Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek izkoriščena priložnost

izkoriščena priložnost

Doktor v psihiatrični bolnici je vstopil v bolniško sobo in zagledal pacienta, ki je sedel na stolu in zamišljeno vrtel volan ter govoril:

“Brrrrr…brrrrr…”

“Kaj pa delaš?” ga je vprašal doktor.

“S tovornjakom se peljem v Pariz!” je dejal pacient.

V sosednji postelji je pod odejo ležal popolnoma gol pacient, ki je skakal po
postelji.

“Kaj pa ti delaš?” ga je vprašal psihiater.

“Medtem, ko je on na službenem potovanju jaz seksam z njegovo ženo!”

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Family Finances

A couple was having a discussion about family finances.

Finally the husband exploded, “If it weren’t for my money, the house wouldn’t be here!”

The wife replied, “My dear, if it weren’t for your money, I wouldn’t be here.”

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Pr men to zanesljivo ne drži!
;-)))

No, ja, pri nama tudi ne 😉 – moja “plača” bo v dveh tednih dosegla njegovo “štipendijo” ;)… Ok, če tako pomislim, je to celo žalostno. Hmmm…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

da se imamo radi!

To! To je beseda :))))))))). To se pa imamo, to :))))))).

Mi se imamo radi, radi, radi, radi…
mi se imamo radi, radi prav zares 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Kot prašički mladi,kajne?

Povdarek je na prašički!
😉

Ne, ne… Dalje pa gre: saj smo vsi še mladi, mladi, mladi, mladi, saj smo vsi še mladi, mladi prav zares ;).

O prašičkih ni bilo govora. Pa o prascih in prasicah tudi ne 😉 :)))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Pršutek?Tak lep rdeč..suh..slasten…slan glih prav…skor nič belega….s trojčkom na milimetrčke našniclan…..
A zdej tud ni o prascih govora več?
;-=)

Uuuuuuuuuuuuuufffffffffffffffffffff…………

PPPPPPPPPPPPRRRRRRRRRRRRRRŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠUUUUUUUUUUUUUUUTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Nekam bo treba it! V Kobjeglavo….Šepulje….curc…sam,da mi odvisniki od prasca najdemo svoj svinjski joint!!!!!
Miši!A se bova skupi odvajala od te odvisnosti?
😉

Zakaj bi se pa moral odpovedat tako dobrim stvarem? Saj seksu se tudi ne misliš, a ne? 😉

Ja, ja… Ko pade prva plača, kidam po kračo ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close