Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek IZPOVED LJUBEZNI

IZPOVED LJUBEZNI

Ha, ha, ha, vas je naslov malce zmedel?
Ste mislili, da bom tu gori komu posebej
izpovedala ljubezen? Lahko bi, zakaj ne?
Vsakemu od vas bi lahko izpovedala posebno
vrsto ljubezni, ki jo gojim do vas. Zelo enostavno
in zelo resnično bi lahko vsakemu od vas povedala, zakaj ga imam rada, da, tako ljubezen bi vam znala, smela in morala izpovedati. A vas je vseh preveč, vsem hkrati pa lahko rečem le, kako rada vas imam.

Z naslovom sem pa želela le prenesli razmišljanje in izpoved ljubezeni Paula Salomona. Kdo ve, komu je želel to ljubezen izpovedati, je pa nekaj čudovitega to prebrati. Preberite si še vi, danes, ko je dan, ki naj bi ga izkoristili tudi za to, da svojemu najbližjemu povemo, da ga imamo rada in zakaj ga imamo tako zelo radi. Carpe diem – tudi za to, prijatelji:

————-
“Ljubim te, ker tako hočem, ne zato, ker si to zaslužiš. Ljubim te, ker je to čudovito doživetje in nobenega razloga ni, da te ne bi ljubil.

Ljubim te, čeprav me ti ne moreš ljubiti, nič hudega; ljubljen sem. Poskrbel sem za to, kajti naučil sem se ljubiti brezpogojno. Zdaj je svet poln ljudi, ki jih ljubim. Ko je moj svet poln ljudi, ki jih ljubim, se mi zdi, da tudi oni ljubijo mene in res – ljubljen sem.

Srečo imaš, da te ljubim, kajti moja ljubezen je dragocena in bi ti bila lahko v podporo. Srečen bi bil, če bi tudi ti ljubila mene, kajti tudi tvoja ljubezen bi mi bila v podporo in bi najino skupno doživetje še polepšala.

Želim si tvoje ljubezeni. Tvoja ljubezen bi mi veliko pomenila, toda če me ne ljubiš, te zato ne bom nehal jubiti. Ljubil te bom kljub temu, ker si želim tega doživetja, ljubezni do tebe …
——————–

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

uau … že printam :)) tole bo potrebno večkrat prebrati :))

Še ena romantična duša. Hvala Mariči, da deliš take lepe misli z nami. In res je tako, kot si napisala.

Mari !!!

cmokka,….

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ahhhhhhhhhhh, jajajajjajajjaja!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

YEES

LOVE IS IN THE AIR

ergo jest prikojila en izrek v Ljubim Torej Sem ne de

kokrkol, kjerkol – naj vam bo kukar poje dobri ….

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
vjeruj u ljubav in sačuvaj nju

***********************************************************

in poli ziher BO

seeeeeeee yyyyyyyyyy´ n e x t year

S R E Č N O

Pacmakam, abjamem, stisnem in ………
sej veš, nede, tri minute čez polnoči,
moja misel k tebi kot Šumaher hiti,
na lička ti poljubček izriše, v srce ti
moje lepe želje izpiše ……………. oh,
kok si ti dušca dobra in zlata ………..
ma, ko bi jest bila ………. ja, jest bi ……..
rada te imam, severnica, zelo rada in
pojdi s to mislijo danes kamorkoli …….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hja, moji , moji ! Toliko sreče in veselja , kot ste mi ga prinesli vi , nisem okusila še nikoli . Sem srečala vas in padla v življenje , v resnično življenje ! In kako hudiča naj zdaj tuki eksplicitno navedem koga ali kaj imam od vas rada , ko pa ste skoz vsi z menoj . Tudi danes !! In vas imam vse rada . Zlati ste in moji ste. To je to ! In to je tako !!!

In tako bo, zajček moj mili, tako bo! Objemam
te in poljubljam in ti na uho zašepetam, da
rada rada, zelo rada te imam!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Btw., soseda Cvetka je bila huda name, ker
sem se pozabila pri njej oglasiti, da bi t prinesla,
kar sem ti prinesti imela. Ampak, zdaj imam spet
izgovor, da lahko priletim k tebi, ne de?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ko bi ti vedela, ko bi le ti vedela, kako res je del mene ostal v tvojem rajskem kotu. Prosim prenesi moje dobre želje za leto vnaprej sosedi Cvetki. Če sodim vaš kraj po njej in tebi , je to raj na zemlji !!!!

hehe, da si le to stvar pozabila. Kolikor vem, te bo soseda gnjavila, da mi to dostaviš in evo pa prideš spet…pa četudi prideš brez, samo da prideš .

New Report

Close