Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izvedeli smo, da otrok mojega brata ni njegov otrok

Izvedeli smo, da otrok mojega brata ni njegov otrok

Kot bivši poštar( 25 let raznosa pošte in štepanja babnic) imam verjetno okrog 30 otrok!
Problem bo ,ker se mi lahko 2 v krvni liniji najdeta!
Mi pa je bilo v veselje, ko se je naduti ded šetal z njo ona pa moj produkt v trebuhu!!!
Waaahhuuuu!
To maš!

Res je: tovrstna “dobronamernost” predstavlja zgolj popestritev lastnega, tako zelo dolgočasnega življenja. Kaj komu mar, koliko škode, koliko obsojanj in podtikanj se s tem sproži – saj gre za tuje življenje.

Končno en s svojo izkušnjo! Vidni rezultati lastnega dela! Aleluja!

Eeeeem, tebi se bi 2 krvni liniji našli, če bi imel kdo tvoje gene. Eeeeem in bi bil res tako poželenja vreden, da bi ženske pozabile na kontracepcijo. Eeeeem, kaj je kontracepcija? Eeeeem, kako je videt, ko si te ena zaželi?

Lej, danes ti res ne gre.

Že večkrat videno: le kako zase misliš, da si zgled zdrave kmečke pameti? S katerih kmetov le izhajaš – zlasti po tvojem nadaljnjem napletanju. Res pa je, da si lahko podobna svojim staršem.
[/quote]

Zakaj pa ti misliš, da jaz mislim, da sem zgled zdrave kmečke pameti? Ker jaz tega nikjer ne trdim. Moj nick je “nastal” pred meseci in je zgolj slučajno takšen, kot je. Takrat je bil vezan na moj prvi post. To je vse. Sem razmišljala, da bi ga skrajšala na zkp, a mi potem skače po glavi zakon o kazenskem postopku. Želim pa biti “sledljiva”, nočem biti multinick, zato je tako ostalo.

Marsikaj se iz lastnosti strašev lahko napove za otroka. Že zaradi določenih genov, ki so lahko le dominantni ali pa le recesivni. Modra barva oči je npr. recesivna, rjava pa dominantna. Če imata oba starša modre oči, nobeden od njiju nima gena za rjavo barvo oči in njun otrok ne more biti rjavook.

Sicer pa imam trenutno priložnost opazovati otroka, ki ga ima sestrična. Kako zelo se otroci spreminjajo in kako so enkrat podobni mamini žlahti, drugič pa pridejo bolj do izraza lastnosti očeta in očetove žlahte. Tako da tekom let, če imaš otroka vsak dan pred sabo in ni nič po “očetu” (ker ne more biti), bi lahko “oče” kaj posumil. Je pa najbrž zoprno reči ženi: Ej, ne verjamem, da je otrok moj, hocem testirati.

To, da je lahko biološki oče v sorodu s tem, ki je mislil, da je oče, pa mi je prišlo na misel, ker je živela v bližini gospodična, ki je bila z dvema bratoma hkrati, dokler tisti, ki jo je pripeljal k hiši, tega ni odkril. Na srečo nista še imela otrok, tako da je dobila brco. V kakih odnosih sta zdaj brata, pa ne vem.

ja, takšne ste ženske
nevredne zaupanja

Mavrični, zaradi takega razmišljanja si sam.

bolje biti sam
kot celo življenje prenašati maltretiranje in nadiranje od ženske

Jaz sem popolno nasprotje svoje mame. Misliš, da me je oče podtaknil ali je mogoče v resnici babica moja prava mama?
[/quote]

Oče mami bolj težko podtakne. Nisem govorila o podtikanju mami, ampak očetu. Premisli, preden pišeš.

In če prebereš post, ki sem ga oddala pred parimi minutami, boš videla, da poznam primer, ko si je gospodična privoščila kar dva brata. In to redno, baje, ker so živeli vsi na istem naslovu.

Tudi jaz sem dolga leta mislila, da so ljudje bolj pošteni. Ko pa slišiš in izves take in drugačne zgodbe o ljudeh, za katere si mislil, da so v redu, pol pa se petkrat prepričaš, preden komu zaupaš. Tisti, ki so najbolj podli, se običajno zelo potrudijo špilat perfektnega partnerja, ko so v družbi svoje(ga) partnerja/ke, tako da je treba imeti zelo odprte oči.

Ne posplosuj. Še se najdejo pošteni moški in poštene ženske.

Ne posplosuj. Še se najdejo pošteni moški in poštene ženske.
[/quote]

če verjameš

Res imaš s čim se hvaliti. Katastrofa. Niti eno minuto te ne bi gledala ob sebi, ker se mi tvoja dejanja (če so resnična) gnusijo.

Lepo bi bilo, če bi se tvoja hči (tista, ki jo imaš z ženo) zaljubila v nekoga, ki bi lahko bil tvoj sin. Pa pridi povedat, kako jo boš prepričal, da tisti fant ni pravi zanjo.

če verjameš
[/quote]

Verjamem. In hočem verjeti.:)

Otrok ni kriv, da ima ničvredno mamo. Ne odklanjanje mu ljubezni in pozornosti, ki ju je bil doslej vajen pri vseh vas. Njemu bo najtežje, ko bo izvedel.:(
Kar se pa matere tiče, nimam besed.

Se strinjam. Če ste ga imeli radi do sedaj, ga imejte še naprej. Enako velja za “očeta.”

Soseda je na službeni zabavi zanosila z moškim, ki ni bil njen partner. Njen partner je ostal njen partner in kolikor vidim, lepo skrbi za tega otroka. Sicer nisem prepričana, če njen partner ve, da ni oče, ampak če vemo vsi okoli, verjetno ve tudi on.

Verjamem. In hočem verjeti.:)
[/quote]

napaka
ker jaz imam prav

Gre Janez v gostilno in tam sreča starega prijatelja, ki plačuje vsem za pit. Pa ga vpraša:
– Kaj pa praznuješ?
– Otroka sem dobil.
– Super, čestitam! Kako je pa žena?
– V redu, nisem ji še povedal.

napaka
ker jaz imam prav
[/quote]

Ne bom se kregala, kdo ima prav.:)

Otrok ni kriv, da ima ničvredno mamo. Ne odklanjanje mu ljubezni in pozornosti, ki ju je bil doslej vajen pri vseh vas. Njemu bo najtežje, ko bo izvedel.:(
Kar se pa matere tiče, nimam besed.

Se strinjam. Če ste ga imeli radi do sedaj, ga imejte še naprej. Enako velja za “očeta.”

Soseda je na službeni zabavi zanosila z moškim, ki ni bil njen partner. Njen partner je ostal njen partner in kolikor vidim, lepo skrbi za tega otroka. Sicer nisem prepričana, če njen partner ve, da ni oče, ampak če vemo vsi okoli, verjetno ve tudi on.
[/quote]
Mene pa nekaj resno zanima. Kako veste take podrobnosti o seksu sosed? Kje, kdaj, s kom?
Al to lučko držite zraven, merkate soseda kdaj skoči al se vam je zaupala, pa ste verjeli, da je blo res samo 1x? Mal tu mač nakladanja, nooo.

Otrok ni kriv, da ima ničvredno mamo. Ne odklanjanje mu ljubezni in pozornosti, ki ju je bil doslej vajen pri vseh vas. Njemu bo najtežje, ko bo izvedel.:(
Kar se pa matere tiče, nimam besed.

Se strinjam. Če ste ga imeli radi do sedaj, ga imejte še naprej. Enako velja za “očeta.”

Soseda je na službeni zabavi zanosila z moškim, ki ni bil njen partner. Njen partner je ostal njen partner in kolikor vidim, lepo skrbi za tega otroka. Sicer nisem prepričana, če njen partner ve, da ni oče, ampak če vemo vsi okoli, verjetno ve tudi on.
[/quote]

In se vec bo varanja na sluzbenih zabavah, ko moski tako radostno sprejmejo in vzgajajo tuje otroke. Kaj ces, ce je pa tako malo zensk na svetu, da morajo vztrajati s tako.

Slutim težavo v tem, da ima lahko mali kakšno dedno bolezen, ki je nihče v rodbini nima, pa so začeli raziskovati….zoprno. Ne bi bil rad v koži tega Jožefa.

Vesel oče, ki ve, da kri ni voda in da so geni še kako pomembni….

Res imaš s čim se hvaliti. Katastrofa. Niti eno minuto te ne bi gledala ob sebi, ker se mi tvoja dejanja (če so resnična) gnusijo.

Lepo bi bilo, če bi se tvoja hči (tista, ki jo imaš z ženo) zaljubila v nekoga, ki bi lahko bil tvoj sin. Pa pridi povedat, kako jo boš prepričal, da tisti fant ni pravi zanjo.
[/quote]

Če ste pa tak radodarne nekatere!

Moj brat je zbolel za imunsko bolezen in zaradi tega so zahtevali v bolnici, da se pregleda še njegovega sina, ki ima štirinajst let, če bi imel tudi on kakšne take zasnove v krvi.
Tako so ugotovili, da to ni njegov sin.
Partnerica je imela že od prej dva otroka.
Ne vem, kako se obnašati do nje, otroka bom vsekakor še naprej imela rada.

Moj brat je zbolel za imunsko bolezen in zaradi tega so zahtevali v bolnici, da se pregleda še njegovega sina, ki ima štirinajst let, če bi imel tudi on kakšne take zasnove v krvi.
Tako so ugotovili, da to ni njegov sin.
Partnerica je imela že od prej dva otroka.
Ne vem, kako se obnašati do nje, otroka bom vsekakor še naprej imela rada.

Počasi bi moralo zdravstvo izvajati preventivne genetske preglede, da z nepravim partnerjem ne dobite v rodbino genetsko neustreznega potomca.

Oče mami bolj težko podtakne. Nisem govorila o podtikanju mami, ampak očetu. Premisli, preden pišeš.

In če prebereš post, ki sem ga oddala pred parimi minutami, boš videla, da poznam primer, ko si je gospodična privoščila kar dva brata. In to redno, baje, ker so živeli vsi na istem naslovu.

Tudi jaz sem dolga leta mislila, da so ljudje bolj pošteni. Ko pa slišiš in izves take in drugačne zgodbe o ljudeh, za katere si mislil, da so v redu, pol pa se petkrat prepričaš, preden komu zaupaš. Tisti, ki so najbolj podli, se običajno zelo potrudijo špilat perfektnega partnerja, ko so v družbi svoje(ga) partnerja/ke, tako da je treba imeti zelo odprte oči.
[/quote]

Moj komentar se navezuje na to, da bi naj bili otroci podobni staršem, in da je treba v nasprotnem primeru dvomiti, če so tvoji.

Partnerica od mojega brata ima tri otroke, tri fante. Ta tretji naj bi bil sin od mojega brata. Vsi so si zelo podobni in vsi so podobni njej.

Starejša brata sta že poročena, ne vem, če bi temu tretjemu povedali, kdo je njegov oče. Ona mu tega ni povedala, je pa v zadregi, oziroma besna na vse nas.

Vendar v bolnici, kjer je moj brat žal, zelo bolan, so pismeno potrdili, da to ni njegov otrok.

Nekdo je že moral nekaj povedati, ker se sedaj šušlja o tem po vsej vasi.

Ali fantu povedati ali molčati, partnerica ga k nam skorajda ne pusti. Dokler je bil brat zdrav, sta bila zelo pogosto pri nas. Končuje osnovno šolo in se je zelo spremenil.

New Report

Close