Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Izvolite!

Izvolite!

.. kaj vedno pravim ?!

PRAVI POET !

Jaz pa te samo malo pobožam, pa boš koj manj trdo kožo dobil, kajne?!
Ej, prijatelj moj, drži se. Pa magari za stol!
:-))

Več ko veš, več veljaš :))))))))))))

Mater … pa maste vsi tok cajta … … Samo na kosilo skočim … pa ko pridem nazaj se že ne znajdem več na forumu … :)))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Saj veš , kaj sem včasih delala ;)))

… ma ja , je pa pridkan , se hitro uči , sploh pa pravijo , da dobrega učitelja spoznaš po tem , da ga učenci prekosijo v znanju , hehe …

mogoče…je včasih bolje nič vedet, pa uživat…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tudi jaz sem poucevala, se smejim..veliko je enakih stvari, jajajajaj….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ne ti njemu drži se, ko ga tukaj masiramo vsi in je od uzitka pobegnil…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Drugam…ampak glih tako v center, ne :))))))))))))

Mi smo delavni !
Tako !

ja…u center vsega…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Preveč delovni, tko;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No, jaz sem dve mački že zakačil…magari so še žive, ampak upam, da se ga bom na mrtno naseksali :)))))))))))))))

a je jasno?! Čakam, da se mi javi tule….
Da pa je pobegnil – ne verjamem, on že ni tak… Pusti, da ga malo pobožaaaaaammmm.
Imam nežno rokco…. obljubim, da mu ne bom kaj hudega storila.

Alora, prijatelj, javi se!!!! Takoj! Kapito?!

No jaz bi raje ostala še živa, da bi seksala se in se…kdaj drugič…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mater kak podpis ej….zaliva rožico :))))

Seveda seveda….metafore delajo hudiča….

Okej…saj če ga cartas ti, je enako kot da ga jaz…ti zaupam prijatelja…kar daj ga…ornk ga daj…cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hopla konopla, jaz sem tvoj novi prijatelj :))))))))))))

Grem stavit , da si kaj svinjskega pomislil :)))

… madonca , rožce je pa ja treba zalivat , vprašaj mamo !

Ja…rajcajo za znoret…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

aha…čigavo no ktero rožico pa imaš ti v mislih…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A ga še čakaš…hihihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Najlepša je roža,
ku visi ud moža.

To je dejstvo ampak nisem mislil na to rožico….mislil sem na uno rožico, k ma okoli kožico :)))))))))))

Vidim vidim … :)))) … ne vem pa kaj bi na vse to dejal tvoj šefe, Niki … :)))) ;)))) … 😛

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close