Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iz Kemisa naj bi neslo do Padske nižine

Iz Kemisa naj bi neslo do Padske nižine

jebi ga, nimamo vsi potrebe vrhnike spravit na svetovno razsežnost…
[/quote]

Kakšne svetovne razsežnosti ?
Gre za to, da so si ljudje tu uredili domove – večina z težko prigaranim denarjem. Tu imamo otroke, vnuke… in malomarnost podjetja od katerega nimamo nič razen 20 zaposlenih na minimalcu, je ogrozila/pokvarila kvaliteto življenja ca. 20.000 prebivalcem.
Podjetje je kovalo dobičke na odpadkih, ki jih je uvažalo iz svojih podružnic v bivši Jugi, nasrkali smo pa mi – ogroženo je zdravje, zemlja ni primerna za obdelavo, cene nepremičnin so/bodo padle…. in ?
Tebe, ki dneve preživiš sedeč za računalnikom, pa moti naša zaskrbljenost.
Ogni, se teme, če nimaš pametnega komentarja.
[/quote]

zadnjič je zaneslo v avstrijo, zdaj do padske nižine, jutri bo verjetno že v novosibirsku… ko se je gradilo se je vedelo kaj se gradi, pa bi takrat rekli ne pa je denar preveč dišal itn. svet je pa menda velik pa tisti ki vas najbolj skrbi začnete raziskovat le tega ampak ne boste, je boljš čičat doma za računalnikom, kar očitaš meni, pa je to daleč od tega, grickat kontaminirano solatko in čakat državo in kemis da izplačata odškodnine, ker za slovenceljčka je par fičnikov zdravilo za vse…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Mene prav briga za odškodnino, sem iz sosednje občine in od Kemisa razen obilice rakotvornega dima ob požaru nismo imeli nič.

Podoben požar v Angliji decembra 2016:
http://www.bbc.com/news/uk-england-merseyside-38200232

Po napisanem sodeč je vse potekalo dokaj podobno kot pri nas…


bumbarji, še tega ne veste, da se nevarni odpadki vozijo na uničenje v Avstrijo, Italijo in še kam, v Kemisu so jih zgolj skladiščili, kako pa naj bo označen kamion z nevarnimi odpadki po tvoje? z srpom kladivom in rdečo zvezdo butara babja


bumbarji, še tega ne veste, da se nevarni odpadki vozijo na uničenje v Avstrijo, Italijo in še kam, v Kemisu so jih zgolj skladiščili, kako pa naj bo označen kamion z nevarnimi odpadki po tvoje? z srpom kladivom in rdečo zvezdo butara babja
[/quote]

Ja saj take oznake bi bile primerne, nekoliko simbolične.


Anglija je sedaj seveda izumrla – prebivalstvo pomrlo, ali pa boleha in je tik na tem, da gagne, rastlinje se je posušilo, reke brez življenja, živali deformirani spački. EU bo ozemlje zazidala z zidom in zalila z betonom (iz Trbovelj), da prepreči širjenje smrtonosne kontaminacije.
Nikoli se ne bodo več pobrali – ARSO pa že takrat ni ukrepal….


Anglija je sedaj seveda izumrla – prebivalstvo pomrlo, ali pa boleha in je tik na tem, da gagne, rastlinje se je posušilo, reke brez življenja, živali deformirani spački. EU bo ozemlje zazidala z zidom in zalila z betonom (iz Trbovelj), da prepreči širjenje smrtonosne kontaminacije.
Nikoli se ne bodo več pobrali – ARSO pa že takrat ni ukrepal….
[/quote]

Lepo je videti, da nekatere nesreča sodržavljanov tako zabava.

Odlicen predlog. Ajde pogumnezi, povejte od kje ste, da dobite na prag Kemis.


Ma jaz sem v Južnoafriški republiki vohal to iz Vrhnike
Res je prineslo.Vsi smo sedaj bolani

e dragi gunnar,
a misliš da se je sosednja vaška krajevna skupnost oddaljena 300 metrov strinjala ?
se ni a ne to ti ni jasno, kdo je kdo in kdo je kaj

kako bodo prebivalci dosegli pravično odškodnino

New Report

Close