Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek IZKUŠNJA

IZKUŠNJA

Dobro jutro, prijatelji. Še sem tukaj, redko
sicer, pofočkam se, prebirati vas žal zdaj ne
utegnem. Vas pa močno pogrešam, zelo.

Naj vam ta dan mine v harmoniji in prijetno ga preživite. Naj vam pri tem pomaga misel Rudija Kerševana v zvezi z izkušnjami, ki jih lahko uporabimo v sedanjosti in v prihodnosti (mhm, še vedno mi ne gre iz glave zajčkov post v zvezi s preteklostjo ….).
Torej:

“Izkušnja ni sadež, h kateremu preprosto iztegno roko in ga utrgamo. Je drevo časne rasti, ob katerem potrpežljivo in dolgo čakamo, preden na njem dozorijo naša spoznanja v sladke, a tudi v grenke sadeže.”

Tako, prijatelji – lepo se imejte, vsem enega cmočka in ….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Izkušnja nas uči, da kuj za obupat ni 🙂

Marija, lepo jutro tud tebi in seveda vsem ostalim..ki bodo danes meli kej volje in časa bit tuki :)))

Jani ma danes… full lep dan… a ga kdo hoče mal’ :)))))

Dobro jutro, dober dan,
jest sem pa še ves zaspan,
na mizci čaka me močna kava,
papirji derejo okol kot Sava.

Lep dan vsem vam zaželim,
ker na eden seminar hitim,
in če čist zares ne pohitim,
lahko tukej kej hitr zamudim,
in kadar prehitro se veselim
pol morski dopust čist zgrešim.

Me izkušnja moja uči
da vsakič končno sonček prihiti!

Tkole, da bote mal bolj dobre vole!

Mariči&co.
Pošiljam cukrček iz pisma mojega prijatelja:

Verjamem da so prijatelji kot angeli, ki nas dvignejo ko naša krila pozabijo
leteti.

lep dan P.I.P.

severnica.. pol pa le brž… brž na seminar :)))) Seminarji so jako koristna zadeva in ni da bi jih človek kar tako zamujal :))))

Jani ugotavlja, da gre na seminar tud on, ker očitno… danes sam s sabo ne bo mel kej počet tuki na forumu :)))

Ajd.. mejte se!! :)))))))

Jani , živjo !
dobro jutro in cmoka !

živjo zajček 🙂 lep dan in cmoka… vedrega :))))

Tolk lepa misel za lep dan… severnica…. kje si hodila do sedaj … 🙂 vesel sem, da si se pojavila.. tukaj 🙂 Lep dan in uspešen seminar!!!

Čau Jani ***, zdajle je prvo jutro veš, ko ne dežuje . Je fino bi na suhem :)))
cmoka, lepega :)))

alora – pridem več ksno – thnx jani – se slišmo jutri, čav

ja.. je jutro.. samo še na sonček počakamo pol pa.. gremo kozolce prevračat :)))))))

Veš Mariči, tudi meni je dal ta e – mail mojega prijatelja tako veliko misliti. Mislim na tisti mail, ki sem ga podala nižje pod mojo temo z dovoljenjem. Enostavno premišljujem, kot sem premišljevala tisto noč, ko sem ga dobila. Človeka, ki mi ga je posredoval izredno cenim , njegovo pisanje se me izjemno dotika, samo ta omenjeni post, eh tega pa še glodam. Bolj mi je uganka, zakaj naj ne bi mogli posredno vplivati na svojo prihodnost. ..Uh, kako težko tole zame 🙂

New Report

Close