Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iznajdljivost ….

Iznajdljivost ….

POLICIJA

dan je bil bleąčeč in sončen kot ľe dolgo ne. pokrajina je tekla mimo avtomobilakih oken kot v lepo posnetem filmu in cesta je, čeprav ovinkasta, dopuąčala hitro voľnjo. noga je pritislkala na plin in potem sem zapeljal čez blag ovinek in pred mano se je nenadoma pojavil policaj z loparčkom in mi kazal, naj ustavim. vedel sem, da sem vozil veliko prehitro za takole lokalno cesto. a lahko vidim vaąo vozniąko, me je vpraąal. je nimam, sem odgovoril. so mi jo vzeli, ko sem napihal čez dovoljeno mejo. a lahko vidim prometno dovoljenje, je tečnaril dalje. ga nimam, sem rekel. ta avto ni moj. ukradel sem ga. avto je ukraden ? je policaj izbuljil oči. tako je, sem odgovoril. ampak če malo bolje razmislim, se mi zdi, da je prometna tule v predalu. videl sem jo, ko se dajal piątolo vanj. piątolo imate v predalu ? seveda, gospod policaj, sem bil prijazen. tja sem jo dal potem, ko sem ubil ľensko, ki je bila lastnica tega avta. njeno truplo je v prtljaľniku. TRUPLO je v PRTLJA®NIKU ? se je čudil policaj. seveda, sem odgovoril. policaj je potem, ko je to sliąal, poklical po pomoč.
Minilo je nekaj kratkih minut in potem je pripeljal ąe en policijski avto in iz njega so izskočili policaji in obkolili moj avto. njihovi pogledi so bili grozeči in odločni. eden od njih, očitno je bil ąef, se je obrnil k meni. lahko vidim vaąo vozniąko ? seveda, sem rekel. tule jo imate. je veljavna, veste… čigav avto je to ? je vpraąal ąef. moj je, gospod, sem rekel. tule je prometna. a lahko čisto počasi odprete predal, da vidim, če je piątola v njem ? lahko, gospod, sem rekel. ampak nobene piątole ni v njem. pravzaprav je prazen. ničeesar ni v njem. a lahko odprete prtljaľnik, je vztrajal policaj. rečeno mi je bilo, da je truplo v njem… ni problem, sem rekel. lahko odprete prtljaľnik. odklenjen je. nobenega trupla ni v njem… ne razumem, je rekel ąef. policaj, ki vas je ustavil, je rekel, da ste mu rekli, da nimate vozniąke, da je avto ukraden, da imate piątolo v predalu in da imate truplo v prtljaľniku… oh ja, sem odgovoril, in ta laľnivec vam je verjetno rekel tudi, da sem vozil prehitro…

sorry za šumnike ..

B.

Fenomenalno, prekrasno, nenadkriljivo, naravnost čudovito, se je izvlekel, ta prijeten, prav nič aroganten, v mejah normalnega vedenja, nenadkriljiv mladenič, he, he, he…….
Barbi, super!

… ane .. eni pa znajo ohranit mirno kri .. v pravem trenutku :)))))

definitivno bom mislil na tole štorijo, ko me naslednjič ustavi policaj. Samo ne vem… če jo bom uporabil :)))))))))))

Barbara, tole je blo pa hujš kot najboljš… srhljivka 🙂

Lep popoldan!

Jani

zajček a ne, ma tale Barbara smisel za dramaturgijo :))))

Lep popoldan tud teb!

Jani nima pojma o drami hehehehehehehe

He, he Jani, smešno si napisal. Ti ob prvi priliki povem pravo dramo, da boš vedel, še boljše tragedijo:))))))))))))
super te je brat spet.

ja no… men je tud super brt.. tebe.. pa … ma ja vse 🙂 Zajček, ti kar napiš štorijo 🙂 bomo meli kej dela :))

Lep večer zajček, pa vsi ostali, k tole sam berete 😉

Jani ve!

Jaaaaaaaaaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!************************************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

.. a veš kaj Jani .. pripet bodi .. pa počas vozi .. pa ti definitivno ne bo treba nabijat takih neumnosti kot tale iz tele štorije :))))))))

hehehehehe .. kdo to pravi :))))) B. namreč prerada vozi prehitro :)))))

lep večer !!!

B.

Zadnjič je nekoga ustavil policaj. Tip sedi in čaka, da pride policaj do njega. Gospod vozniško pa prometno. Mu jo da. Gospod prpet niste. Oja, res, pravi, res nisem pripet, sem pa pribit :))))))

Barbara, mislem, da smo enkrat, tam … ko je padel prvi sneg… govorili o tem.. ko še nisi mela zimskih gum… da vozi previdno 🙂 Mislim, da to velja tud zdej.. ko je že pomlad 🙂

Jani pa sploh ne divja… razen včasih. Lep večer vsem skupi!

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Pa kje si ti 🙂

jani .. ti pa maš spomin :)))))

sej zdej že mam zimske gume :)))) … pripeta sem čist zmeri … preveč po gasu … hmmmmm … kaj čem tega pa ne morem kontrolirat .. gre noga kr sama .. sej drugače pa vozim zelo varno 🙂 .. vsaj tko mislim no :)))))

mogoče se kdaj prijavim na tečaj … nedivje vožnje k Janiju :)))))))))

Ja… Barbara… nimam inštruktorskega izpita, lahko pa narediva to na črno.. brez računov… vzajemno.. Ti men Dr. usluge.. jest pa teb vožnjo. Prav?

Jani rad vozi počasi po Dr. ordinacijah heheheheheh

seveda … B. je zmeri za … če so špineli vmes pa sploh 🙂 .. računi pa tko ne grejo v dohodnino .. ga ne rabim 🙂

delo na črno :)))))))

hehehehehehh…

Zajčeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek!!!!!!!

Dobro jutrooooooooooooooooooooooo in en lep dan!

Jani

Heheh, Janiiiii, dobro jutro !
Si pa zavpil, da me je kar iz postelje odneslo :)))
Tako se dela :))))

Se mi je zdelo, da naš zajček ne bo vstajal ob 4 :)))) Še enkrat dobro jutro! Pa lep dan!

Jani je vesel, da vas lahk zbudi :))))

Madonca Jani, včeraj menda sem zlezla iz postelje okoli 4. Za Mariči pa bodi siguren, da je rogovilila ob 4.
Sama sem vstala ob pol šest. Pol pa sprehod, pa štacuna, zdejle sem pa tuki….vmes so peli ptički, ej, ko bi mobitel zvonil tako ubrano glasovno je odzvanjalo njihovo jutranje petje. Blagor jim !!!!
Tele mokre sanje, moram danes snet iz neta, jih nimam. A mi lahko malo namigneš besedilo , ali raje ne??

He he he, za Marijo verjamem ja, da je že ob 4 plašila ptičke okrog hiše 🙂

Glede mokrih sanj….. ma pusti se presenetiti…..

Jani ma rad…. ta komad :)))))))))

Heh, bom danes delala na tem, da ga slišim. >Če ne zaradi drugega, pa zato, ker ste tako skrivnostni, okoli njega……

Verjemi, da veliko zamujaš… :)))))) Kolk je pa to dober komad :))))

Jani

Sej bom dones delala na tem, da ga slišim , zdej pa sploh……..
hmm, le kaj je na tem ……

yeah ….

tvoj ples se mi ful dopade .. ob tvojih bokih sem doživljal naslade ….

.. me zanima če bojo kak spot posnel :))))))) bi blo zanimivo pogledat .. hahahahaha

aja .. dobro jutro .. sem kr direkt na Mokre sanje prešla :))

B.

ps. tale komad je No.1 mojemu malemu miškotu … on že ve kaj je dobra muska :)))))))

Heheh…super Barbi !
Good morning !
Bomo poslušal . :))))))))))))))))))))

New Report

Close