Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Izguba kilaže bo odnesla tudi moj zakon

Izguba kilaže bo odnesla tudi moj zakon

Zakaj ne bi sli na.odstranitev koze, ce vam ze ponuja da vam placa? Pa najdita en.sport ki bo ok za oba? A mislite da boste ohranili kilazo ce boste zdaj kot hlod?

Predlagaj mu še ti, naj si da podaljsat tiča. Zato, da bo videl kako se ti počutiš, ko te ne sprejema take kot si. Z mojim je podoben problem, sem se nekoliko poredila, ampak se drugim ne zdim debela. Mojemu pa se in me celo žali. Trenutno sem se precej vrgla v šport (ne zaradi njega, ker sem to pogrešala od prej). Do takrat ko bom nazaj fit, tudi upam, da najdem svoj prostor, da se odselim. Teža je včasih posledica tega, da se za druge preveč razdajamo, jaz sem se, kdor tega ne spoštuje, vozi miško. Isto je z odvečno kožo. To si ti in spomin na tvojo preteklost. Če boš to samozavestno nosila, vsa čast. Nič ni narobe, če daš stran, če želiš. Na njegove stroške in pol se ločiš. Mal sem hudobna,vem,  ja. Nimam več tolerance do takih.

Zdravo,

 

Kak nasvet  kako ti je uspelo shujsati? Tudi sama se borim s kg😂

To pa res ni potrebno. Dogovorita se kaj vama je skupnega, ostalo pa lahko počneta vsak zase. Saj ni potrebno, da vedno tičita skupaj. Iščita to kar vaju povezuje in združuje, ne pa povečevati in dajati pomen temu kar vaju ločuje. To slednje početje res lahko naredi velik prepad med vama. Že sama mislel, ki jo gojiš o ločitvi, je skrajno škodljiva. Uživaj v svoji koži, pa bo to čutil tudi mož.

Ne razumem. Shujšala si, nimaš več zdravstvenih težav in iz zapisanega razberem, da si to naredila tudi po njegovi volji. In sedaj te nagovarja, da začneš športa, ampak tebi se to upira,  ker če se ti ne bi, ne bi imela kam shujšat 40 kg. Da, za zdravje bi bilo dobro, da začneš športa, samo nizka teža po 35, 40 letu ni dovolj. Ti najbrž ne veš kako boš izgledala pri 50 letih? Kot bi jih imela 70. Za izgled, za zdravje in za tvojo motorist, gibljivost v kasnejših letih, bi bilo dobro da se začneš ukvarjati s športom. Kdo se je spremenil? TI in tvoja sprememba ti je všeč in verjami partnerju, da je tudi gibanje dobra naložba v tvoje sedanje in prihodnje kvalitetnejše življenje.

Ampak ste res obsedeni z videzom. Empalaza je pomembna, za vsebino je vseeno.

Odgovor na objavo uporabnika
odvečna koža ostane za vedno, 01.08.2022 ob 10:17

Odgovor na objavo uporabnika
Joy183, 31.07.2022 ob 23:25

Shujšala sem 40 kg. S staro kilažo sem imela super zakon, od kar sem shujšala pa imava različne želje in poglede na čisto vse kar je možno in najin zakon strmo tone. Najbolj nepremostljiva se meni zdi ta, da bo on rad da sem zdaj vsa fit in napeta, plačal bi mi celo odstranjevanje odvečne kože, jaz pa se kljub odvečni koži končno počutim dobro v svoji koži točno taka kot sem. Nič več ne bi spreminjala, je bila že izguba kilogramov hudo drastična sprememba. Jaz bi sedaj rada uživala, ker se počutim gibljivo in zdravo, on pa bi samo športal. Meni žal to ni užitek, vsaj tak šport ne, ki ga forsira on. Samo še prepirava se, namesto, da bi nama bilo sedaj lepo, ko se bolje počutim in se mi je povrnilo zdravje. Razmišljam o ločitvi, ker ne vem, če lahko še kdaj skupaj ujameva val. Eden od naju se je sigurno zelo spremenil pa težko rečem kdo, vem samo da sva čisto na različnih planetih. Izgubila sem kilažo in očitno bom tudi moža.

 

 

 

 

No ja, jaz bi si vseeno dala odstranit tisto kožo, če bi jo imela ( nadlahti, okoli trebuha, pa stegna gor povlečt), ker 40 kil minusa sala, to je lahko tako razstegnjena koža lahko nekje na višino do 170cm, da si ko želva in zgledaš stara res 70+ let pri 40ih.  Zakaj pa ne, koneckoncev? Meni bi to veliko pomenilo. Ker bi bila s tem moja preobrazba dokončno zaključena.  Ja, se matraš, že ene 25 kil ni lahko shujšat, trda volja in disciplina, kaj šele 40, Jaz bi sprejela odstranitev kože, če ne bi bilo kakšnega zdr. tveganja s strani mojega telesa potem, zakaj pa ne? Ker slejkoprej tudi henkipenkija  med vama ne bo več, ker očitno mu tista tvoja odvečna koža ne dviguje njegovega tiča ravno z veseljem 🙂 Moški razmišlja s spodnjo glavo. Zaljubil se je pa v napeto tvoje telo – jebatga, nekateri moški so kreteni in ne sprejemajo sprememb in posledic staranja, hujšanja ali gravitacije.  Če ga hočeš odbrdžat, če ti je tako ql in seksi in vreden, da boš z njim trpela vsako nadaljno kaprico ( bolj bo star, bolj bo zahtevajoč in tečen), potem sledi njegovim “zahtevam in navodilom”,  čuti i pati do konca vajinega skupnega življenja :).

Sicer pa: jaz bi šla, čao Miki….. Pa če po 20ih letih, pa po 20ih letih od takega moškega, tako spremenjenega in nespoštljivega, zahtevajočega s poseganji v moje telo. Ko ga jebe…Ni edini na svetu z mednožnim vtičnikom. Se splača naprej neobremenjeno živeti, dihati, dostojanstveno, kot ženska, ki jo ne upravlja moški na komando in svoje potrebe in zahteve – samo enkrat se živi.

 

Drugoi pa je, da te teroristično goni v tistem svojem športu, ki ga ne maraš. To pa tudi jaz ne bi tolerirala.  Tudi jaz ga ne bi silila, da bi moral npr. skakat s padalom, če mu ne bi bilo do tega ( moj najljubši šport sicer).

 

 

Joj, kako dobro napisano!

Ni problem koza, verjemi. To uporablja le za izgovor, nekaj drugega ga moti, bo on najbolje vedel. In pa tudi ce gres na odstranitev odvecne koze, vedi, da si stara 45 let in tvoja koza ze itak izgublja na proznosti, tako da kaksnega posebnega ucinka ne bo. Raje se za 10kg zredi in dviguj utezi, da pridobis tezo v misicah. Jaz ne bi sla na poseg, ki le ni tako nedolzen kot se slisi, se vedno je to operacija, s tem zivljensko tveganje (vsaka narkoza je tvegana) po tem pa sledi se bolece in dolgotrajno okrevanje. Ne vem no, za premislit je, ne pa za sprasevat po forumih.

New Report

Close