Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Izgleda,da nekdo bdi nad nami!

Izgleda,da nekdo bdi nad nami!

Žena! …………………..ti itak že spiš!
Ljubica!vem,da si nekje v ozadju,ampak zaradi “sodobne” tehnike ne moreva komunicirati!
Škoda!In toliko sem ti imel za povedat!
Pa drugič!In ura je še zelo rana!
Škoda!
Sp

ne nori, poglej kaj sem ti napisala pod prejsnjo posto in to naredi…in boš lahko nemoteno klepetal z ljubico…in z menoj, če boš hotel…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

na sem prekopirala in začni:

Pa jo pokliči do 22.00 ure do takrat bo sigurno še pokonci…veš kaj tudi jaz imam hotmail in sem te sedajle dala v stik…ampak si zaseden in te ne morem kontaktirati, pojdi tja kjer odpres hotmail posto, kjer se ti napise nič sporočil ali imate toliko in toliko sporocil in tam zgoraj nekje imas modro figurico kot od človeka ne jezi se, poskrbi da bo ta figura modra in ne rdeca kot je sedajle tvoja.klikni na to figuro in tam izberi dosegljiv…nato mi sporoci ce ti je uspelo in te bom preverila…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči!Ti pa res znaš pomagati!Ampak brez veze!Ali imam jaz kak drugačen MSN,al pa sem nor(bolj verjetno!).Vse kar pišeš,jaz NIMAM!
Sorry!
Rad te imam,moja pomagavka!
Sp

Očitno si obupal, boš pa jutri opravil domačo nalogo,jaz grem ninat in lepo ninanje želim tudi tebi…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa imaš, poisci figurico kot pingvin, kot od človeka ne jezi se…mora biti…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ta figura je kot neki zaščitni znak hotmaila, zato jo moraš imeti!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala Sonči!Ni pingvina!Je samo ljubezen do moje ljubice,in oprosti,da moraš to brati!Res jo imam rad,ker je moja!Pa saj ti to itak razumeš.a ne?
Tudi tebe imam zelo rad!
Sp

Jaz grem sedaj res dol…ti pa pokliči ljubico in se po telefonu malo stisnita eden k drugemu, pa kasneje na ženo ne pozabi!!!

cmoka;) in nočka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči!Preden greš,pošlji mi še link do tega pofukane*a Hotmaila!
Bom skoraj raje tebe klical,kot ljubico,se mi zdi!
Hvala
Sp

Seveda dragi mušketir…upam, da ljubica ve kaj ima, čeprav se najbolj ne strinjam, da imaš ljubico in še ženo, ampak ti že veš kaj delaš…
In vem, da se imamo mi trije mušketirčki zelo radi…cmoka in se bereva jutri, !!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Imaš poslano kar direktno in uredi…
In potem boš z veseljem klical ljubico…uživajta!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

bolj se mi zdi, da bomo pingvini ratali…….:-))))

;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close