Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Izvenforumčanka vas pozdravlja!!!

Izvenforumčanka vas pozdravlja!!!

Hojla!

Ker v naši kletki ni nobenega,se bom pa malo tu prištulila….upam,da me boste sprejeli…tako sem jeza na ta internet….me iz mojega mail-boxa ven meče,pa USB mi skače v lajtngo itd…..ta tehnika,tako praktično nepraktična…..
Nekaj vaših je že prišlo k nam (v kletko) na obisk,tako sem zdaj jaz tukaj…

vsem lep pozdravček in sladkega cmoka….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Hojlaaaaaa pozdravljena..ja sej je tui tukaj tema:!! pazi kam stopaš!!

heheh ma tuki smo vsakega veseli…
Sicer pa včasih tud jest tam kej posmrčkam…..:))))

Dons net slabo vleče to smo že ugotovili…….

Boš kavico? Pravkar skuhana..:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bi pasala ena kavica,z mlekecom prosim…….ma kaj je to danes s totim netom???? Sem že tak razpižena (ups),da vidim bledo…….Vem,sem te že zapazila pr nas…..e to so ti face na našem bregu a???Kateri pa pri vas držijo gor celi breg????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja ravno tako pijem..sam jest mam rada sladko!!tavelika šalčka pa mal mlekca noter.Sem sesala in pomivala po tleh,zdejle pa paše malo kofetna in malo na netka.Mam blažen mir..dec šu,otroc so malo v zgornjih etažah na obisku,jest pa globoko diham….in slišim tišino….

Pri nas vsi gor vlečemo sceno.Podobno kot pri vas..vsi skupaj smo nekej…nekej in vse…..
Jajaj face ste ni kej……:))))) Včasih je res lepo malo poškilit tja k vam in se odvezat..Sploh ob takih dnevih kot je današnji kome še kar neki meče..heheh:))))
Bom šla še likat pa bo!! hehehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No,jaz ponavadi pijem total grenko……jaz pa sem seminarsko pripravljala,pa netek šteka,kot že sama veš……
Ženske smo ena čudna bitja,te ko nas meče,gremo toto energijo nekam drugam usmerjat…..namesto da bi deda gor pobasale in hop v posteljo ali pač kam drugam in si vzele tisto,kar nam pripada…….Vidim,da si pridna,ne me spominjat,jaz bi morala posodo umit,če ne bo v bajti joj…..mami je šla na aerobiko,očim pa menda ravno po štengah ruži……
Ma,kolko sem vidla ste vsi neke živali tu…..sladko….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

No,jaz ponavadi pijem total grenko……jaz pa sem seminarsko pripravljala,pa netek šteka,kot že sama veš……
Ženske smo ena čudna bitja,te ko nas meče,gremo toto energijo nekam drugam usmerjat…..namesto da bi deda gor pobasale in hop v posteljo ali pač kam drugam in si vzele tisto,kar nam pripada…….Vidim,da si pridna,ne me spominjat,jaz bi morala posodo umit,če ne bo v bajti joj…..mami je šla na aerobiko,očim pa menda ravno po štengah ruži……
Ma,kolko sem vidla ste vsi neke živali tu…..sladko….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja vsak ima svoj okus..jaz grenke ne morem…
Ženske smo čist kul bitja…vemo kam je treba energijo vložit,da jo dobiš povrnjeno z obrestmni vred….Ja?
Sej te danes nihče več ne praša a boš a lahko..pač zagrabiš in nardiš….samo se ne,drugi pa itak ne vidijo..saj veš nič ne vidim nič ne slišim…Ampak čaki to še pride pri tebi…če se ne motim nimaš družine kaj? No ko jo boš imea boš tudi ti pridna…

In včasih pridejo in grejo stvari same po sebi….ene hitro druge počasneje…
meni pososdo stroj pomiva,tko da sme rešena vsaj tega..ampak je še ful tega..človek lahko dela dea dela..ko zamorc..heheheheh

Uživaj mlada dama..ne se preveč z delom že zdej obremenjevat!
Ja živalce smo…kaj vem prišlo spontano,ker smo kakor v tej gmajni..no niso pa vsi živalce..Kakor kdo….je že tako..Smo pa podobno utrgani kot vi tamle…le večkrat se oglasi tukaj..Pa nas spoznaš…:)***

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja,družine še ne……..dolga zgodba….pred pol leta pa sem šla narazen s fantom po štirih letih (skupni život pa to),pa sama sem ga pustila….zdaj mi je pa žal……kakorkoli,vedno sem in bom pridna…sem pač bolj konzervativna,kaj češ….bolj gledam,ko posegam po akcijah……ampak zabavam pa se vseeno rada……..

Ti,muca (doma jih ma mama 5 komadov) lepo bodi še tako pridna kot do sedaj,pa ne preteguj se preveč,ker ti bodo otroci itak vse v nered spravli (sklepam po sebi nekaj let nazaj)…hi hi hi

Cmoka in lepo se imej,pa ziher se še kdaj oglasim……ob času seveda…..čauči

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Oki papa…..pa še kej pridi..:)))

Tud moje sieste je konec…..pejmo naprej…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa tako bi pila kavico…in lizala…papala kotke …mucica tvoje…čokoladne…

Ne resno, žal mi je, ker sem vaju zamudila…ampak saj se beremo punce…ali ne, jaz pa grem potem pit sama kofi…moj je pol kave, pol mleka v moji modri skodelici in grenak…ker imam itak življenje tako sladak…ne hecam se…..grenka mi paše…

Gmajnica je tako tihoooo….samo dežek škreblja in prebivalci gmajnice skačejo sem in tja…in se pripravljajo na vikend…cmoka vsem in pa-pa

p.s. Muci, kako sta mala mačkončka, je že vse okej?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

In pazi,ko pozvoni telefon,da ne pritisneš likalnika na uho.
Kje pa je ta kletka?Bi tudi Lisjak malo povohal,če je kaj primernega tam notri.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

heheheheh ojej ni blo sile……
Kletka forum brezveze totalka..poglej si,so zanimivi…:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ti kar pridi povohat….se bomo malo igrali…kar Muci vprašaj!!!
Cmoka……

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close