Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izseljenca dnevnik

Izseljenca dnevnik

No, pa pojdimo….. Pa le glej, da mi spet ne pobegneš…. Zajček 😉

Danes, ti pa sigurno ne bom, boš videl !

uuu pr men je glih frišno skuhan,,kr k meni pa hitr..
Jani kam si vcerej zginu..kr brez vseh besed msn..sej ves

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne vem, če lahko kaj pomagam, pr men ga zihr ni blo :))

Hmmmmmmmmmmmm, sem mislu, da maš drugo debato, pa sem šel pogledat leteče prijatelje, kako so se spravili na naše uboge prebivalce 🙂

Sem videla, ja. Brezupen primer !!

Ja, te leteče sem tudi jaz pogledala in opazila
eno zelo prijetno repliko!!!!
Bravo, Jani!
In hvala, ker si na strani prebivalcev naše gmajne!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jebemti al bom huda..grrrrrrr spet se je name spravla..pa to ni res.hehehehe ona me LJUBI!!! heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ampak vseeno , ko grem zdajle na tržnico, grem kar z strahom. Nč ne vem, kdaj in kje bo in s katere gore, zaropotalo.
Urgenca je sicer tule blizu, pa se najprej oglasim pri njih. Samo ne vem Jani, a si na Soriški planini, al jih pošljem preventivno na Krvavec ? Ah, nič bom šla kar z njimi, skupaj te lažje najdemo, razen če nisi čist zakopan , pod snegecom. :))

lp, zajček

Glede na vreme na Soriški planini danes, bi bil lahko orenk oblačen, obsut s sneženim metežem, za nameček posijan s soncem in ne nazadnje ovit s tako meglo, da je bila vsa obleka popolnoma odveč :))))) JA, podrobno poročilo z današnje fronte pa jutri v odmevih :)))

Jani, k zmeri rajš smuča :)))

Nhf

New Report

Close