Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izgubili smo Trdinov vrh

Izgubili smo Trdinov vrh

trdinov vrh in jorasovo ozemlje pripadata hrvaski, slo ima 2,5 navticne milje sirok koridor na odprto morja

Kaj pa 10 hiš, ki pripadajo zdaj hrvaški?


Joras ni več naš?
[/quote]

Joras nikoli ni bil naš. Pod naš mislim Istrski, pa naj bo to slovenska ali hrvaška Istra. Če bi bil se ga ne bi slišalo, kot se ne sliši nobenega staroselca, ki živi na “napačni” strani meje.

A ni bila Istra včasih Slovenska???
Kaj pa to?

Istra je bila italijanska.

Trdinov vrh pripada Sloveniji!


Kaj bi morali narediti tam gor?

ne vem od kje vam kretenom ideja da smo izgubili vrh

joško je bil pa itak en zdrahar


Joras ni več naš?
[/quote]

Joras nikoli ni bil naš. Pod naš mislim Istrski, pa naj bo to slovenska ali hrvaška Istra. Če bi bil se ga ne bi slišalo, kot se ne sliši nobenega staroselca, ki živi na “napačni” strani meje.
[/quote]

Menda Joras res ni domačin. Od kje je prišel tja dol?

Joras nikoli ni bil naš. Pod naš mislim Istrski, pa naj bo to slovenska ali hrvaška Istra. Če bi bil se ga ne bi slišalo, kot se ne sliši nobenega staroselca, ki živi na “napačni” strani meje.
[/quote]

Menda Joras res ni domačin. Od kje je prišel tja dol?
[/quote]

Štajerc je, se mi zdi.

Menda Joras res ni domačin. Od kje je prišel tja dol?
[/quote]

Štajerc je, se mi zdi.
[/quote]

Čuj ti, a maš ti kaj proti štajercem a?
Kr povej. Lohk pridemo s kolegi in vam pokupimo vso olivno olje, pojemo Pršut, spijemo ves Teran in Refošk, za desert pa poližemo ves sladoled. No kr izivaj, če se upaš. :-))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Štajerc je, se mi zdi.
[/quote]

Čuj ti, a maš ti kaj proti štajercem a?
Kr povej. Lohk pridemo s kolegi in vam pokupimo vso olivno olje, pojemo Pršut, spijemo ves Teran in Refošk, za desert pa poližemo ves sladoled. No kr izivaj, če se upaš. :-))
[/quote]

Ma kar pridite, vas bomo veseli! Samo, da boste pri nas dobili samo refošk 😀 Čisto nič nimam proti Štajercem! Ste pač forešti (=tujci), ampak to ne pomeni, da niste čisto fajn.

Čuj ti, a maš ti kaj proti štajercem a?
Kr povej. Lohk pridemo s kolegi in vam pokupimo vso olivno olje, pojemo Pršut, spijemo ves Teran in Refošk, za desert pa poližemo ves sladoled. No kr izivaj, če se upaš. :-))
[/quote]

Ma kar pridite, vas bomo veseli! Samo, da boste pri nas dobili samo refošk 😀 Čisto nič nimam proti Štajercem! Ste pač forešti (=tujci), ampak to ne pomeni, da niste čisto fajn.
[/quote]

Evo sem že odpoklical akcijo plenjenja. Pridemo v miru in nasmejani kot vedno.
Meni so tudi primorci fejst ljudje.

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Joško Joras, rojen v Mariboru, je bil očitno uporabljen za politične zdrahe.


Malo dlje, kot je zdaj hrvaška,približno toliko, kot je bila jugoslovanska. Italija je kljub vsemu precej nova zadeva. se mi pa ne da letnic gledat.

.., ki glede na arbitražo spadajo na Hrvaško? Slovenski državljani, sedaj pa živijo na Hrvaškem? Pa kdo je nor v tej zgodbi? Ni nihče pomislil?

New Report

Close