Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek izredna odpoved

izredna odpoved

Pa kdo pravi da sem stalno na bolniski ali ka je z tabo nihce ni stalno na bolniski kaj ti pa je

Odgovor na objavo uporabnika
Pika739, 04.08.2021 ob 15:57

Pa kdo pravi da sem stalno na bolniski ali ka je z tabo nihce ni stalno na bolniski kaj ti pa je

Povej po pravici, no! Ali si ves čas po bolniških ali si pa čisto nesposobna oz. se ti ne da delat. Nihče ne bo šel preverjat dobrega delavca, niti povprečnega ne. Tebe se pa očitno hočejo znebiti in to v zdravstvu, kjer jim primanjkuje kadra. A misliš, da smo vsi po župi priplavali?

Se strinjam s predhodnico. Zelo verjetno si lenoba, ki se je hočejo znebiti. In to, kako večina podpira take delavce, je slika naše države, ki daje milijarde BDPja za bolniške odsotnosti. Prvi v EU smo po bolniških staležih, pa ne zato, ker bi bili toliko bolj bolni kotdrugi, ampak ker država dopušča tak sistem, ki gani nikjer v razvitih državah. Slabega delavca se nikakor ne moreš znebit, dejstvo. In ti bi zdaj rada prikazala, kako si žrtev. Brez veze se že niso spravili nate. Medic. sestra, ne me basat no.

nova
Uredništvo priporoča

Ne na pamet

Odgovor na objavo uporabnika
Roza674, 04.08.2021 ob 16:37

Ne na pamet

Kaj ne na pamet? Medicinske sestre se ne bo nihče hotel znebiti, če je vsaj za silo okej. Bi bilo dobro peebrati kaj o njej menijo njene sodelavke. Najbrž bi se je one najraje znebile, saj morajo delat namesto nje. Ženska mora imet zgodovino slabega dela ua seboj, pove nam pa samo to, da so jo tokrat preverjali. Ma ni sans, da te preverjajo, če ni zadaj celega sranja s tabo, sploh v javni upravi.

Ta oseba ni imela nikakrsnega sranja in nic je zelo dobra delavka in vse tako da ne lapajte na pamet je zelo dobra delavka

Odgovor na objavo uporabnika
Roza852, 04.08.2021 ob 16:52

Ta oseba ni imela nikakrsnega sranja in nic je zelo dobra delavka in vse tako da ne lapajte na pamet je zelo dobra delavka

Hahahha, a to si ti Pika? Ali si njena odvetnica? Daj mi povej, katera zdravstvena ustanova se v teh časih želi znebiti zelo dobre medicinske sestre. Ker cisto povsod jih primanjkuje. Daj ne trobezljaj bedarij.

To sama o sebi govoriš? In če ne, od kod pa poznaš to zelo dobro delavko?LOL

Ne itak nisi stalno na bolniški, samo vsak drugi teden, lol no.

Kaj pravite mislite da bo slo skozi pozitivno?

Jz bi tistmu ki je spacal tak šodr od foruma dal izredno odpoved še predn si je domislu take prenove. Pa koja goveda butasta.

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 07.08.2021 ob 11:45

Jz bi tistmu ki je spacal tak šodr od foruma dal izredno odpoved še predn si je domislu take prenove. Pa koja goveda butasta.

Vagabund je to. Zaposlen na med.overju.

Spostovani

Zagovor pred izredno odpovedjo

Kaj to pomeni

Ali se lahko odpoved poda tudi brez zagovora?

Spostovani

Zagovor pred izredno odpovedjo

Kaj to pomeni

Ali se lahko odpoved poda tudi brez zagovora?

 

Kaj pravite mislite da bo slo skozi pozitivno?

 

Muhahahahh butare zarukane, tut to vas ne reš propada.

New Report

Close