Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izginuli uporabniki

Izginuli uporabniki

Kje se skrivajo Vagabund, Chocolatte, Crazy Frog, Moja misel, Kokoši, Schildkrote, Miles……. So odšli? Porazno.

Gunnar? Zartrose? 1raglja?

Antilopa???

Skeri???

Olivia???

Redna???

 

 

Stepni volk?

Neon cube?

 

Napišem tu in tam kaj, če se ravno spomnim in se mi da. Milesa pa že nekaj časa ni pod tem imenom, možno, da je pod drugim. 🙂

Tukaj nimamo vec kaj za poceti. Ta forum je mrtev.

Odgovor na objavo uporabnika
Grof celjski, 28.05.2021 ob 19:32

Tukaj nimamo vec kaj za poceti. Ta forum je mrtev.

Ti pa si tukaj… ker…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

O lejga, celjsko gospodo, nate pozabu. Boste kar vsi odšli?

Odgovor na objavo uporabnika
antilopa, 28.05.2021 ob 19:15

Napišem tu in tam kaj, če se ravno spomnim in se mi da. Milesa pa že nekaj časa ni pod tem imenom, možno, da je pod drugim. 🙂

Watamaro, Zartrose, indijski tulipan, Benz, BTDT, Merimice, crna vrtnica, tara-S?

Bilo je nekoč?

Ste tu?

 

 

 

Jaz sem ves čas tukaj, kdo me išče? 😉

Howgh

Odgovor na objavo uporabnika
Matawaro, 28.05.2021 ob 20:45

Howgh

Same kukavice se oglašajo. 😆

Kok ste bedni, tarnate za nekimi nepomebnimi uporabniki. Jaz sem vse kar rabite!

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose521, 28.05.2021 ob 20:42

Jaz sem ves čas tukaj, kdo me išče? 😉

Ti tud nisi Zartrose😆

 

Dragi moji, spet sem nazaj 😉

Samo rabila sem nekaj dni oddiha z mojim ljubčkom – bilo je super! 🙂

na drugem forumu, stran od Mona

Povsem jasno je, da je bil TA FORUM UNIČEN NAMENONA. Na tem forumu se je oblikovalo močno mnenjsko jedro proti koronskemu nategu. Samo ta forum je omogočal svobodo govora, ker FB je že dolgo imel fact-checkerje, ki so sproti brisali ali označevali “nezanesljive informacije”, torej CENZURA razkrivanja koronskega natega.

Medovernet praktično ni imel cenzure. Medovernet je preko postov sodelujočih razkrival celoten koronski nateg zadnjih 14 mesecev.

Svoboda govora preko Medovernet čveka je postala “moteča”, zato so pod pretvezo, da gre za prenovo foruma, izvedli CENZURO. Tako da tale nov forum je pravzaprav CENZURA.

Onemogočeno je urejanje postov, vstavljanje povezav, vstavljanje slik. Te funkcije namerno še zmerom ne delujejo, prav tako ne vidiš, kdo je oddal zadnji post teme.

Kot tak je forum postal neuporaben, nimaš več kaj gor iskati in se pač preseliš drugam.

Kdo je medovernetu toliko PLAČAL, da so bili pripravljeni uničiti forum? Dolgoročno bodo odšli oglaševalci, ker jim medovernet net ne bo več mogel prodajati OBISKA.

OBISKA foruma že zdaj več ni.

Odgovor na objavo uporabnika
izginuli uporabniki, 28.05.2021 ob 18:54

Kje se skrivajo Vagabund, Chocolatte, Crazy Frog, Moja misel, Kokoši, Schildkrote, Miles……. So odšli? Porazno.

Pridem, preverim, grem.

Tudi do danes nič bolje.

Tudi prav. Dokler se odgovornim na med over net stolček ne maje jim je malo mar za zveste uporabnike.

Tudi prav.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
NYCI, 29.05.2021 ob 07:49

Povsem jasno je, da je bil TA FORUM UNIČEN NAMENONA. Na tem forumu se je oblikovalo močno mnenjsko jedro proti koronskemu nategu. Samo ta forum je omogočal svobodo govora, ker FB je že dolgo imel fact-checkerje, ki so sproti brisali ali označevali “nezanesljive informacije”, torej CENZURA razkrivanja koronskega natega.

Medovernet praktično ni imel cenzure. Medovernet je preko postov sodelujočih razkrival celoten koronski nateg zadnjih 14 mesecev.

Svoboda govora preko Medovernet čveka je postala “moteča”, zato so pod pretvezo, da gre za prenovo foruma, izvedli CENZURO. Tako da tale nov forum je pravzaprav CENZURA.

Onemogočeno je urejanje postov, vstavljanje povezav, vstavljanje slik. Te funkcije namerno še zmerom ne delujejo, prav tako ne vidiš, kdo je oddal zadnji post teme.

Kot tak je forum postal neuporaben, nimaš več kaj gor iskati in se pač preseliš drugam.

Kdo je medovernetu toliko PLAČAL, da so bili pripravljeni uničiti forum? Dolgoročno bodo odšli oglaševalci, ker jim medovernet net ne bo več mogel prodajati OBISKA.

OBISKA foruma že zdaj več ni.

Če so dobili plačano za uničenje foruma, potem tudi oglaševalcev ne rabijo.

Jutro 🌞. Meni je tale forum tudi dolgočasen postal. Se preselimo na katerega drugega 🙃? Kaksna ideja?

Najboljši registrirani so se že po zs dogovorili in premaknili na drug forum.

Odgovor na objavo uporabnika
Teorije zarote, 30.05.2021 ob 06:54

Najboljši registrirani so se že po zs dogovorili in premaknili na drug forum.

Kva pa ti bluziš, ni zsjev.

Kot sem že napisal, tretji forum kjer sem priča pogrebu, prvi je bil mobisux, drugi alter in tretji je ta, vedno isti vzorec, začne se prepir, pozivi na izključevanje drugače mislečih, potem na lepem forum dol pade, nastavijo novo mašino  katera je samo bleda senca tiste prejšnje, (le kako je možno da nimajo bekap kopije )uporabniki gredo drugam, izgubijo se oglaševalci, pojdite danes na alter, beda od bede, nekaj sporočil dnevno, včasih pa je kar vrelo.

Sedaj ni problem oditi. Forum je skoraj neuporaben, nič se ne dogaja. Ne da se niti kaj vprašat,saj v glavnem ne dobiš odgovorov.

Pred leti so ljudje odhajali bolj zaradi vzdušja na forumu in zaradi tistih par pacientov, ki so uničili čisto vsako temo ( moderatorjem se ni dalo  ukrepat). Takrat se je bilo za vprašat, ali so odšli, zakaj in kateri.

Danes je to vprašanje bolj  “formalnost”.

Odgovor na objavo uporabnika
dsf, 30.05.2021 ob 07:55

Kot sem že napisal, tretji forum kjer sem priča pogrebu, prvi je bil mobisux, drugi alter in tretji je ta, vedno isti vzorec, začne se prepir, pozivi na izključevanje drugače mislečih, potem na lepem forum dol pade, nastavijo novo mašino  katera je samo bleda senca tiste prejšnje, (le kako je možno da nimajo bekap kopije )uporabniki gredo drugam, izgubijo se oglaševalci, pojdite danes na alter, beda od bede, nekaj sporočil dnevno, včasih pa je kar vrelo.

Kaj predlagaš? Je še kateri? To, kar si naštel/a , je slabo?  Tukaj tudi ni za ostati. Že zadnja 3-4 leta je bilo slabo, sedaj je katastrofa. Pridem vsak tedenenkrat, mogoče dvakrat pogledat.

New Report

Close