Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Izvolite!

Izvolite!

Če ima kdo pet minut časa,me lahko jebe!
sem na voljo in že skoraj imun.
Sp

Mater,pa kaj danes vsi čutijo polno luno?!

Bi te poklicala , pa mi je krepnil gsm :(((

Drugače pa – ja , se čuti luno , mene taka lakota daje , da bi celo ribe jedla ;)))

A ti nekaj povem ?

….. še zmeraj te imam rada (da ne boš spraševal )…. :)))))

Kaj je bla polna luna?:) Ja, zdaj pa vem od kod sem tečna že dva dni.:)

Da bi te jebala? Hm, zdaj se mi ne da, žal.:))

Sinthija

"Srce se ne prodaja, ne kupuje...se daruje!"

ja…noro bo 16.maja, ko se bosta ljubila sonce in luna…in jaz naj te jebem, saj ne znam…sem tko pridkana…tebe pa že ne…cmokaaa!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No, to da ti ne dela GSM je že prav patetično, tako je predvidljivo :))))

To da bi pa žrla ribe….to me pa prav malo skrbi, hm….

Ja , jutri bo hard :))))

Kaj , ko bi se kje dobili ;)))

No,če bi me pa ti…pa prekličem vse prej!
😉
Sp

Na kakšnem pokopališču…pa vsak mora prinest s sabo crknjeno mačko :))))

Saškooooooo, dobrodosel tule med nami…tooooomi deliiii…cmokaaaa!!!

Ja…Niki, takoj najdi polnilec, drugače pa napisi kateri telefon imas in ti ga posljem po posti jaz!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ej..ne kliči hudiča, sem takoj za…bi se tudi jaz ljubila, hihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ej, a maš kak star polnil za SIMENSA:…ma to zdej čist resno…bi rabil en moj žlahtovc?

Moja pojstla je vedno odgrnjena zate!
;-)))
Sp

ma ne no…. bodi mal romantika…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ŠAŠKO :))))))))))))

Niki te je zdaj tako roza pogledala (ma je pozabila tisto foro , kako se to napiše na net …. ja in polnilec tudi …. ma vem , da me imaš ravno zaradi mojih falerejv takoooo rad , ne de , muc moj ;))))

a za naju z Niki…???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Okej, se dobimo na pokopališču brez mačk :)))))))))))))))))))

Ma , polnilc je ostal doma , klinc ga … imam pa služben telefon fraj ;)))

Hehehe….se ti moram mal prikupit, ker rabim en polnilc za Simensa….(se pa boljim, da sem se na napačno obrnil, heheheh)

Ne draž!Žaba žabja!
Sp

a je lahko se mal moj…sam mal…daj no;))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hahaha….dobre so s tabo SP..

Napisi na mejlček, tocen model telefona…bom poskusila…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Oki tnx…

He he , ma ja no … samo slike ne mu pošiljat pa lupčkat ga v center tudi ne , ker on kar pride … pa se reši potem, če se moreš ;))))

Okej…na Ljubljanskem, je na drugi strani lepa travca za sprehode, je tak mir;))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close