Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek J. zajček

J. zajček

Samo toliko.
Dobil sem mail, ne vem sicer čemu tak, žal pa ti ne morem odgovoriti, ker ti očitno mail ne dela.

Sorry vsem, ker sem pač vskočil na trenutek.

Lp
-dp-

Živjo – dp – !

Nič ni narobe , ker si tole napisal tukaj !!
Prav rada bi se do konca pogovorila s teboj , pa mi res email . si ne dela .
Prosila bi te , če mi lahko pišeš na [email protected] ( ta mail mi dela ) , ker sama ne vem kam sicer ti lahko sploh to razlago pišem ..

Lp !

Aja , pa večkrat lahko vskočiš sem . Saj smo te veseli !

Na, vraga se vračam trikrat sem . Pohiti z mailom , ker je nujno !

Ne dela ti, saj sem ti tja hotel odgovoriti. Dobil sem zavrnjeno.

Kakorkoli, toliko da veš, da ne boš mislila, da te ignoriram. Daleč od tega.

Sicer pa mail na katerega si mi pisala kmalu ne bo več obstajal, lahko si misliš zakaj.

Zato sem odprl tega, ki je tu gor in je pravi in tu se lahko zaradi mene vsi izživljajo, če imajo za to potrebo.

Če boš kaj potrebovala mi pišeš sem.

Zdaj pa grem fuzbal gledat. Saj veš: na fuzbal me pust , na fuzbal me pust, al pa vsaj pred ekran, he he.

aja.. se kar izživljajo.. :)?

živjo -dp- :)))

Veš kje je problem ?
Ker imaš tudi ti tale mail na email.si – ju in mi iz slo neta ne potegne , ti ne morem pisat , ko pa je email.si sesut !
To pomeni , da enostavno ti ne morem pisat na email.si !!!!

Na ta drugi mail , na katerem izgleda pa si dobil , si pa nisem upala pisati popolne razlage zadeve . …
In sedaj nimam pojma kako naj to izvedem . Se mi pa zdi prav , da zadevo pojasnim , že zato , ker sem tak človek in mi ni vseeno . In sem se zelo sekirala zaradi tega .

Ravno zato sem vesela , da si se oglasil.
Zdaj ne vem več kaj naj naredim..a bereš pošto preko outlooka ? In če imaš še kak drugi mail , mi probaj cahnit vseeno na slo net..pa pišem nazaj al kaj nimam pojma..

He , he fuzbal pa le pejt gledat !

zajček.. n’č ne štekam, ampak, ziher je kul :))))) (razen to da ne delajo maili :((((

Saj to je problem !! IN TO VELIK ! da ne delajo maili in zajček se bo zjokal !
Bo zajček zdajle rešil zadevo na en način :)))
ker tkole ne gre več…

zajček, dej odpri mail.. na drugem naslovu no… sej je tega dovolj.. od hotmail.com do… ma ne vem kje vse se da… na yahoo.com tud lahko odpreš….

Saj bom zdajle ! Že dva dni iščem varianto. Pink – ponk ne vem mi je Saško lepo razložil …problem je , ker bi rada en vsaj malo kulturen in razviden mail.
Ma jest se bom verjetno nocoj ustrelila :)))))))))))

a ti nardim account na yahoo? pol pa sama spremeniš geslo?

Please !!!!!!!!!

pa mi kar na mobi napiši …..

Ne vem zakaj bi bil to problem. Enostavno odpri nov mail na @email.si in potem boš lahko pisalu tudi ostalim, ki imajo tam svoje maile.

Jaz jih imam že več odprtih. Za vsako priložnost, he he. Se hecam.

Sicer pa kakšna posebna razlaga ni potrebna. Nikoli je ne iščem in nikomur se ni potrebno opravičevati.

sej ni to vse – dp – :))))

V bistvu je.

Ne ni !

zajček, na yahoo so se odločili zahtevati credit Card in zato ne morem odpreti maila tam… probi tko kot je rekel -dp-, še en mail na email.si…

Jaz bi tako naredil.

a vamna lahko kako pomagam? :)))))

Drugi polčas. Sorry.

Bom ob cca 22 30 pogledal. Pa ne mislit, da sedaj pričakujem da boš tu.

By

če ne dela ta kaselc nori :)))))
kje je puška , da se končno ustrelim..

Ha, ha :))))))))))
ne , ne mislim :)))))))))))))

bom pa tuki :)))))))))

New Report

Close