Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ja devica sem

Ja devica sem

Velikokrat je izguba nedolžnosti povezana z neizogibno željo po materinstvu.
Poznam pa tudi drugo plat življenja.
Moje življenje mi je všeč takšno, kot je.Počutim se svobodno in želim, da tako tudi ostane.Prepričana sem, da veliko ljudi dela otroke iz napačnih razlogov. Z otroki rešujejo zveze,ki že same po sebi nimajo zdravih temeljev.
Zelo narobe se mi zdi spraviti na svet živo bitje samo zato, da preusmeriš pozornost s težav, ki pa bodo še vedno tam, ko bodo otroci odrasli in bodo zapustili dom.
Zato pri 32 letih še nimam partnerja

Devica ali ne, dejstvo je, da si že seksualno zavrta in zaradi tega ne boš nikoli imela in znala uživati v normalni spolnosti!

Nekateri ne razumete, da je nedolžnost samo nek koncept, ki si ga je izmislila cerkev in sedaj gre to iz roda v rod naprej.

Mene zanima, zakaj točno ravno ko ti nekdo porine tiča v vagino je to izguba nedolžnosti?

Če gledamo po vidiku biologije bi bila prava izguba “nedolžnost” ko samec zaplodi samico.. torej vsi tisti, ki nimajo otrok so še vedno nedolžni..
[/quote]

To, da nekdo še ni imel spolnih odnosov, je kar golo dejstvo.

Ok, pri 22 še ni nobene panike. Ti praviš da te je sram se dat s kom dol, ker bo vedel da si devica. To mi zveni kot da bi se dala dol kar z enim random tipom za eno noč, ki bi po možnosti raztrosil to še vsem prijatlom. S takim sepač ne dajat dol. Ko boš našla enga resnega fanta, ki ga boš imela rada, ko boš vedela da je čas da se spustiš v to, te tudi sram ne bo. Tako da….nič slabega ni, če si malo počakala…

kaj, če tebit sram, sm tistemu povej, s katerim boš prvič, kako si želiš, da to naredita, ko bo privč prodrl v tebe. to je tapravem moškemu kvečjemu še dodaten rajc.

Ma kar neko trljanje dveh teles, pa tisto zaudarjanje po ribarnici, pol pa še zalivanje nekih smrdljivih tekočin. Mi gre kar na bruhanje. Sem stara 58, nikoli se nisem guzila, niti se planiram. Že ko pomislim na tisto francosko žvaljenje mi gre na bruh. To seksanje lahko prodajajo samo nekim ovcam. Potem ko pomislim, še devet mesecov strašit naokoli z burto po svetu in potem previjat usrane riti, pa poslušat vrisk in rok in potem da mi še mulc jezika. Pa da moraš trpet prašiča zaradi ene usrane klobase, ki lezen ven in notri. Moj nasvet je, da čuvaš svojo muco.

Jaz. Nikoli bila z moškim. 38 let. Pa še lezbijka za povrh.

Sedaj pa me sodite, prijateljčki moji 🙂

Ti maš pač raje umetnega kot pravega. Kaj je tu za obsojat? Vse ga mate rade sam enim je bolj všeč meso drugim silikon.

Ti maš pač raje umetnega kot pravega. Kaj je tu za obsojat? Vse ga mate rade sam enim je bolj všeč meso drugim silikon.
[/quote]

Ja to imaš prav. Čeprav tega nisem uporabljala že vsaj 15 let. A naj ga kupim spet, da bom izvrševala dolžnost kot je treba?


Ma vsaka čast, jaz te podpiram. Jaz sem tudi peder ni ga lepšega ko se v guzi masira g točka.

New Report

Close