Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izkusnje s spletno trgovino Eobutev

Izkusnje s spletno trgovino Eobutev

Zdravo,

je ze kdo kupoval preko spletne trgovine Eobutev.si? Gledam cevlje, ki so znizani iz 55€ na 30€. Taka akcija v fizicnih trgovinah je mogoca, ampak ne najdem nobenih ocen in mnenj te strani (razen na njihovi strani, ampak to je lahko prav tako fake).

Je ze kdo kupil tam cevlje? Ste prejeli posiljko? V redu kvaliteta?

V preteklih sedmih mesecih sem pri nih kupovala šestkrat, skupno 9 parov čevljev. Vse OK, dostava v dveh dneh, kvaliteta zelo dobra.

V enem primeru sem imela smolo in se mi je poletni natikač natrgal (priznam, deloma sem bila sama kriva), sem jih o tem obvestila, zadeva rešena v treh dneh. Ponudili so mi vračilo kupnine in vrnem natikače ali (glede na to, da se je dalo popravit) vračilo 50% kupnine in natikače obdržim. Odločila sem se za drugo opcijo, naslednji dan so mi nakazali 50% kupnine, pri čevljarju sem plačala 4€ za popravilo.

Zelo priporočam, res pa je, da niso ravno poceni.

Pred meseci naročila športne copate in prijetno presenečena. Dostava čez dva dni.

Kakovost izjemna.

 

Kakovost cevljev je pač odvisna od tega, kaj kupuješ, glede na to, da različne firme prodajajo.

Kakovost same prodaje je pa visoka. Dostava je hitra, v primeru vračila brez težav vrnejo denar

Oo super! Hvala za odgovore 😊

Vsi 4 odgovori sama hvala, kot bi pisal nekdo od firme. Res me zanima, če gre za OK trgovino. Zanima me, kaj ste naročili. jaz spremljam dvoje čevlje – pa jih že ni bilo, zdaj so spet kakor neki zadnji pari, vse znižano, kaj pa vem … nisem prav prepričana – nikjer nobenega zapisa, naslov s Poljske ???

Zdaj gledam iste čevlje na GLAMI – ko hočem čevlje naročiti, pa se mi uzpiše spet E-OBUTEV. Pozna kdo ta GLAMI?

Ja sem do zdaj naročila tri pare obutve, dva zase, enega za otroka. Poznane firme, zato sem vedela kaj lahko pričakujem.

Ipanema natikače npr., čisto nič drugačni, kot jih po fizičnih trgovinah prodajajo. Samo v trgovinah je že nekaj časa vse izropano in prebrano, na netu pa dejansko lahko izbiraš med več modeli .

 

Odgovor na objavo uporabnika
spike325, 13.12.2021 ob 19:43

Vsi 4 odgovori sama hvala, kot bi pisal nekdo od firme. Res me zanima, če gre za OK trgovino. Zanima me, kaj ste naročili. jaz spremljam dvoje čevlje – pa jih že ni bilo, zdaj so spet kakor neki zadnji pari, vse znižano, kaj pa vem … nisem prav prepričana – nikjer nobenega zapisa, naslov s Poljske ???

No jaz ti moram povedati, da so mi moji športni copati premočili, po letih nosenja in sem nujno morala po druge. To firmo nosim že dosti let in so zame najbolj udobni. In imajo jih malo kje na mojem koncu. Ker je to bilo na začetku PCT preverjanja, se prodajalki nisem želela lagati, da imam, če ga nisem imela. Tako nisem mogla kupit tenisk. V Google sem odtipkala prodaja in ime mojih copat in ven mi je vrglo to stran. Se nekaj moram poudariti. Da tako finih in tako lepih linij in šivov nimajo nobene iz trgovinske prodaje. Malo že sumim, da trgovine kupujejo artikle z napako za naš trg. Tako, da prejela sem jih v zelo lepi škatli, v kateri jih lahko tudi vrneš. Prijetno presenečena nad profesionalnostjo.

Tako, da vse pohvale.

 

Glej, če ne želiš odgovorov, ne sprašuj. Sama sem ti opisala svoje izkušnje. Kaj, naj ti lažem kako nisem bila zadovoljna, da boš vesela? Ne bom, ker jih lahko le pohvalim. Kaj sem naročala, ti pa definitivno ne bom razlagala :)))))

Odgovor na objavo uporabnika
spike325, 13.12.2021 ob 19:58

Zdaj gledam iste čevlje na GLAMI – ko hočem čevlje naročiti, pa se mi uzpiše spet E-OBUTEV. Pozna kdo ta GLAMI?

GLAMI je pravzaprav neke vrste iskalnik, kot Ceneje.si Torej, željeni artikel ti išče med vsemi ponudbami na internetu. Ni pa to trgovina.

Enaki odgovori kot zgoraj – sama hvala – izjemna kakovost pa bla, bla, pa naročila 9 parov čevljev, malo morgen. Pa obe, ki sta odgovarjali pred par dnevi, sta takoj zdaj skočili z odgovori. Jaz ne vem, če je zaupati tem poljskim in češkim spletnim trgovinam.

Odgovor na objavo uporabnika
evo – enaki odgovori, 13.12.2021 ob 20:23

Enaki odgovori kot zgoraj – sama hvala – izjemna kakovost pa bla, bla, pa naročila 9 parov čevljev, malo morgen. Pa obe, ki sta odgovarjali pred par dnevi, sta takoj zdaj skočili z odgovori. Jaz ne vem, če je zaupati tem poljskim in češkim spletnim trgovinam.

🤣🤣🤣to se pa tudi jaz smejem do solz.

 

Čemu se smeješ?

Odgovor na objavo uporabnika
čemu, 13.12.2021 ob 20:40

Čemu se smeješ?

temu se pa tudi jaz smejem do solz, da sva obe, ki sva odgovarjali pred dnevi, sedaj istočasno skočili v temo. 🤣

Kaj je pa tako smešno? Smo štiričlanska družina, že dve leti je šoping v trgovinah podoben teku na ovire, zato se mu izogibamo kot hudič križu. A je čudno, da sem tri pare čevljev v tem času po spletu kupila? Full disclosure, sem jih še več, samo ne na e-obutvi.

 

 

 

Sicer pa že 10+ let pišem na forum z istim nickom,najbrž ne zato, da bom enkrat lahko e-obutev promovirala

Pri Eobutvi sem že naročila kar nekaj parov čevljev. Dostava je bila hitra. Sem pa tudi nekaj parov vrnila. Pa ni bilo nobenega problema.

Saj te nihče ne sili, veš? Dol mi visi ali ti zaupaš ali ne, ali boš naročila ali ne. Je malo stvari na tem svetu, za katere bi me manj brigalo :))))))

 

Ampak za crknit smešno pa je, kako človek sprašuje za izkušnje, se mu javijo dva, trije in opišejo svoje dobre izkušnje – ne to pa ne. To mora biti pa gotovo nateg, gotovo se zaposleni (ali morda kar lastnik sam?!) javljajo in si delajo reklamo. Nateg!

Če bi ti pa isti uporabniki napisali, da so strokovnjaki, ki vedo da cepivo povzroča rast repa – o to pa ja! Takoj bi to naprej razglašala za sveto resnico, pljuvala po cepivu, ga odsvetovala vsem. To je pa ja zagotovo res, saj je tam en napisal da to zagotovo ve!

TO pa je smešno, ja. 🙂 🙂 🙂

Ali pa, če je že prvo vprašanje namenjeno temu, da se bodo oglasile reklame s samim hvaljenjem.

 

In ja, res je precej prozorna hvala, ki ima prej obraten učinek.

 

Na FB je nekaj takih, ki niso ravno zadovoljni s podporo strankam.

Kupila bundo, je OK.

Prvič sem pred mesecem dni kupila tam dvoje čevlje. Ene gležnarje z mucko not, druge superge. Gležnarje nosim že mesec dni, super so, lepi, kvalitetni. Bila tudi po lužah, premoči ne nič. Jaz sem zadovoljna. Sicer imam QR kodo in lahko grem v štacune, ampak tako lepih nisem videla drugje. Če pa že so mi bile kake všeč, pa ni bilo številke.

Skratka, jaz sem prijetno presenečena.

Evo, te sem si naročila. Izjemno udobni in lepi. 50€.

Odgovor na objavo uporabnika
tudi jaz640, 21.12.2021 ob 13:14

Evo, te sem si naročila. Izjemno udobni in lepi. 50€.

kateri so? meni so tudi lepi.

Odgovor na objavo uporabnika
znamka?, 21.12.2021 ob 15:36

kateri so? meni so tudi lepi.

znamka Rieker

https://eobutev.si/p/skornji-rieker-l7144-35-rot

 

Poljske in češke spletne trgovine so super! Na eobutev sem naročala, ko še ni bilo slo. trgovine, ampak eshoes. Velika izbira, plačaš lahko na več načinov. Samo pohvalim lahko. Če ne verjameš, lahko trgovino preveriš ali preko odzivov na soc. omrežjih ali preko Truspilota. Ampak meni je ta trgovina top, čeprav je malce dražja od nekaterih drgih spletnih trgovin.

New Report

Close