Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izvedela da je mož moje sestre gej

Izvedela da je mož moje sestre gej

Včeraj sem izvedela, da naj bi bil mož moje sestre gej. Vir, ki ga menda dobro pozna iz scene, menda je tam zelo aktiven, je to potrdil tudi potem, ko sem mu poslala svakovo fotko.

To seveda NI moja stvar in vem, da se mnogo gejev poroči zaradi skrivanja – je le bolj enostavno pobrat eno čustveno malo labilno žensko, jo psihološko podjarmit, jo odpeljat živet v Vukojebino, ji zaradi norme narest dva otroka in jo privezat na dom, da se ti lahko goniš okoli s komerkoli, kot pa si priznat, kar si in živet, kot si pač usmerjen.

Ampak – moja sestra je v zakonu zelo nesrečna, v parih letih se je popolnoma spremenila. Izgubila je stike s prijateljicami, zaprla se je vase, v trdo lupino, ki jo redki domači prebijemo zelo zelo redko.

Meni je res vseeno, kako je kdo usmerjen – sem pa zelo pravičniška in resnicoljubna in me jezi, če kdo koga izigrava.

Jasno mi je, da ne morem enostavno pristopiti k sestri in ji povedati, kaj sem izvedela. Potrebno bi bilo pristopiti subtilno in predvsem spraševati in še bolj poslušati.

To, kar sem izvedela, sem delila le z možem. Ta pravi, da moram biti res zelo zelo previdna – se strinjam, to so res težke stvari. Jezna sem na svaka ful, ker izigrava mojo sestro za to šarado, kar gofljo bi mu razbila najraje, bruha se mi, ko pomislim, da sem izvedela, da v Tivoliju plačuje najstnikom za spolne usluge, potem pa se vrača v posteljo k moji lepi, nežni, čudoviti sestri.

Ali se je kdo že soočil s tem, z dilemo – povedati ali ne, kako povedati…?

 

 

pridobi dokaze.slike.le tako ti bo verjela.

Ah, gotovo ve, zakaj bi sicer bila nesrečna. Vtikanje v rit povzroči travme, ki jih ne reši niti dr. Gostečnik.

nova
Uredništvo priporoča

To je tudi tvoja stvar, ker verjetno spi tudi s tvojo sestro, posledično pa ji lahko nanese tudi aids. Da ne govorimo o travmah, ki jih prinese to spoznanje … Ljubica je ok, ampak da je moški poročen homosexualec …

Ti prikriti homoseksualci so najslabša vrsta ljudi. Imam izkušnje s podobnim primerom.  Očitno je svak tak ujetnik tradicije in sramu, da je raje uničil tvojo sestro in sebe, kot bi priznal saj ma rad fante. Njega je sram, on ni gej, ima otroke. A zvečer navali na fante. To je kot nagon, ki se mu ne more ubraniti. Pa še homoseksualnostjo ni nič narobe, koga briga s kom spiš. Ampak ne laži in ne uničuj življenja drugih s svojim prikrivanjem.ne laži, povej kaj si in drugim bo dol videli, da si gej. Bodi previdna, sestra bo uničena do konca, preden se bo ločila. Se spomniš bivše žene Pogorelca? Isti primer, ona je hodila k psihiatrom,zanemarjena, depresivna, hodila v službo k njemu in preverjala, A je v službi al s fanti okoli skače. On je pa v lokalih s fanti se družil in kar žarel od sreče. Grozno. Sedaj je ločena že desetletja, ženska se je poročila na novo, kar žari od sreče, se pomladila.

Najbolj smešno je da ima določen procent labilnih punc rado geje, so prijazni, galantni…in s takimi se poročijo. Moja kolegica je imela moža, versko blaznega, ki je z njo seksal samo za otroke narediti, potem se jo ni dotaknil desetletja. Sedaj sta ločena, on nima nobene jaz mislim da je prikrit gej. Tega je več kot si mislimo.

 

 

Ti ji kar povej kar si slišala. Ne odlašaj, v igri je tudi njeno zdravje. Tudi če ti potem slučajno “zameri”.

zdravo!kot ti je rekel moz zelo zelo pazi,vendar to sestrino trpljenje se mora cimprej koncat.sambog ve kaj ona prezivlja nic dobrega.vso sreco zelim.

Jaz bi z dejstvom soočil njega in mu postavil ultimat – v določenem času naj sam pove tvoji sestri, ali pa ji boš ti. Če je zakon katastrofa, je itak bolje, da gresta narazen.

Na lep ali subtilen način ji tega po mojem ni možno sporočiti. Povej ji, kar veš, ona pa naj potem ukrepa (ali ne, kot bo hotela).

Jaz bi bila tiho. Zakaj?Ker sestra je tip ženske, ki živi s plašnicami na očeh. večina žensk prepozna geje, ona si je zatiskala oči, se celo z njim poročila. Tako da če ji boš povedala, se bo s teboj skregala. ker ji boš razbila njeno sliko o partnerju, ki si jo je sama ustvarila, zaradi tega bo polna maščevalnosti do tebe. In ko bo dojela, da je živela v iluziji, bo jezna nate. Si resnicoljubna in močna oseba, taka sem tudi jaz. Ampak večina ljudi pa ne mara slišati resnice. Zato bodi previdna, ona se bo ločila slej ko prej, bila uničena, enkrat bo prišlo do roba, ko ne bo mogla več živeti v lažni iluziji. Geji so zelo prefrigani ljudje, ko bi svak videl, da veš, bo sestro nahujskal proti tebi. Zato pusti dogodkom, da tečejo svojo smer. Ker drugače se bosta skregali. Izbrala je svojo smer, ti tu ne moreš nič

Odgovor na objavo uporabnika
sdg, 04.03.2022 ob 09:36

Jaz bi z dejstvom soočil njega in mu postavil ultimat – v določenem času naj sam pove tvoji sestri, ali pa ji boš ti. Če je zakon katastrofa, je itak bolje, da gresta narazen.

v tem primeru bo svak nahujskal sestro prot njej, izgubila bo, Svak bo storil vse da bo zmagal v tej igri, on celo življenje spletkari in živi skrivno življenje.

ogromna scena je v sloveniji na tem področju, sploh ob savi je velika gay skupnost

index

Odgovor na objavo uporabnika
WERTL, 04.03.2022 ob 10:05

Jaz bi bila tiho. Zakaj?Ker sestra je tip ženske, ki živi s plašnicami na očeh. večina žensk prepozna geje, ona si je zatiskala oči, se celo z njim poročila. Tako da če ji boš povedala, se bo s teboj skregala. ker ji boš razbila njeno sliko o partnerju, ki si jo je sama ustvarila, zaradi tega bo polna maščevalnosti do tebe. In ko bo dojela, da je živela v iluziji, bo jezna nate. Si resnicoljubna in močna oseba, taka sem tudi jaz. Ampak večina ljudi pa ne mara slišati resnice. Zato bodi previdna, ona se bo ločila slej ko prej, bila uničena, enkrat bo prišlo do roba, ko ne bo mogla več živeti v lažni iluziji. Geji so zelo prefrigani ljudje, ko bi svak videl, da veš, bo sestro nahujskal proti tebi. Zato pusti dogodkom, da tečejo svojo smer. Ker drugače se bosta skregali. Izbrala je svojo smer, ti tu ne moreš nič

pojma nimaš o medsebojih donosih.zenska bo zamerila če ne pove.

Odgovor na objavo uporabnika
vpr418, 04.03.2022 ob 10:25

pojma nimaš o medsebojih donosih.zenska bo zamerila če ne pove.

    Žal poznam zelo dobro,sem podobno doživela, zato povem da dokler sestra sama sebi ne bo priznala kako je z možem, do takrat bo gluha. In maščevalna do tistih ki bodo to hoteli razčistiti.  Do tega stanja bo pa prišla ko bo čisto na dnu. Takrat bo sama prišla do sestre. Ženska ki se poroči z prikritim gejem, ne želi slišati resnice.ona želi slišati verzijo, da je utrujen, zato ne more spati z njo.

Odgovor na objavo uporabnika
WERTL, 04.03.2022 ob 11:04

    Žal poznam zelo dobro,sem podobno doživela, zato povem da dokler sestra sama sebi ne bo priznala kako je z možem, do takrat bo gluha. In maščevalna do tistih ki bodo to hoteli razčistiti.  Do tega stanja bo pa prišla ko bo čisto na dnu. Takrat bo sama prišla do sestre. Ženska ki se poroči z prikritim gejem, ne želi slišati resnice.ona želi slišati verzijo, da je utrujen, zato ne more spati z njo.

Sem prehitro poslala, pa da obrazložim. Jaz sem povedala dobri prijateljici, da je njen mož prikrit gej, sem imela zanesljive informacije. In me je ven vrgla iz stanovanja. Potem pa napisala email sporočilo, da sem proti njeni sreči, da ne sovraži, da me je preklela.  Še par let je živela v “srečnem” zakonu, na antidepresivih, čist uničena , na trajni bolniški, nesposobna iti med ljudi. Potem sta se  ločila, on ima sedaj bolj odkrite veze s  svojimi fanti,  ne skriva več, ona me še danes ne pogleda, niti pozdravi.  Tako to je. Pa ve, da sem imela prav, saj njen bivši sedaj ne skriva več. Ampak mene pa noče videti. Zato pravim, da ti ljudje ne prenesejo resnice, zato lahko živijo v laži. Srečno avtorici, naj se dobro konca, res vas razumem kako vam je.

Odgovor na objavo uporabnika
WERTL, 04.03.2022 ob 11:22

Sem prehitro poslala, pa da obrazložim. Jaz sem povedala dobri prijateljici, da je njen mož prikrit gej, sem imela zanesljive informacije. In me je ven vrgla iz stanovanja. Potem pa napisala email sporočilo, da sem proti njeni sreči, da ne sovraži, da me je preklela.  Še par let je živela v “srečnem” zakonu, na antidepresivih, čist uničena , na trajni bolniški, nesposobna iti med ljudi. Potem sta se  ločila, on ima sedaj bolj odkrite veze s  svojimi fanti,  ne skriva več, ona me še danes ne pogleda, niti pozdravi.  Tako to je. Pa ve, da sem imela prav, saj njen bivši sedaj ne skriva več. Ampak mene pa noče videti. Zato pravim, da ti ljudje ne prenesejo resnice, zato lahko živijo v laži. Srečno avtorici, naj se dobro konca, res vas razumem kako vam je.

če je ona taka ne pomeni da so vsi taki.

ona krivdo vali nate čeprav je edini krivec njen moz.

 

Ko pozimi napišeš, da hodi v Tivoli na mlade fante, vem, da nakladaš.

Jaz tudi mislim, da to NI tvoja stvar. Tako kot si napisala. Kaj ti misiš, da tvoja sestra ne ve. Globoko v sebi ve in si noče priznati. Šele ko bo sama želela videti, se boj kaj razpletlo, ali pa ne. Mogoče pa obema tako ustreza. Mogoče bi bila tvoja sestra nesrečna v vsakem primeru. Kaj veš, mogoče pa ji paše, da jo mož pusti na miru, da se ne vtika vanjo, da ima svoj mir.

Jaz se ne bi vtikala v NJUN zakon. Ne bi pametovala in bi samo poslušala, ko bo hotela kdaj kaj povedati.

Torej, jaz ne bi povedala in tudi ne bi želela, da kdo pove meni. Samo, če bi jaz vprašala, potem bi pričakovala odkrit pogovor. Da pa nekdo kar z vedra neba nekaj navali z nekaj “resnicami”, pa ne bi dobro sprejela.

Žal je na gejevski sceni menda prisoten že 15 let. Tivoli, Mariborski park, Šmartinsko jezero – znanec mi je povedal, kje vse je bil svak, uspešen poslovnež,  že dejaven.

Ko bi vsaj nakladala…

Drugače pa hvala za mnenja, so različna, kot smo si različni ljudje. Nekateri ne prenesejo laži, drugi ne resnice…

Bom razmislila kako naprej, zaenkrat ne bom povedala nikomur. Me pa res boli srce ko gledam sestro.

 

 

Pederaštvo se je pri nas razpaslo že čez vse meje. Ta folk bi bilo treba strpati v zapore. Še prej pa spremeniti kazenski zakonik kot je bil v jugo časih. Kaznjeno djelo pederastije. Pa potem za par let na hladno s pederastičnimi kriminalci!

Odgovor na objavo uporabnika
Rdeča jakna, 04.03.2022 ob 12:43

Žal je na gejevski sceni menda prisoten že 15 let. Tivoli, Mariborski park, Šmartinsko jezero – znanec mi je povedal, kje vse je bil svak, uspešen poslovnež,  že dejaven.

Ko bi vsaj nakladala…

Drugače pa hvala za mnenja, so različna, kot smo si različni ljudje. Nekateri ne prenesejo laži, drugi ne resnice…

Bom razmislila kako naprej, zaenkrat ne bom povedala nikomur. Me pa res boli srce ko gledam sestro.

 

 

Pametna odločitev, da boš tiho.

Prej ji boš povedala, prej ga bo sterala na zdravljenje.

Seveda se v Tivoliju dobi odzadi. Če ne v savni, pri tuših bazena pa v bližnjem grmovju. Prav tako tudi WC na žel. postaji. Je dosti robe.

Varalica je varalica, pa ni važno kako je usmerjen. A bi ji pa povedala, če bi bil ženskar? Če sama nimaš dokazov in se dogaja baje, je boljš bit tiho in pozabit na govorice. Če pa si ziher, pa ne vem, odvisno kako sta s sestro. A je ona kdaj kaj rekla, posumila? Če ne, se je mogoče boljš ne vmešavati, ker v vsakem primeru boš pol ti kriva, da si nekaj povedala ali pa bila tiho. Redki bodo rekli hvala za info, sploh če se uporablja beseda baje.

Ti si naredila prav! Jaz bi zelela vedet. V kolikor bi bile info preverjene in zanesljive seveda. Ce je ona na tak nacin sprejela, ne mores nic. Boljse tako, kot pa da prijateljici tako pomembno informacijo prikrivat. Pac ne zei biti vec tvoja prijateljica. Nacin prebolevanja. Ona je nekaj izgubila s tem. ti pa se mirno v ogledalo pogledas, ker si prav ravnala

 

New Report

Close