v naši družbi. Njega bi volila takoj. Za karkoli bi kandidiral.

Zadnji stavki pa….mravljinci

Mene zanima kako je tam, kjer so pred trgovinami varnostniki in če ti lahko varnostnik fizično prepreči vstop v trgovino, če nimaš nagobčnika ?
Ima za to kakšno kazensko podlago ali je njegovo dejanje protizakonito ?

Tudi mene zanima, ali bodo fašistične korporacije, kamor hodimo po nakupe, snele nagobčnike svojim prodajalkam?

In bodo odstranile svoje pitbule z vhodov v trgovine? Ker zdaj nimajo več za kej tam stat.

In pa šole, ali bodo učence osvobodile nagobčnikov?

Ja super, lepo…da je sodišče pokazalo da zna delati, delati v dobro ljudi, ampak…kaj bo pa to pomenilo v realnem življenju…bomo res dejansko lahko hodili brez mask in brez strahu da nam nekdo teži, piše kazen? A bodo učitelji z ravnatelji na čelu dovolili da so otroci brez mask???
Če tega ne bo, potem je ta sodba samo iskrica upanja, ki bo hitro ugasnila.

Ja super, lepo…da je sodišče pokazalo da zna delati, delati v dobro ljudi, ampak…kaj bo pa to pomenilo v realnem življenju…bomo res dejansko lahko hodili brez mask in brez strahu da nam nekdo teži, piše kazen? A bodo učitelji z ravnatelji na čelu dovolili da so otroci brez mask???
Če tega ne bo, potem je ta sodba samo iskrica upanja, ki bo hitro ugasnila.
[/quote]
Iskrica upanja? Cel svet je v tem, pri nas pa spolitizirano in samo metanje polen pod noge. Pravo si vsak razlaga po svoje in ga uveljavlja po politični pripadnosti. Bolj slaba iskrica upanja je to, ker gre samo za oblast. Če se pa ta zamenja, bodo ti ki danes nagajajo še dvakrat hujši od sedanjih.

v času ko bi se morali pokazati solidarnost do najranljivejših skupin in pokazati sočutje do tistih, ki ta čas umirajo po bolnicah, ena medijska hiša v namene populizma in metanja polen pod noge promovira ”ljudske sladkorčke”. Kakor da bi šli pihat na dušo mladostnikom, da jim ne bo več potrebno v šolo in se truditi za uspehe (99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} populacije bi izbralo vemo katero pot 😉 )
Ljudje zresnite se…obljubljanje takih stvari je samo za namen političnega obračunavanja in hujskanja ljudstva, kar pa je žal že zelo prozorno, kakro je tudi prozorno, da se slovenčki znamo obnašati otročje, ne pa odgovorno… Zadnje dni, večkrat omenjeni delavski heroj Tito, bi take strpal na najbolj zahoden otok jadrana, če uporabim nekatere bolj slikovite prispodobe 😉

Joj, kako ganljiv zapis…
Če te ne bi poznali, bi ti še verjeli. Ampak pri tebi vsak, ki pljuva čez to vlado postane skoraj SVETNIK!
Pazi, da ne boš kakšnemu zlezla tja, kjer sonce ne posije…

Joj, kako ganljiv zapis…
Če te ne bi poznali, bi ti še verjeli. Ampak pri tebi vsak, ki pljuva čez to vlado postane skoraj SVETNIK!
Pazi, da ne boš kakšnemu zlezla tja, kjer sonce ne posije…
[/quote]

Vi mene poznate samo v svojih mokrih sanjah 😉

Tak cukr je, a je samski? Se loćujem, mogoče imam kakšno šanso, kljub temu da mi jo monovci ne bi kot “pokvarkeni robi, samohranilki, suhi slivi, debeli grdobi” privoščili niti mrtvi… a še dobro da vi ne odločate o tem 😀

Mene zanima kako je tam, kjer so pred trgovinami varnostniki in če ti lahko varnostnik fizično prepreči vstop v trgovino, če nimaš nagobčnika ?
Ima za to kakšno kazensko podlago ali je njegovo dejanje protizakonito ?
[/quote]

Ne vem, na zacetku me je eden probal ustavit, ma je hitro obubal, in enkrat me je ena zenska (varnostnica) prijela za roko, lusna je bila…smo rešili celo opravičila se mi je. Tak da..


Solidarnost bomo pokazali tako, da se borimo za končanje korona fašizma, zaradi katerega so omejene pravice dostopa do zdravstvenih storitev.
V imenu korona fašizma so ljudem kršene osnovne ustavne pravice in samo debili podpirate fašizem ter vse zločine in lopovščino, ki se izvaja v ozadju, ko se z natikanjem nagobčnikov preusmerja pozornost od resničnih problemov.

Če je blesavo multinično paranoično, pa ima vso pravico se zabetonirati v bunker ali nositi skafander. Nima pa pravice izvajati korona nasilja ter fašizma.

Hecno, da je ta solidarnost pomembna samo, ko kdo reče kaj proti vladi. Ko se vlada ukvarja z vsem drugim, samo s pandemijo ne, ji pa za ranljive skupine dol visi.

eden redkih glasov razuma v naši državi …

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

temu se je čisto odpeljalo. sploh po propadu kandidature za ustavnega sodnika. Sedi v kotu in se trmari….kot dveletni otrok v trgovini pred blagajno, ko mu mama ne kupi lizike. patetičen je.
sedaj je pokazal svoj pravi obraz in prav je, da ni bil potrjen za ustavnega sodnika.

On samo komentira, sej ni od presodil, in je kompetenten, sej ve kaj govori, kje je problem plačenik? Opranec. Odpeljalo se je tebi, iššššššššššššššššššššššššššššššššššš…

Vi mene poznate samo v svojih mokrih sanjah 😉

Tak cukr je, a je samski? Se loćujem, mogoče imam kakšno šanso, kljub temu da mi jo monovci ne bi kot “pokvarkeni robi, samohranilki, suhi slivi, debeli grdobi” privoščili niti mrtvi… a še dobro da vi ne odločate o tem 😀
[/quote]

Kdo bi se čudil?

Kdo bi se čudil?
[/quote]

A ti tudi? Waw.


Iskrica upanja? Cel svet je v tem, pri nas pa spolitizirano in samo metanje polen pod noge. Pravo si vsak razlaga po svoje in ga uveljavlja po politični pripadnosti. Bolj slaba iskrica upanja je to, ker gre samo za oblast. Če se pa ta zamenja, bodo ti ki danes nagajajo še dvakrat hujši od sedanjih.
[/quote]

“Pravo je jasno in ni jasno, a je glede BISTVA dovolj jasno”

Mene zanima kako je tam, kjer so pred trgovinami varnostniki in če ti lahko varnostnik fizično prepreči vstop v trgovino, če nimaš nagobčnika ?
Ima za to kakšno kazensko podlago ali je njegovo dejanje protizakonito ?
[/quote]

Če seboššred trgovino pojavil z nagobčnikom, bodo najbrž klicali psihiatra…jaz še nikoli nisem videl ali slišač, da bi imeli ljudje brez nagobčnika probleme.

Mogoče pa sprašuješ za svojega psa?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

New Report

Close